Vicki Gunvalson می گوید: عروسی به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس

مرتب کردن برنامه های خود. Vicki Gunvalson است که با فشار دادن مکث در عروسی آینده به نامزد استیو تسلیم.

سابق Real Housewives of Orange County, ستاره 58 ساله اعلام کرد که او به تعویق انداختن او nuptials که برنامه ریزی شده را در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. رمان ویروس ادعا کرده است حداقل 8,503 زندگی در ایالات متحده با بیش از 312,200 نفر تست مثبت با توجه به سی ان ان.

“نه. ما در حال انجام هیچ چیز نیست. من به او گفتم که عروسی کردن. ما در حال انجام هیچ چیز” Gunvalson گفت HollywoodLife در طول یک Instagram Live Q&A در پنجشنبه 2 آوریل.

واقعیت ستاره امید به نکاح در مقابل دوستان و خانواده از جمله دو فرزند دختر Briana Culberson, 32, و, پسر مایکل Wolfsmith و 35 و تسلیم چهار ،

“من هنوز درگیر” او توضیح داد. “اما ما در حال رفتن به ازدواج در مارس و سعی کنید به عنوان بسیاری از ما شش تا بچه با هم و همه از آن. ما هنوز در حال رفتن به ازدواج .. [اما من نه] عجله به پایین راهرو در حال حاضر.”

Gunvalson مشغول شدم نزدیک به یک سال پیش زمانی که تسلیم 61 ظهور این سوال پس از ساخت یک وعده غذایی عاشقانه در خانه یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی در آن زمان است.

“او به همه بچه ها و بچه های خود را’ نعمت قبل از او آن را” منبع گود اشاره کرد که بازرگان بود “خیلی خوشحال” و “شوکه” پیشنهاد.

این کتو بیمه بنیانگذار نشان داد او حلقه الماس در Instagram در آن زمان است. “من گفت: ‘بله’ ♥️💍,” Gunvalson زیر نویس یک عکس از سنگ در مارس 2019. او اضافه هشتگهای “#درگیر #مبارک #mylove.”

تسلیم اعلان مجدد تصویر, نوشتن, “او گفت: بله. #blessedday #درگیر #happywifehappylife.”

Gunvalson قبلا نازل شده به ما که او آماده بود به کراوات گره دوباره توضیح داد که او یک “ازدواج دختر.”

“من آماده برای ازدواج” او بوده به ما در دسامبر 2017. “من به او گفتم که از همان ابتدا اگر شما نمی خواهید به ازدواج و سپس وقت خود را هدر ندهید با من چون دارم ازدواج وجود ندارد حلقه در حال حاضر, اما ما آن را آهسته و ارتباط خوبی که مهم ترین چیز برای من این است که مطمئن شوید که آن را به یک رابطه جامد.”

Gunvalson و تسلیم قدمت آغاز شد در سال 2016. او قبلا ازدواج Michael J Wolfsmith از سال 1982 تا 1991 و Donn Gunvalson از سال 1994 تا 2014.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای گرفتن واقعی با زنان خانه دار برای اکثر تا تاریخ زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de