ورنون جونز از جمهوری خواهان جورجیا بیفتد. چرا اون توي آر ان سی صحبت کرد؟

Rep. Vernon Jones listens as Georgia Gov. Nathan Deal delivers the State of the State address on the House floor in Atlanta, Wednesday, Jan. 11, 2017. Deal is asking Georgia lawmakers to support a new plan for fixing low-performing schools after voters last fall rejected a proposal for state takeovers of schools that consistently struggle. The Republican governor said in his State of the State speech Wednesday that nearly 89,000 students were stuck in failing schools last year and their number "will grow with each passing school year" if nothing is done. (AP Photo/David Goldman)

State Rep. Vernon Jones listens as Georgia Gov. Nathan Deal delivers the State of the State address on the House floor in Atlanta on Jan. 11, 2017.

عکس: دیوید گلدمن / AP

خود گرجستان ورنون جونز امشب در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان صحبت کرد. جونز ، دموکرات سیاه — وابستگی حزب در نقل قول هوایی در این نقطه ، من گمان می کنم — تبرئه فضیلت ترومپتیسم به مخاطبان ملی است.

اما در حومه پاشنه دار شهرستان جونز یک بار رهبری، جونز نفرت، در نظر گرفته آواتار فساد شهری و فساد سیاسی است. و آن حومه شهر، جمهوری خواهان نسبتا مرفه آنهایی هستند که حزب خونریزی کرده است.

پس چي ميده؟ چرا به جونز وقت هوا ميدي؟ یکی تعجب می کند که آیا دونالد ترامپ چند هفته پیش یک روز صبح از خواب بیدار شد، جونز را در “فاکس و دوستان” دید که در مورد اینکه چقدر ترامپ را دوست دارد صحبت می کند و او را بدون توجه یا توصیه های سیاسی بسیار بیشتر در لیست صحبت کردن قرار داده است. این امر می تواند برای این دوره پر، نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی ملی یا نمی داند آنچه در آن انجام می دهند در اینجا – و یا بدتر، که آن را نمی تواند از تضعیف شدن توسط اختلال نقص توجه thrashing است که خود ترامپ نگه دارید.

وی می گوید: «سیاستمداران دموکرات امنیت شخصی دارند. چرا دست از امنیت خود برنمی دارند و مددکاران اجتماعی را جایگزین آنها نمی کنند؟» جونز به طور گویا در RNC پرسید، و هر جمهوری خواه در شهرستان باید انجام داده اند دو برابر گرفتن. ورنون جونز صدها هزار نفر را صرف امنیت شخصی کرد، بر سر اعتراض های بسیار بلند جمهوری خواهان در شهرستان دکالب به عنوان هزینه های هدر رفته.

همه سیاست محلی است، همانطور که نوک اونیل گفت. پس یک سوال: آیا ترامپ با پخش جونز چیزی به دست می آورد و آیا ارزش از دست دادن احترام این رای دهندگان محلی را دارد که زمانی پایگاه جمهوری خواهان را تشکیل داده اند؟

بیایید از این ایده که جونز می تواند به نوعی رای دهندگان سیاه پوست را به هر شماره واقعی متقاعد کند که به ترامپ رای بدهند، کناره گیری کنیم. او هیچ مرجع سیاسی معنی داری با رای دهندگان سیاه پوست، چه به صورت محلی و چه در سطح ملی ندارد. او تحت یک چالش قانونی برای اقامت ش از کمپین انتخاب مجدد خود به مجلس ایالتی کناره گرفت و هم با یک چلنجر اولیه قوی و هم با سرسکور حزبش روبه رو شد. آخرین بار او برای یک کرسی countywide در شهرستان DeKalb دوید — که 70 درصد سیاه — او از دست داده 3 به 1. بهتر است جونز را به عنوان چهره ای سیاه پوست در کنوانسیونی به رهبری حزبی که در درجه اول از رای دهندگان سفیدپوست تشکیل شده است و می خواهند بتوانند نشان دهند که حمایت سیاه دارد، فکر کنیم.

