رای گیری از طریق پست خواهد کاهش Coronavirus انتقال اما آن را به دیگر خطرات


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به دلیل افزایش در آن Latino جمعیت شهرستان گوینت در حومه آتلانتا تا به حال پست کردن غیابی با اطلاعات در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در سال 2018 است. در نتیجه هرج و مرج بود. شهرستان جایگزین افزایش متن و چاپ آن در 6.5 نقطه, فونت, ساخت هر نامه ای کوچکتر از یک دانه کنجد. بسیاری از رای دهندگان اشتباه گرفته بودند با دستورالعمل در مورد که آنها تا به حال به ثبت نام در پشت پاکت زرد قبل از آن بازگشت و یا رای خود را نمی شمارم. Gwinnett رد 595 رای غیابی, یک سوم از تمام کسانی که در پرتاب گرجستان اغلب بدون اطلاع از رد رای دهندگان. تنها شتاب زده طرح دعوی در دادگاه توسط آیتالله سیستانی مجبور شهرستان به بازبینی دور انداخته اند.

افتضاح ناشی از در Gwinnett توسط این نسبتا جزئی نیشگون گرفتن و کشیدن ارائه احتیاطی درس برای انتخابات مدیران در میان همه گیر رانده سراسیمگی از تماس برای توسعه گسترده از رای گیری از طریق پست. سنسور. Ctq, D -, Minn. و Ron Wyden D-سنگ., در معرفی قوانین این ماه برای ترویج و کمک به صندوق پست الکترونیکی-در رای گیری تلاش و چندین متحده که با تاخیر مقدماتی هستند خانههای گلی خالی که آیا برای انجام آنها از طریق پست.

“در پرتو این تهدیدات که این ویروس به شمار هر آمریکایی باید قادر به بازیگران در یک رای گیری از طریق پست و بدون بهانه” Klobuchar و بهداشت ، کریس Coons D-Del., نوشت: جمعه, اصرار کنگره شامل کمک های مالی برای انتخابات در اورژانس بسته است. “این بدان معناست که ایالات را به مقیاس رای خود را توسط پست الکترونیکی و فرآیندهای در راه است که نه قبل از انجام شده است.”

در حالی که پست الکترونیکی-در برگه های رای به نظر می رسد مثل یک راه حل ظریف به عنوان ایالات متحده هایش با حاوی COVID-19 کارشناسان می گویند در حال حرکت آهسته استان و شهرستان دولت متناقض دولت قوانین و منابع محدود برای خرید ملزومات از قبیل پاکت و اسکنر می تواند آن را دشوار است به سطح شیب دار بالا در سراسر کشور برای رسیدن به بیش از 200 میلیون ثبت نام رای دهندگان در انتخابات عمومی ماه نوامبر. از جمله ممکن است به جنبه های منفی یک انتقال سریع در حال افزایش تقلب انتخابات لجستیکی snafus و کاهش مشارکت مردم در میان رای دهندگان که غالبا حرکت و یا عدم وجود یک آدرس پستی.

وجود اجماع دو حزبی که پست الکترونیکی-در برگه های رای که به شکل رای گیری بیشتر در معرض تقلب. یک سال 2005 کمیسیون به رهبری جیمی کارتر رئیس جمهور و جیمز A. Baker III — جورج دبلیو بوش رئیس دولت به این نتیجه رسیدند که این رای گیری “باقی می ماند و بزرگترین منبع بالقوه تقلب انتخابات.” رای گیری برداشت رسوایی که در آن فعالان سیاسی مداخله با رای غیابی است که رای دهندگان را به آنها واگذار کرده اند خدشه دار انتخابات اخیر در کارولینای شمالی و تگزاس.

پست الکترونیکی-در تکنولوژی نیز به مراتب پیچیده تر از یک نظرسنجی کارگر چاشنی آراء به پاکت و باز کردن آنها را در بازگشت. در برخی از شهرستانها با جمعیت های گوناگون صدها نفر از انواع برگه های رای در زبان های متعدد باید طراحی و کارگردانی مناسب رای دهندگان در درست و حقيقت است. پاکت باید به اندازه کافی ضخیم برای محافظت از رای دهندگان حریم خصوصی و کاغذ ضخامت باید مناسب برای اسکنر مورد استفاده برای شمارش آراء. هنگامی که برگه های رای در حال دریافت, ماشین آلات اغلب با باز کردن پاکت و مرتب و tabulate آرا. این ماشین ها گران قیمت هستند و آنها به طور کلی چندین ماه به منظور.

