هواکش نمی خواهید برای درمان COVID-19. در اینجا چیزی است که آنها می توانید انجام دهید.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

از روز اول از شیوع کروناویروس در ایالات متحده بیمارستان ها و مقامات منتخب شروع به تقلا برای متراکم کردن هواکش.

تا زمانی که ما تا به حال به اندازه کافی از دستگاه های, ایده, رفت, زندگی مردم خواهد بود را نجات داد. “این همه در مورد پنکه” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک گفت: در مارس 18 نشست خبری اضافه کرد که دولت می تواند نیاز 37,000 هواکش در اوج شیوع بیماری در مقایسه با یک موجود ظرفیت 3,000.

در عین حال به عنوان تلفات همچنان به افزایش در نیویورک که در آن من زندگی می کنند, آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که این دستگاه ها اغلب می تواند به توقف کسی با این ویروس از مرگ هنگامی که بیماری طول می کشد به نوبه خود منجر به مرگ. “دیگر شما را در یک ونتیلاتور کمتر احتمال دارد شما خواهد آمد ونتیلاتور,” کومو اذعان کرد در هفته گذشته.

چند افراد آلوده به ویروس coronavirus خواهد شد و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی. برای کسانی که هواکش قطعا می تواند صرفه جویی در زندگی. بیماران را با موفقیت به آمد کردن هواکش و نتایج خواهد بود حتی بدتر اگر بیمارستان ندارد این دستگاه در همه. اما آنها در حال رفتن به یک درمان است.

مکالمات من تا به حال بیش از دو هفته گذشته با خط مقدم و پزشکان و پرستاران و پژوهشگران در مورد درمان بیماران بدحال به من خاطر نشان کرد که این ویروس به نام رمان coronavirus به یک دلیل — بشریت تنها بدست می دانم که آن را برای یک تعداد انگشت شماری از ماه و آن را ساده و بی تکلف به فکر می کنم که ما می خواهم در حال حاضر می دانم که چگونه به بهترین درمان این بیماری است. هواکش فقط بخشی از تصویر و پزشکان در ادامه به یاد بگیرند که چگونه به بهترین استفاده از دستگاه و زمانی که به استفاده از آنها را همراه با دیگر داروها و روش های درمانی.

اول, اجازه دهید بحث در مورد چگونه ریه ها کار می کنند.

هنگامی که شما تنفس در هوا سفر خود را نای به دو نایژه که تقسیم به چپ و راست ریه ها. تهاجمات تقسیم به کوچکتر و کوچکتر شاخه است که در خوشه های کوچک از کیسه هوا و یا آلوئول که دیوارهای نازک تر از بافت کاغذ. هوا کیسه پیچیده شده در مویرگ ها که حمل سلول های خون است که در حال انتظار برای اکسیژن است. به عنوان آلوئول باد آنها را فشار دهید تا در برابر مویرگ ها و انتقال اکسیژن به خون است.

هنگامی که یک دکتر می گوید که یک بیمار پنومونی — از هر آنچه که باعث می شود آن را به آنفولانزا یا COVID-19 — که بدان معنی است که ریه ها در حال آلوده و ملتهب است. هوا کیسه می توانید شروع به پر کردن با چرک یا مایع, مسدود شدن, به طوری که آنها دیگر می تواند در انتقال اکسیژن به مویرگ ها. “کمتر سطح منطقه شما را در ریه های خود را کمتر اکسیژن خوب شما بود توضیح داد:” ارین صندوقدار یک پرستار ICU در بهشت مرکز پزشکی در کاسترو ولی ،

یک بیماری جدی تر است که دیده می شود در بدحال از COVID-19 بيمار است که به نام سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS). این وضعیت نیز نیست منحصر به فرد به کروناویروس — این می تواند اتفاق می افتد زمانی که کسی را از ریه ها شده اند به شدت زخمی شدند که می تواند شامل حوادث مانند نزدیک به غرق شدن و استنشاق مواد شیمیایی مضر و همچنین در طول یک ذات الریه شدید. هنگامی که بیماران دچار ARDS مایع می سازد تا در هوا کیسه و سطح اکسیژن شاقول. سالم ریه کیسه هوا به طور معمول پوشش داده شده با سورفکتانت لغزنده ماده ای است که کمک می کند تا کیسه باد و کاهش با سهولت. در ARDS از سورفکتانت می شکند, ساخت ریه های سنگین تری. التهاب باعث می شود چیزهایی بدتر با افزایش فاصله بین کیسه هوا و وب از مویرگ های اطراف آنها را به طوری که اکسیژن نمی توانید پرش به بیش از تغذیه خون.