اما اثر توهین به جمهوری خواهان در سطح محلی کاملا ماهوی خواهد بود.

“به عنوان یک جمهوری خواه مادام العمر، من نمی توانم این را توضیح دهم. … آیا ما فقط با جمهوری خواهان ملی اینقدر بیرون هستیم؟”

زمین های پایکوبی قدیمی جونز در دکالب حدود ۵۰ هزار رای دهنده منظم جمهوری خواه دارد. ترامپ در سال ۲۰۱۶ با حدود ۲۱۰٬۰۰۰ رای برنده گرجستان شد و مسابقه در حال حاضر تنگ تر از آن زمان به نظر می رسد، به ویژه پس از مسابقه نزدیک گوبرناتوری در سال ۲۰۱۸ بین استیسی آبرامز و در حال حاضر دولت برایان کمپ. دو مسابقه رقابتی سنای ایالات متحده در گرجستان در سال جاری وجود دارد که هر کدام نسبت به تغییر احساسات رای دهندگان در حومه های موتلفت سیاسی آتلانتا حساس خواهند بود. اما به نظر می رسد نه کمپین های سن دیوید پردو و نه سن کلی لوفلر بر تصمیم ترامپ برای دادن میکروفن به جونز تأثیر نگذارده اند.

آن بلانتون، فعال جمهوری خواه بروک هافن، در شمال دکالب می گوید: «من به عنوان یک جمهوری خواه مادام العمر نمی توانم این موضوع را توضیح دهم.» “چرا بايد بخواي يکي اينطوري به طرف ما بياد؟”

بلانتون ۵۴ ساله در منطقه ششم کنگره جورجیا زندگی می کند که در سال ۲۰۱۸ از جمهوری خواهان توسط ریپ دموکرات لوسی مک باث اسیر شد. با توجه به نزدیکی فرض شده آن نژاد، بلانتون تعجب می کند که چرا هیچ از کمپین کارن هندل، چلنجر مک باث، پرچم های هشدار دهنده ای را به کمپین ترامپ ارسال کرد.

این اولین باری نیست که جمهوری خواهان احساسات محلی در گرجستان را به تازگی کلوچه می کنند.

“آیا ما فقط در خارج با جمهوری خواهان ملی؟” بلانتون گفت. “کمپ توسط ترامپ خجالت زده شده است، و او کمک کرد فشار [شهردار آتلانتا کیسا لنس Bottoms] به کانون توجه ملی با طرح دعوی در دادگاه بر روی ماسک.” کمپ از باتس شکایت کرد – سپس در فهرست کوتاه معاون ریاست جمهوری جو بایدن – برای تلاش برای جلوگیری از قیمومیت شهر برای پوشیدن ماسک، دو روز پس از دیدار ترامپ. کمپ متعاقباً دو روز پس از آن که بایدن سن کامالا هریس آمریکایی را به عنوان همسر دویدن خود نام برد، کت و شلوار را رها کرد.

شايد دارم کم ميکنم که جمهوري خواهان محلي چقدر از جونز خوششون نمياد در اینجا پس زمینه است.

قبل از اینکه جونز سخنگوی ترامپیسم شود، او از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ به عنوان مدیر عامل شهرستان دکالب، برترین مقام منتخب این شهرستان، خدمت کرد. در میان شکست های بسیاری که او در حالی که دولت شهرستان را اداره می کرد، شیوه های استخدام جونز باعث شد که دولت او مسئول ایجاد یک محیط کاری خصمانه و تبعیض نژادی شناخته شود.

جونز شخصاً در سال ۲۰۱۱ توسط دادگاهی ۲۷۷۵۰ دلار خسارت تنبیهی جریمه شد. این شهرستان بیش از ۳ میلیون دلار خسارت و هزینه های قانونی مبارزه با این پرونده را از دست داد.