حوزه های قضایی مانند آمریکا از واشنگتن و ایالت یوتا در زمان چند سال به یک انتقال آرام از حوزه های رأی گیری به رای گیری از طریق پست. سریع بازسازی پس از تغییر حکومت — که در Gwinnett County — به طور کلی منجر به مشکلات بیشتر است.

“شما نمی توانید فقط موج گرز سحر و جادو و این اتفاق گفت:” مایکل مک دونالد, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا که مطالعات رای گیری. “اگر ما می خواهیم به انجام این کار برای ماه نوامبر انتخابات ما نیاز به شروع به آماده سازی در حال حاضر.”

متحده با آینده دموکراتیک مقدماتی باید حتی کمتر زمان را تنظیم کنید. اردن Fuchs معاون وزیر امور خارجه گرجستان که به تازگی به تعویق افتاد اولیه آن از مارس 24 مارس 19 گفت که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر مقامات محلی مشتاق بودند به اتخاذ پست الکترونیکی-در برگه های رای. سپس او گفت: آنها متوجه شدم تمام موانع. “وجود دارد خیلی بیشتر به این نسبت فورا پستی مردم یک رای گیری گفت:” Fuchs که قبلا در پست الکترونیکی مستقیم مبارزات.

فوکس گفت که دولت به احتمال زیاد ایمیل absentee ballot برنامه های کاربردی برای تمام رای دهندگان بیش از 65 سال و افراد جوان گزینه درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری. “هدف ما این است که مردم را آگاه و توانمند سازی آنها را به عنوان انتخاب خود را,” او گفت:.

واشنگتن که در آن هر رای دهنده یک فرصت برای بازیگران یک رای گیری از طریق پست در زمان حدود شش سال به سطح شیب دار بالا روند آن. “ما لازم نیست شش سال” Fuchs گفت. “به سرعت در تلاش برای تنظیم یک برنامه مانند این است که بسیار پر هزینه و در حال رشد وجود دارد دردهای مرتبط با این.”

در حالی که حدود یک چهارم از آمریکایی ها رای توسط پست امروز ایده پستی آراء در ابتدا مقاومت در ایالات متحده در حال ظهور تنها آن را به عنوان لازم شد برای سربازان به رای از میدان جنگ. این پیشرفت به عنوان متحده آغاز شد و به مردم اجازه می دهد که به طور جدی بیمار و یا دور از خانه های خود در روز انتخابات به ایمیل برگه های رای. این بود تا سال 1980 که کالیفرنیا شد اولین دولت به شهروندان اجازه می دهد تا به درخواست غیابی به هر دلیلی. در سال 1998 اورگان رای دهندگان به تصویب طرح ساخت آن برای اولین بار دولت به ارسال برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان از طریق پست. واشنگتن و کلرادو, هاوایی و یوتا به دنبال. در شخص رای گیری مکان های موجود به طور کلی در این کشورها همراه با رها کردن جعبه برای رای دهندگان به نوبه خود در برگه های رای خود را دارند. این کشورها همچنین باید در همان روز یا به صورت خودکار ثبت نام رای دهندگان است که پرورش مشارکت مردم در کل و همچنین می توانید فعال گذرا که ثبت نام نکرده اید و یا دریافت یک رای گیری از طریق پست به رای دادن.

کارشناسان می گویند که با توجه به اندازه کافی زمان آماده سازی تمام آرا را می توان با خیال راحت به بازیگران از طریق پست نه تنها در واشنگتن و کلرادو, هاوایی و یوتا بلکه در حدود 25 کشورهای دیگر که در آن رای دهندگان در حال حاضر می توانید درخواست یک غایب رای گیری برای انتخابات به هر دلیلی. به خصوص در ابتدا پنج از این کشورها — Arizona, California, مینه سوتا, مونتانا, New Jersey — که در آن رای دهندگان می توانید پیوستن به یک “دائم غایب” لیست. اما در 18 متحده که در آن رای گیری از طریق پست و نادر است و تنها مجاز تحت شرایط محدود انتخابات مدیران باید یک راه سخت پیش رو است.

“به حرکت از یک زن و شوهر از هزار به چند میلیون نفر نیاز به یک کار کاملا متفاوت زیرساخت گفت: Tammy پاتریک سابق شهرستان انتخابات رسمی است که در حال حاضر مشاور ارشد در سازمان های غیر انتفاعی دموکراسی صندوق در واشنگتن دی. سی “آن را برای رفتن به یک های مختلف لجستیکی آسانسور برای آنها حتی تا سطح شیب دار چاپ برگه های رای چه رسد به سفارش یک میلیون پاکت که اندازه مناسب و سازگار با” ایالات متحده خدمات پستی را روش مرتب سازی ایمیل به صورت خودکار.

