ویروسی بی عدالتی: چگونه این بیماری همه گیر است که دریدن اقتصادی ایالات متحده نظير مهاجرت و سیستم های

ایالات متحده در حال حاضر پیشی گرفتن از یک میلیون تایید Covid-19 موارد و نزدیک شدن مرگ و میر 60,000. این هفته در ره: در حالی که این آمار در حال گریم های خشن واقعیت این است چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از فرمانداران و شهرداران به کار گرفته می این بحران وضعیت بسیار کشنده تر از آن را باید شده اند. New York Magazine, نویسنده, Zak شنی-برنج مورد بحث چگونه اقتصادی و اجتماعی و نژادی و جنسیتی و بی عدالتی است که تا قبل از این بیماری همه گیر را تحت تاثیر آسیب پذیر ترین افراد در ایالات متحده است. او همچنین در مورد تهمت به بی کفایتی جو بایدن استراتژی بودن به ندرت دیده یا شنیده و چگونه همه این ممکن است تاثیر 2020 انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رادیکال ضد مهاجر شخص یا جانور سوگلی استفان میلر در حال حاضر بهره برداری از بحران به حافظه ram از طریق اقدامات رادیکال با هدف مهاجران به عنوان یخ deports زندانیان مبتلا به بیماری کروناویروس. جان واشنگتن و نویسنده کتاب “محرومان: یک داستان از پناهندگی در مرز ایالات متحده و مکزیک و فراتر از آن” مورد بحث و بررسی قرار میگیرد پیام به کارگران مهاجر از کاخ سفید است که آشکارا به حمایت از آنها بدم میاید و می خواهد آنها را تبعید کردند در حالی که سازمان های دولتی باید طبقه بندی بسیاری به عنوان “ضروری کارگران است.” واشنگتن نیز در مورد آخرین قطعه برای رهگیری “ما نیاز به معکوس آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و در آمریکای لاتین است. بایدن قصد دارد آن را قطع نکنید.” و ره شنوندگان سهم بیشتر از داستان های خود را از زندگی در این بیماری همه گیر.

اگر شما یا کسی که شما می دانید نیاز به حمایت عاطفی و یا به فکر خودکشی, منابع شامل بحران خط متن های پیشگیری از خودکشی نجات از ترور پروژه و یا انجمن بین المللی پیشگیری از خودکشی.

رونوشت به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>