مجازی حوادث پررونق است. آن را تاریخ و زمان آخرین ؟

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل وجود مزایای دیگر به رویدادهای آنلاین.

آن را کمتر از دو هفته قبل از عروسی وقتی که همه چیز تغییر کرده است. جاستین Pando, 29 و سپس-نامزد Maryssa Medleyin 28 ساله شده بود با هم شش سال و آماده سازی برای استقبال از بیش از 100 مهمان به مارس 28 عروسی که COVID-19 سقوط کرد ،

بنابراین فقط 48 ساعت به رفتن آنها روشن به زوم. این زن و شوهر که هر دو کار فناوری سازمان تا به حال دوستان و خانواده خود را رها دیجیتالی به جشن عشق خود را. “من می دانستم که ما قرار بود برای انجام کاری که نامتعارف و محلی,” جاستین به من می گوید.

در حال حاضر با خوشحالی ازدواج زن و شوهر فقط یکی است که تا به حال به محوری به دیجیتال حوادث. ویدئو کنفرانس سیستم عامل در سراسر جهان تجربه شده است بی سابقه ترافیک نه تنها از کار از خانه کسب و کار جلسات اما از دیگر جزء ضروری برای اجتماعی پارچه: نیاز به قرنطینه و یا بدون قرنطینه.

برنامه های مانند زوم و Houseparty دیده می شود سهام خود را با قیمت و محبوبیت موشک وار رفتن. و بسیاری از که ممکن است حوادث. در واقع با توجه به آمار از دعوت شرکت Evite:

تعداد مجازی گردهمایی بزرگ 1,130 درصد از مارس 2019 به مارس سال 2020 است.

Evite آغاز شده 22 سال پیش به عنوان یک رویداد دعوت نامه شرکت — یک راه برای سازماندهی رویدادهای آفلاین و اجازه دهید مردم می دانند که به کجا برود. پس از گسترش ویروس, اما آنها به تغییرات به جای سرعت در حال رشد فضای دیجیتال اضافه کردن طرح های جدید به طور خاص برای مجازی تجمعات مانند “ساعت خوش از خانه است.” علاوه بر این دعوت در حال حاضر می تواند تبدیل به یک حزب مجازی تنها با یک کلیک با تشکر از جدید خود را به طور کامل یکپارچه, چت تصویری زنده از ویژگی های. “رک و پوست کنده دریافت Evite دعوت است کمی بیشتر سرگرم کننده تر از فقط ساده تقویم گوگل دعوت و یا زوم لینک” می گوید: مدیر عامل شرکت Evite ویکتور چو. قبل از COVID-19 سنبله مجازی حوادث نشان داده 0.1 درصد از تمام حوادث در Evite سیستم. همانطور که از ماه گذشته 70 درصد از حوادث پرتاب از طریق Evite اتفاق می افتد آنلاین.

این وقایع شامل هر بزرگ زندگی لحظه: تولد احزاب کوکتل, مراسم عروسی, مراسم تشییع جنازه. مردم در قرنطینه متوجه شدم شما می تواند بسیار انجام همه چیز شما می خواستم برای انجام این کار در فرد از خانه و در حالی که آن را ممکن است به عنوان رفتن به یک عروسی واقعی آن را بهتر از نداشتن تماس انسان در همه. Evite کسب و کار در سال گذشته بوده است و تحت سلطه تولد و که تغییر نکرده — اما چو می گوید بزرگترین تغییر شده است به تازگی در رشد گاه به گاه دریافت-togethers مانند ساعت و خوشحال است که به نمایندگی از 13 درصد از تمام مجازی, حوادث ماه گذشته.

زوم یک مثال دیگر است. اگر چه عمدتا مورد استفاده برای دفاتر قبل از ویروس تصویری-کنفرانس پلت فرم نیز می تواند میزبان رویدادی است که مربوط به کسب و کار مانند شب کارائوکه و یا آزمونها چیزهای بی اهمیت.

در جاستین و Maryssa مورد زوم را وبینار از ویژگی های کلیدی بود برای عروسی آنلاین. در طول مراسم شرکت کنندگان می تواند آنها را ببینید اما نه یک دیگر شبیه به جریان زندگی می کنند — اما پس از آن در طی مجازی پذیرش آنها تغییر حالت اجازه می دهد تا هر کس به معاشرت به طور مستقل بحث و toasts. “همه از دوستان ما قادر به استفاده از قابلیت چت و ما نوشتن پیام در زمان واقعی در طول مراسم و ما آن را ضبط همه, بنابراین ما باید یک سند از تمام چت. آن را تقریبا مانند یک زنده مهمان کتاب” Maryssa می گوید.

البته پس از قرنطینه در نهایت به پایان می رسد و مردم می توانند جمع آوری IRL یک بار دیگر چنین مجازی حوادث به احتمال زیاد یک افت کردن. حتی در حالی که بحران ادامه می دهد چو می گوید: این امکان وجود دارد که مجازی حوادث را از دست دادن درخشش خود را به عنوان تاکید مردم احساس می کنند عملا overscheduled حتی اگر آنها هرگز برای قرار دادن بر روی شلوار. حتی مردم گرسنگی برای شرکت نیاز به یک استراحت از صفحه نمایش گاهی اوقات. اما پندو می گوید: تجربه آموخته است او چیزی جدید. “این واقعا چشمان من را باز کرد در شرایط از آنچه متصل بودن به معنی و آنچه که ما نیاز به انجام به منظور نگه داشتن آن احساس زنده,” او می گوید. نه تنها خود را دیجیتال عروسی با هزینه بسیار کمی از آن نیز شاهد میزان مشارکت بالاتر از آنها می خواهم انتظار برای رویداد زندگی می کنند. بنابراین شاید مجازی تجمعات را دائم افزایش در حال حاضر که مردم متوجه پتانسیل خود را — و باید تمام برنامه های دانلود شده و آماده برای رفتن.

بعدی مجازی حوادث فضاهای نیاز به کشف کردن که چگونه به از نو خلق کردن یک دیجیتال ماه عسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de