بازدید از فروشگاه هدیه در پایان جهان

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که شما می توانید فروشگاه, آهن ربا یخچال در حالی که کنجکاو پنگوئن سازمان دیده بان.

  • قطب جنوب بندر Lockroy با وجود آن دور بود 18,000 بازدید کنندگان سال گذشته است.
  • زیبایی های طبیعی و فروشگاه, پیشنهاد, آنچه را نمی توان به حال هر جای دیگری.

در یک جزیره کوچک در قطب جنوب پالمر الجزایر یک پنگوئن به نظر می رسد از طریق یک misted پنجره مشابه گذشته gingham پرده قبل از waddling به آن تودرتو برادران. در فاصله یک فیل مهر lazes در بسته بندی یخ نورد بیش به افشای شکم خود را به خورشید است. آن را دقیقا تنظیم که در آن شما می خواهم انتظار برای پیدا کردن یک فروشگاه است.

اما محاصره برف, یخ یخچالهای کوهستانی و درخشان قطب شمال آب در اینجا از آن می ایستد: پورت Lockroy یک چوبی ساختمان یک طبقه با کمتر از ده اتاق است. و آن را جنوبی هدیه فروشگاه-و دفتر پست-در جهان است.

Giftshop1 (1)

ساختار ساخته شده بود در سال 1944 به عنوان بریتانیا اول دائمی در قطب جنوب پایگاه در طول جنگ جهانی دوم ماموریت (با کد نام عملیات Tabarin) و باقی مانده آن را در استفاده به عنوان یک ایستگاه تحقیقاتی تا سال 1962. در سال 2006 این ساختمان تبدیل به موزه پست و هدیه فروشگاه توسط بریتانیا به قطب جنوب میراث اعتماد.

وجود دارد برخی از مجلل می یابد و … از جمله دست ساز کیف و ویسکی باسن برجسته با پورت Lockroy را هماهنگ می کند.

با وجود آن مکان از راه دور پورت Lockroy افتخار 18,000 بازدید کنندگان سال گذشته است. “این بازدید ترین محل در شبه جزیره” گفت: Lauren الیوت یکی از live-in مدیران در این جزیره است. در اولین ماه از کار الیوت به یاد می آورد نشست گردشگران از ایالات متحده و بریتانیا و اسکاتلند و چین و تایلند و هند است. این هیچ جای تعجب است — تعداد توریست به قطب جنوب رشد داشته است بیش از 50 درصد پس از 2015 توجه به انجمن بین المللی قطب جنوب تور اپراتورها. در طول فصل 2018-2019 (که طول می کشد فقط چند ماه بین ماه های نوامبر و فوریه), 56,000 مردم در بازدید از این قاره است.

PenguinsUnderPort

هر چند بسیاری از آنها بازدید پورت Lockroy این موزه کوچک بزرگداشت محققان بریتانیایی که در اینجا زندگی می کردند مثبت campy — حق را به بزرگ, Playboy , پوستر, دار زدن در حمام و دست ساز, بازی های هیئت مدیره در اتاق خواب. آشپزخانه شاد اتاق با رنگ سبز روشن دیوارهای ویژگی های قرن 20 مواد غذایی کنسرو شده و یک قطب جنوب کتاب آشپزی با دستور العمل های مانند “مهر و موم مغز املت” (راز این است که مخلوط کردن دوباره تخم مرغ با پنگوئن تخم مرغ).

PortKitchen

در مجاور فروشگاه شما پیدا کردن استاندارد سوغات کرایه: مجموعه ای از قطب جنوب و پنگوئن های مربوط به دنده پین, روسری, تمبر, آهن ربا و تکه — یک پچ ویژگی های یک پنگوئن در اسکی و کلمات “قطب جنوب Ski Club تاسیس 1956 پورت Lockroy.” اما نیز وجود دارد یک-از-نوع گزینه ها از جمله چیزی برای ارنست شاکلتون طرفداران: سگ با قلاده از مد افتاده در همان کارخانه ساخته شده است که تجهیزات طناب برای مشهور قطب جنوب اکسپلورر را کشتی. وجود دارد برخی از مجلل می یابد و همچنین از جمله دست ساز کیف و ویسکی باسن برجسته با پورت Lockroy را هماهنگ می کند.

قطب جنوب به تازگی جلب توجه جهانی برای بیش از آن رشد صنعت گردشگری در ماه فوریه زمانی که برای اولین بار در تاریخ ثبت درجه حرارت افزایش یافت و به حدود 70 درجه فارنهایت است. آب و هوای گرمتر است نهفته حیات وحش, کمک به کاهش chinstrap پنگوئن که خوراک در كرل که دیگر رشد در آب گرم.

اما تا کنون به دلیل آن شده است به شدت کنترل گردشگری مطرح نشده یک مشکل بزرگ برای قطب جنوب, محیط زیست توضیح داد: Sven-اولاف Lindblad مدیر عامل شرکت Lindblad اعزامی تور شرکت است که همکاران با نشنال جئوگرافیک به گردشگران را به این قاره (آنها انجام داده ایم از این پس 1966). اما “این افزایش در سال آینده و سال بعد از داستان دیگری است,” او گفت: قبل از همه گیر آورد سفر به وقفه. برخی ابراز نگرانی کرده اند که بازدید کننده بیشتر می تواند تاثیر جانوران قطب جنوب. برای مثال در مارس 2019 در انجمن بین المللی قطب جنوب تور اپراتورهای رای به تحمیل دریایی با سرعت محدودیت برای کاهش خطر نهنگ صدمات.

Postcards

با این حال همه چیز لرزش آن را یک چیز خاص برای ارسال یک کارت پستال از جنوبی اداره پست در جهان و یا خرید یک آهنربای یخچال در حالی که یک پنگوئن چشم شما را از طریق پنجره. در یک قاره به سرعت در حال تغییر و حتی مشخصه آن احساس قابل توجهی را به خانه چیزی از این محل حتی چیزی که نمی لزوما سرچشمه اینجا.

به عنوان ما به سمت چپ فروشگاه و ساخته شده راه خود را به کشتی ما یک ردیف از پنگوئن ها به انتظارنشسته بودند تا quizzically راهپیمایی بیش از roosts خود تحت ساختمان است. یکی طبیعت شوخی است که مردم محلی خواستار پرداخت به ما مراجعه کنید. “ارز چه خواهد آنها را قبول می کنید ؟” کسی خواسته با صدای بلند طراحی می خندد. من تعجب می کنم اگر آنها می دانند که آنها زندگی می کنند و تحت یک فروشگاه.

قبل از اینکه شما بدانید: پورت Lockroy

  • فروشگاه هدیه ترجیح معاملات کارت اعتباری, شارژ در ایالات متحده دلار, یورو و پوند انگلیس. حداقل خرید 10 دلار است. تمام درآمد حاصل از سود انگلستان قطب جنوب میراث اعتماد.
  • تنها دسترسی است از طریق کشتی. ترین تورهای به قطب جنوب برنامه توقف در بندر Lockroy اما با مال شما مطمئن شوید.
  • در حالی که بازدید کنندگان می توانید ارسال کارت پستال از پورت Lockroy (آنها را همراه با یک پنگوئن شایان ستایش مهر!), آنها می تواند چند هفته یا چند ماه به مقصد خود برسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im