وال استریت ‘پرواز کور” پس از همه گیر-ضربه شرکت های قراضه پیش بینی

چرا شما باید مراقبت از

این یک brave new world برای بازار سهام بیش از حد.

تعدادی از ایالات متحده تراشه های آبی ارائه سود سال هدایت در کنار خود درآمدی قطع شده است در نیمه وال استریت تحلیلگران در تلاش برای ارزیابی تاثیر کامل خود از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

امریکا درآمد فصل گذشته علامت نیمه راه با 283 شرکت ها در شاخص S&P 500 با داشتن گزارش روز جمعه هفته گذشته است.

اما در این گروه و 53 از 103 شرکت هایی که ارائه شده درآمد راهنمایی در اوایل این سال باید اوراق آن است.

که با توجه به داده ها از کردیت سوئیس. این بانک انتظار دارد که فقط 23 درصد از S&P از شرکت ها برای ارائه راهنمایی برای سال کمی کمتر از نیمی از معمول نسبت. “برای تحلیلگران آنها واقعا پرواز کور می گوید:” جاناتان گلوب, Credit Suisse ارشد سهام آمریکا استراتژیست.

شرکت می تواند به شما مقدار زیادی از راهنمایی در مورد درآمد زمانی که شما دست کم به آن نیاز دارید اما زمانی که شما به آن نیاز ترین است که هنگامی که آن را کشیده است.

جیم Shanahan تحلیلگر ادوارد جونز

این تغییر نشان دهنده عدم اطمینان برای مدیران شرکت پس از گسترده مستندات است که ناشی از درآمد به سقوط در سراسر تنوع از بخش های. در عین حال استراتژیست می گویند عدم راهنمایی برای سرمایه گذاران می آید در یک لحظه بحرانی. بازار سهام ایالات متحده است تا در حدود یک ربع پس از آن در ماه مارس پایین در یک تک به تک محور تا حدودی با خوش بینی بیش از یک پایان دادن به بحران — حتی به عنوان برخی از داده های اقتصادی همچنان رو به وخامت است.

“من تجربه هر چیزی شبیه به این از پاییز 2008 — شرکت ها احساس نمی مانند آنها هر گونه اخباری قدرت در همه, می گوید:” جیم Shanahan یک تحلیلگر پوشش بیمه گران و بانک ها برای ادوارد جونز در سنت لوئیس ، “شرکت می تواند به شما مقدار زیادی از راهنمایی در مورد درآمد زمانی که شما دست کم به آن نیاز دارید اما زمانی که شما به آن نیاز ترین است که هنگامی که آن را کشیده است.”

SFO As Airlines Seen Burning $61 Billion In Roughest Stretch Of Crisis

شرکت هایی که کاهش یافته است به
ارائه 2020 راهنمایی شامل دلتا و یونایتد ایرلاینز با هواپیمای حامل
و مسترکارت و فورد. خودروساز یکی از تعدادی از شرکت ها به
مشترک برآورد برای سه ماهه دوم با وجود scrapping پیش بینی خود را برای
سال کامل.

خروج از برآورد تشویق تحلیلگران به فکر می کنم برای خود “به جای قاشق تغذیه توسط این شرکت می گوید:” جیم Tierney, chief investment officer برای AllianceBernstein را متمرکز ایالات متحده استراتژی رشد. “این سرمایه گذاران را وادار به فکر می کنم در دراز مدت به جای عقده روحی در مورد چه ارزیابی باید در کوتاه مدت است.”

در سال های اخیر برخی از مشخصات بالا شرکت رهبران را تحت فشار قرار دادند در برابر عمل ارائه سود پیش بینی. در سال 2018 سرمایه گذار وارن بافت و جیمی Dimon مدیر اجرایی جی پی مورگان چیس نوشت: یک op-ed در وال استریت ژورنال با این استدلال که چنین راهنمایی ایجاد یک “ناسالم تمرکز در کوتاه مدت سود.” لری خبرچین, مدیر اجرایی بلکراک که مدیریت $6.5 تریلیون دارایی نیز از منتقدان تمرین.

لیز جوان مدیر استراتژی بازار برای BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری می گوید: عدم پیش بینی است که احتمالا یک چیز مثبت برای آنچه که در حال حاضر عصبی در بازار است. “اگر شرکت ها با آمدن محافظه کار هدایت آن را به یک امکان واقعی از ناامید کننده است . . . در طول شکننده رالی,” او می گوید. “سرمایه گذاران لازم نیست دیگر دلیلی برای ترس.”

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im