برخی از ایالت ها با استفاده از paperless رای گیری ماشین آلات یا دستگاه های صفحه لمسی است که علامت رای گیری برای رای دهندگان و چاپ آنها. این کشورها پاتریک می گوید: احتمال عدم توافق با فروشندگان به چاپ برگه های رای خواهد بود و باید برای شروع به طور کامل از ابتدا.

در کنتاکی که در آن اکثر شهرستانهای استان با استفاده از سیستم های بدون کاغذ و رای مارک دستگاه تنها 2 درصد از رای دهندگان از طریق پست در برگه های رای در سال 2018 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط انتخابات کمک کمیسیون. چند استان ها باید اسکنر برای tabulate برگه کاغذ.

کنتاکی وزیر امور خارجه مایکل آدامز است با احتیاط از دولت توانایی برای سوئیچ به رای گیری از طریق پست. “این چیزی است که باید انجام شود در قطره از کلاه,” او گفت:, و اضافه کرد که این حرکت می تواند میلیون ها دلار هزینه و هنوز هم ناقص بود. “این است که بسیار گران قیمت و رویکرد آن نیز خطرناک است. اما ممکن است بهترین از بسیاری از گزینه های بد.”

کنتاکی است و تاخیر در آن مقدماتی از مارس 19 ژوئن 23, اجازه می دهد زمان بیشتری برای برنامه ریزی است. “در هر صورت ما باید عادی انتخابات به دلیل بدترین را گذرانده اند و یا ما می آیند با توصیه,” او گفت:.

کهربا McReynolds مدیر عامل رای دادن در خانه کمک می کند که سیاستگذاران و مقامات انتخاباتی بهبود رای خود را از طریق پست فرآیندها و سیاست. “بی سابقه بحران بهداشت عمومی” خواستار محلات به “extraoirdinarily خلاق با راه حل های ما,” او گفت:.

هنوز وجود دارد متحده مانند تگزاس که در آن McReynolds فکر می کند ممکن است آن را بسیار دشوار است برای پیاده سازی قوی و جهانی رای توسط سیستم پست الکترونیکی. تگزاس انتخابات دولت تقریبا به طور کامل کنترل استان ها که هر یک از مجموعه خود را در رای گیری فرآیندهای. روستایی شهرستانهای اغلب با استفاده از ماشین هایی که تولید بدون کاغذ پشتیبان و هیچ زیرساخت به آن را ذخیره کنید در حالی که بزرگتر شهرستانهای باید بیشتر از سیستم های پیشرفته است که نگه داشتن یک چاپ سابقه ای از برگه های رای. دولت قدرت کمی برای تغییر انتخابات محلی مدیریت تصمیم گیری است.

“من فکر نمی کنم من می توانم بگو بله با انتخابات عمومی این می تواند در همه جا,’,” او گفت:. در حالی که آن را ممکن است برای ارسال یک رای برای هر رای دهنده در دولت “به این معنا نیست که می تواند پردازش به درستی در پایان به عقب.”

McReynolds به نام برای تمرکز چاپ و پستی و جمع آوری آرا در سطح دولت هر چند بدون اقدام قوه مقننه این ممکن نخواهد بود در تگزاس است. تمرکز با تکنولوژی مناسب برای باز کردن مرتب سازی و اسکن برگه های رای به معنی مردم کمتر شمارش آرا و کمتر نیاز به جذب هزار نفر از داوطلبان. در میشیگان اولیه در این ماه “15000 نفر بودند دست زدن به رای غایب در سراسر کشور,” او گفت:. “تنها راه آن را در مقیاس منطقی در متحده است که به تمرکز بیشتر کار کند.”

اما معلوم نیست اگر زنجیره تامین می تواند به جای یک شیفت. یکی از بزرگترین کشور چاپ اوراق رای دهی شرکت های Runbeck انتخابات خدمات در حال آماده شدن برای افزایش منابع و استخدام کارکنان اضافی برای پاسخگویی به آنچه در آن پیش بینی خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش تقاضا رئيس جمهور آن جف الینگتون گفت. اما آن را هنوز هم در انتظار حرف آخر در دسترس بودن ماشین آلات که Runbeck استفاده برای چاپ برگه های رای و مسائل آنها را در پاکت نامه.

اللینگتن هشدار داد که عجله اجرای رای توسط پست الکترونیکی می تواند منجر به هزاران نفر از رای دهندگان اشتباه گرفتن رای گیری. “زیادی کانتی ممکن است 2,000 های مختلف رای گیری سبک. یک رای دهنده که در سراسر خیابان زندگی می کند از دیگر ممکن است کاملا متفاوت رای گیری از همسایه خود را,” او گفت:.

