ویروسی تاثیر: بانک ها آماده به اجازه معامله گران کار از خانه

روز دوشنبه بازار جهانی سقوط گره خورده بود به کاهش شدید قیمت نفت به پایین ترین سطح از سال 1991. اما عمده بانک ها در ایالات متحده آمریکا و انگلستان تهیه شده است برای بحران های مختلف برای چند روز در حال حاضر. آنها در حال ارسال صدها نفر از کارکنان خود را در انگلستان و ایالات متحده بازیابی سایت, نصب و راه اندازی صفحه نمایش بزرگ در معامله گران’ خانه های فشار تنظیم برای تاخیر در قوانین تجاری به طوری که آنها می توانید کسب و کار خود را در حال اجرا را از طریق یک شیوع کروناویروس.

تلاش های بزرگ جهانی و بانک ها از جمله گلدمن ساکس, جی پی مورگان چیس مورگان استنلی و بانک بارکلیز در حال تشدید تداوم کسب و کار برنامه ریزی است که در حال حاضر آنها را وادار به جداسازی کارکنان در شهرستانها در کانون شیوع کروناویروس.

“ما در حال تمرین می گوید:” یک مدیر ارشد در یک بانک بزرگ ایالات متحده آمریکا. “شما نمی خواهید به از خواب بیدار و پیدا کردن که ایالات متحده یک و نیم میلیون نفر و کسی که می گوید شما را به ارسال هر خانه است.”

بانکداران سرمایه گذاری مدیران
مهندسین و متخصصان منابع انسانی و مدیریت ارشد می تواند همه کار
از صفحه اصلی با سهولت نسبی اما نظارتی و فن آوری مطالبات را
وضعیت پیچیده تر برای فروشندگان و معامله گران است.

برای جلوگیری از آن دسته از کارکنان از اینکه مجبور به قرنطینه مرتبه بیش از یک coronavirus حادثه بانک ها به دنبال گسترش آنها را از بین دفتر مرکزی و بازیابی سایت که همان ظرفیت های فنی خود را به عنوان اصلی سایت.

“می آید تحت قضاوت ما — تصمیم به ساخته شده در هر روز می گوید:” یکی از مقامات ارشد اجرایی. “این بسیار شدید برنامه های احتمالی … این بعید است که اتفاق می افتد اما ممکن است.”

گلدمن جی پی مورگان, مورگان استنلی و سیتی بانک تمام شده است تست خود را بازیابی سایت در لندن و آمریکا در روزهای اخیر حتی به عنوان تجارت خود را کسب و کار و مقابله با برخی از مهمترین شرایط بازار فرار در زمان های اخیر با توجه به افراد آشنا با این وضعیت.

گلدمن در حال برنامه ریزی یک بزرگتر آزمون آن کریدن مرکز در روز پنج شنبه که در آن چند صد نفر را از سفر به این شهر در حدود 30 دقیقه در جنوب مرکزی لندن به مطمئن شوید که آن را عملیاتی و آماده برای مقابله با هجوم از گلدمن شهر مقر.

ارشد مدیران بانک ها در مورد پهنای باند ظرفیت در کارکنان خود را’ خانه ، می تواند آهسته و حتی بیشتر اگر فرزندان خود را نیز خاموش مدرسه تماشای جریان خدمات مانند Netflix بکشد.

جی پی مورگان که تا کنون تست شده است
این فن آوری در باسینگستوک, 50 مایلی غرب لندن و سایت های خارج از آن
منهتن پایه در نیویورک و نیوجرسی است که به احتمال زیاد به برخی از معامله گران کردن
برای زنده آزمون در روزهای آینده.

سیتی آغاز شده است و آزمون آن در Lewisham تسهیلات در جنوب شرقی لندن و یک سایت در نیوجرسی و نیز نصب اضافی صفحه نمایش در برخی از کارکنان خانه را به محیط زیست و نزدیک به یک طبقه تجاری که در آن آنها می توانند اطلاعات از به عنوان بسیاری از هشت صفحه نمایش بزرگ با توجه به دو نفر آشنا با عملیات بانک. بارکلیز در حال بررسی یک طرح به تقسیم آن طبقه تجاری کارکنان به سه گروه تقسیم بین آن Canary Wharf ستاد مرکزی خانه های خود و پشتیبان سایت در Northolt یک شهر 18 مایلی شمال غربی لندن با توجه به مردم در جریان برنامه. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر در جزئیات اما گفت که قرض دهنده بررسی های متعدد طرح های احتمالی برای اطمینان از عملیات بودند قطع نمی شود.

در حالی که اکثر بانک ها باید ظرفیت کافی برای کارکنان برای دسترسی به شبکه های داخلی از راه دور ارشد مدیران بانک ها در مورد پهنای باند ظرفیت در کارکنان خود را’ خانه است که به عنوان سریع که در بانک ها است و می تواند آهسته و حتی بیشتر اگر فرزندان خود را نیز خاموش مدرسه تماشای جریان خدمات مانند Netflix بکشد.

عارضه دیگری است الزامات قانونی برای نظارت بر معامله گران’ نوشته شده و ارتباطات تلفنی به خصوص در اروپا است. “اگر آن اتفاق می افتد در هفته آینده, ما نمی خواهد کافی [ثبت خطوط],” گفت: یک مدیر ارشد در یکی دیگر از بانک بزرگ ایالات متحده آمریکا. “اگر آن اتفاق می افتد در سه ماه زمان ما می شود سازمان یافته است.”

تکرار می کنم که بانک ها در حال هل دادن رگولاتور در انگلستان و ایالات متحده به اتخاذ یک روش انعطاف پذیر به قوانین نظارت بر انطباق و همچنین به عنوان مورد نیاز در تجارت تایید و رزرو.

سازمان رفتار مالی (FCA) در انگلستان و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و صنعت مالی سازمان تنظیم مقررات (FINRA) در ایالات متحده آمریکا تا کنون نه اعطا کردند اما بانکداران بر این باورند که به احتمال زیاد برای جلوگیری از اختلال در بازار. مقامات ایالات متحده را به حالت تعلیق در برخی از قوانین خود را در فجایع قبلی از جمله اعطای پسوند در مهلت تشکیل پرونده در طول طوفان مایکل در سال 2018 و طوفان سندی در سال 2012.

“FINRA است که از نزدیک نظارت بر به روز رسانی از مقامات دولتی در مورد coronavirus است و در حال انجام گفتگو با اوراق بهادار شرکت ها و گروه های صنعت در مورد صنعت آمادگی و نگرانی” سخنگوی گفت.

SEC می گوید آن است که “نظارت بر اثرات بالقوه بر روی سرمایه گذاران صادر کنندگان و سایر فعالان بازار از نزدیک برای تعیین چه راهنمایی و کمک ممکن است مناسب به عنوان برنامه های توسعه.” FCA کاهش یافته است به نظر پتانسیل برجسته در اطراف شیوع کروناویروس در حالی که سیتی بانک گلدمن جی پی مورگان و مورگان استنلی تمام کاهش یافته است به نظر خود تداوم کسب و کار برنامه ریزی. بانک مرکزی امریکا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

+

توسط لورا Noonan و استفان موریس

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>