یک هیئت منصفه بزرگ در سال ۲۰۱۲ دولت جونز را فاسد توصیف کرد و توصیه کرد که او برای تقلب در پیشنهاد و سرقت مورد بررسی قرار گیرد. “آقای جونز فرصتی برای کمک به این هیئت منصفه بزرگ هدف ویژه در تلاش های خود را برای پرداختن و درست کردن معایب بسیاری از دولت خود را داشت. او نتوانست به این مناسبت بالا رود.» هیئت منصفه بزرگ نوشت. همچنین در میان مشاهدات آن: فساد عمده فروشی از نوع که یک قرارداد پیرایش درخت میلیون دلاری به شرکتی داد که حتی صاحب اره برقی هم نبود. هيچ اتفاقي نيفتاد .

یکی نیز فکر می کنم که کسی که در صفوف RNC می توانست پرچم ارتباط جونز به اواخر، شرمنده رهبر megachurch برگرد ارل Paulk. زنی در سال ۲۰۰۵ از پائولک به دلیل سوء استفاده جنسی شکایت کرد و قرار بود جونز در این پرونده شهادت دهد. ظاهر او خاموش شد زمانی که برادر برادری جونز و قاضی دادگاه برتر فعلی DeKalb مارک آنتونی اسکات حکم این پرونده فریبنده و اعطا 1 میلیون دلار در هزینه های وکیل به Paulk — حکم عجیب و غریب لغو درخواست تجدید نظر.

محصور جمهوری خواهان از Dunwoody، در شمال دکالب سوم، بنابراین نفرت از گزارش های منظم از فساد و جونز نژاد طعمه پاسخ به انتقاد که آنها تشکیل یک شهرداری جدید در سال 2008 – شهرستان Dunwoody – به منظور به حداقل رساندن تماس خود را با دولت شهرستان.

مایک هاسینگر، استراتژیست سیاسی در جورجیا و ناظر دیرینه سیاست دکالب می گوید: «ورنون جونز خود را از مربای بیشتری نسبت به اسموکرها خارج کرده است.» “تنها دلایلی که تعداد کمی از سیاستمداران یک عمل دوم دریافت می کنند این است که ورنون جونز همه آنها را دزدید.”

حضور فزاینده او در سیاست ملی چند سال پیش زمانی آغاز شد که او در کنوانسیون انجمن ملی تفنگ در آتلانتا صحبت کرد. از آن زمان به بعد به طور فزاینده ای آشکار می شود که او تمام پل های باقی مانده در سطح محلی را سوزانده بود و در تلاش بود تا مقداری خرید در گفتگوی ملی پیدا کند.

سن فران میلار، جمهوری خواه که دهه ها نماینده شمالی ترین منطقه دکالب بود، می گوید: «به طور جدی فرصت طلب بزرگ از خاکستر بالا می رود.» “بیست سال من با او نبرد کردم، اما مانند بایدن او مقاوم است.”

در افشای کامل، من و جونز کمی سابقه داریم. من حدود یک دهه است که در مورد مسائل فساد در شهرستان دکالب می نویسم. جونز مرتباً به فساد در مقام خود متهم شده است. و جونز با تفسیر من و تفسیر دیگران در شرایط نسبتا شخصی قبل از موضوع گرفته شده است. همانطور که او در حال از دست دادن مسابقه خود را برای کلانتر شهرستان در سال 2014، او پیشنهاد کرد که من نوشیدن Clorox – توهین نژادی – و سپس من را به برده خانه با بازی ساموئل ال جکسون در فیلم “Django” شبیه.

این برای دوره برای جونز پر است. در طول چند سال اخیر در قوه مقننه، او موفق به توهین و توهین به بخش عمده ای از هیئت دموکرات در دکالب، روزنامه نگاران، و ناظران، در شرایط مشابه استارک شده است. جونز دوست داره توهين آميز باشه شاید این چیزی باشد که ترامپ در او می بیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im