مقدار مطلق کاغذ نیز دشوار است برای استان ها و ایالات متحده برای مدیریت. اللینگتن گفت که یک نیمه تریلر کامیون دارای حدود 250,000 برگه های رای. که نسبت ماریکوپا کانتی در ایالت آریزونا با بیش از 2 میلیون نفر ثبت نام رای دهندگان که نیاز به حدود نه بازگشایی آرا. تدارکات می تواند قریب به اتفاق کشورهای عادت به ارسال برگه از طریق پست اللینگتن گفت.

“اینها شدنی است اما تصمیم گیری می شود ساخته شده است,” او گفت:. “در حال حاضر ما در یک الگوی برگزاری از ما خواهی آن را انجام دهید ؟ ما نمی خواهی آن را انجام دهید ؟ که تو برای پرداخت آن و چه مقدار از آن را به تو هزینه ؟ ‘ و که انتظار خواهد بود که قاتل از آن است.”

نگرانی در مورد جدول بندی پست الکترونیکی-در رای تکثير می شوند در کشورهای که در آن قوانین جلوگیری از انتخابات محلی کارگران از شمارش آراء تا روز انتخابات در ویسکانسین. “ما نمی توانیم باز برگه های رای تا 7 صبح در روز انتخابات و آنها فقط می تواند پردازش شود در حالی که نظرسنجی ها در حال باز گفت:” راشل رودریگز انتخابات متخصص مدیریت برای Dane County, خانه مدیسون. “به سادگی پردازش آنها در حال رفتن به یک چالش بزرگ است.”

اکثر شهرداری ها در دولت خود نیست و با سرعت بالا اسکنر لازم برای پردازش تمام برگه های رای, او گفت:. “من از دیدن فیلم از این دیگر شهرستانهای استان که به صورت خودکار فرآیندها و من فقط تعجب دلیل این همه با دست انجام می شود در اینجا,” او گفت:.

رودریگز گفت: درخواست به صورت غیابی در حال حاضر سر به فلک کشید با بیش از 15 ، 000 برنامه های کاربردی در انتظار تصویب است. کارگران باید از باز کردن هر ایمیل درخواست بررسی رای دهندگان هویت و سپس به صورت دستی وارد کنید اطلاعات قبل از هر گونه غایب رای گیری را می توان تولید شده است. به نگه دارید تا با تقاضا شهر مدیسون وام گرفته است و کارگران از شهرستان دفاتر هستند که بسته به دلیل بیماری همه گیر.

“این یک مبارزه جدی” او گفت:, و اضافه کرد که وجود داشته اند تامین کمبود کاغذ و پاکت نامه در سراسر کشور. “همه عادی تامین کنندگان ما باید به طور کامل خارج از بورس است.”

از طریق پست و برگه های رای نیز ممکن است دشوار برای برخی از جوامع برای ارسال و دریافت. در آمریکایی های بومی و رزرو از راه دور در آلاسکا روستاها به عنوان مثال بسیاری از ساکنان مجبور سنتی آدرس پستی و پستی خدمات غیر قابل اعتماد است. چند خانواده ممکن است به اشتراک گذاشتن یک پست در دفتر جعبه. برای جلوگیری از غیر قانونی رای گیری جمع آوری و یا اجبار بسیاری از کشورها را ساخته اند عطف رای برای دیگران جرم است که مانع مردم در این جوامع از ارائه پست الکترونیکی برای همسایگان خود است. قبل از وقوع فلوریدا خواهان پیشرفته لایحه که باید ممنوع افراد از کمک و یا پستی یک رای برای هر کسی خارج از خانواده خود را اگر آنها دریافت “سود” برای انجام این کار است. این لایحه درگذشت در فلوریدا در سنا هفته گذشته است.

وجود دارد “هیچ تلاشی برای قرار دادن جوامع بومی در شبکه” به منظور بهبود خدمات الکترونیکی گفت: Patty فرگوسن-Bohnee, مدیر, هندی, دفتر حقوقی در دانشگاه ایالتی آریزونا. دسترسی زبانی نیز یک موضوع مهم در جوامع بومی که در آن برخی از زبان گفتاری هستند اما نه نوشته شده است. “بسیاری از Navajos تنها صحبت ناواهو و آنها نیاز به زبان کمک. شما نمی توانید انجام دهید که از طریق ایمیل,” او گفت:.

در سال 2018, North Carolina, 9th کنگره منطقه بود را لرزاند توسط یک غایب رای رسوایی. لسلی مک کرا Dowless یک مشاور سیاسی به اوباما در کنگره نامزد Mark Harris مواجه است دولت اتهامات مربوط به در حال اجرا یک رای گیری-جمع آوری طرح پرداخت مردم برای جمع آوری و دستکاری در رای گیری غایب است. Dowless تخلف را رد کرده است. دیگر فعالان اعمال مشابه تاکتیک های شناخته شده به عنوان رای گیری, برداشت, به خانه های سالمندان که در آن بسیاری از ساکنان رای توسط ایمیل به دلیل آن را سخت را برای آنها به حوزه های رأی گیری. به عنوان یک نتیجه تگزاس گذشت دو حزبی قانون با هدف محدود کردن رای دهندگان تقلب در خانه های سالمندان.

در حالی که تمام انواع تقلب انتخابات نادر از جمله پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب پاتریک گفت: کشورها باید اقدامات احتیاطی لازم. او گفت: دولت ها باید پیش پرداخت برای بازگشت هزینه پستی را قبول برگه های رای که در شهریور یا قبل از روز انتخابات و اطمینان از وجود مکان مناسب برای رای دهندگان به رها کردن خود رای.

“اگر شما انجام این کارها بدون نیاز به انتخاب کنید تا رای خود را — آن را راحت برای رای دهندگان برای حفظ قدرت و اقتدار خود را در انتخابات است,” او گفت:. “انجام این کارها خطرات یک وضعیت که در آن رای دهندگان صبر کردم تا آخرین روز کسی را نشان می دهد تا در درب خود را ارائه خود را به رای و آنها آن را به عنوان آخرین فرصت است. که می تواند کسی که با نیت خوب یا نه.”

متحده باید استانداردهای مختلف برای تایید است که رای گیری فرستاده شده توسط مناسب رای دهندگان. به طور کلی از طریق پست رای گیری نیاز به رای دهندگان به امضای پشت پاکت نامه و امضا است و در مقایسه با امضا بر روی فایل. برخی از ایالت ها مانند کلرادو — مطابقت امضا با استفاده از نرم افزار. دیگران باید کارکنان آموزش دیده در پزشکی قانونی تایید امضا. اما برخی از ایالت ها و استان ها هنوز تکیه بر ضعیف آموزش دیده نظرسنجی کارگران است. بسیاری از ایالت ها و استان ها را نمی دیجیتالی امضا بر روی فایل از طریق گروه از وسایل نقلیه موتور یا دیگر سازمان های دولتی ساخت آن را سخت به طور خودکار این روند در ماه نوامبر.

اگر یک امضا است که پرچم به عنوان یک عدم تطابق انتخابات یا برگزار می شود انتظار تعیین اعتبار یا پرتاب بسته به قوانین ایالتی. مقدار زمان است که رای دهندگان باید به “درمان” و یا تایید امضا شده است که در مورد سوال توسط دولت متفاوت است. در برخی از ایالت رای دهندگان باید چند روز برای تماس با دفتر انتخابات برای حل این مشکل است. در دیگران آنها هرگز گفت: اگر برگه های رای خود نبودند شمارش به دلیل امضای موضوع و مجاز به آنها را بررسی کنید. این سیاست را موجب انتظار پرونده های حقوقی در تگزاس و میشیگان. به عنوان یک نتیجه از یک حل و فصل از ACLU دعوی Gwinnett دوباره طراحی پاکت آن و گرجستان به ارائه دهندگان فرصتی برای تصحیح برگه های رای خود.

متحده که به دست آورده اند مهارت در پست الکترونیکی-در رای گیری مانند کلرادو را پیچیده سیستم های ردیابی اجازه می دهد که رای دهندگان به ببینید که در آن او رای است در هر زمان داده شده و می دانیم هنگامی که آن را شمارش شده است و یا اگر یک مشکل وجود دارد. در حالی که این سیستم به طور قابل توجهی افزایش رای گیری امنیت آنها گران هستند و آن را نمی ممکن است به پیاده سازی آنها قبل از ماه نوامبر است.

McReynolds گفت: نیازی به اختراع دوباره چرخ وقتی که می آید به از طریق پست رای امنیتی است. “متحده قطعا نیاز به نگاه در کشورهای دیگر که باید اجرا سیستم های خوب,” او گفت:. “بسیاری از این مستند شده و آموزش آماده برای رفتن.”

بدون در نظر گرفتن مسیر متحده را انتخاب کنید به پاتریک گفت: آنها نیاز به شروع به آماده شدن برای ماه نوامبر در حال حاضر. “ما نمی دانیم که آنچه ما در حال رفتن به مواجهه با آن. آن می تواند حتی بدتر است.”

درک ویلیس کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de