پزشکان باید از ابزارهای مختلف برای کمک به بیمارانی که دچار مشکل در تنفس. هواکش ها آخرین رفت و آمد مکرر.

مهربان ترین ابزار یک کانول بینی است که یک لوله با دو شاخک قرار داده شده است که در یک بیمار سوراخهای بینی. شما احتمالا دیده می شود که در تلویزیون نشان می دهد. در حالی که آن می تواند به یک بیمار بالاتر غلظت اکسیژن از آنچه در دسترس در هوا آن را هنوز هم تا بیمار به نفس در خود.

اگر بیمار نیاز بیشتری به کمک پزشکان می تواند حرکت کند تا به آنچه به نام غیر rebreather ماسک که هنوز هم نیاز به یک بیمار قادر به تنفس تنهاست اما می تواند تحویل غلظت بسیار بالاتر از اکسیژن — تا 100٪.

اما غلظت اکسیژن تنها چیزی است که پزشکان باید در نظر بگیرید. گاهی اوقات در بعضی از ریه ها است که منجر به هوا کیسه می تواند به سقوط تحت وزن مایع ساختمان اطراف آنها را و پس از آن حتی بالاترین غلظت اکسیژن نمی تواند در. کادر پزشکی پس از آن فکر می کنم در مورد افزایش فشار هوا بیمار تنفس در. فشار هوا کمک می کند تا به “رأی باز” این راه های هوایی کوچک اجازه می دهد تا اکسیژن و دی اکسید کربن به جریان آزادانه تر.

قبل از این بیماری همه گیر پزشکان اغلب به نوبه خود به یک دستگاه نام دستگاه BiPAP. این یک دستگاه غیر تهاجمی ارائه می شود که تحت فشار هوا به بیمار از طریق یک ماسک. این مشکل در طول coronavirus همه گیر شده است که BiPAP ماسک در حال چکه کن تا ویروس ذرات می تواند فرار و قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر عفونت است.

بنابراین در حال حاضر زمانی که یک بیمار اکسیژن سقوط پزشکان به نوبه خود به یک دستگاه تنفس مصنوعی.

در اینجا چگونه هواکش کار می کنند.

بیماران را به خواب آرام بخش و تسکین درد داروها قبل از یک لوله تنفس وارد شده است. این داروها نیز ادامه داد: پس از لولهگذاری بنابراین بیماران نمی خواهد احساس هر گونه ناراحتی و یا مبارزه با لوله تنفس.

هنگامی که لوله در محل های کوچک بادی کاف است اغراق در اطراف آن داخل نای و تشکیل یک مهر و موم که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از ویروسی ذرات از خارج. سپس ونتیلاتور دستگاه روشن شده و شروع به فشار هوا از طریق لوله های داخل و خارج از بیمار ریه ها.

با استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی می دهد یک تیم پزشکی بسیاری از گزینه های بیشتر برای نحوه مدیریت یک بیمار تنفس. سطح اکسیژن و فشار می تواند تماس گرفته شده بالا یا پایین. این تیم همچنین می توانید کنترل تعداد تنفس در دقیقه و حجم آن بکشید. مصرف کوچکتر تنفس به جای عمیق نفس نفس زدن نفس می تواند کمک به محافظت از ریه ها آسیب دیده توضیح داد دکتر Edy کیم ریوی و مراقبت های ویژه متخصص در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون ،

COVID-19 رفتار متفاوت نسبت به سایر بیماری های تنفسی. پزشکان در حال گرفتار کردن گارد.

ARDS متفاوت به نظر می رسد در COVID-19 بيمار با توجه به یک دکتر در یک جزیره بیمارستان که در حال حاضر تحت درمان با بیش از 1700 COVID-19 بيمار. دکتر که خواسته به صحبت می کنند به صورت ناشناس به این دلیل که او مجاز به صحبت می کنند به نمایندگی از تسهیلات توصیف معمولی ARDS به عنوان یک “سیل” که در آن بیمار می تواند سقوط بیش از 12 ساعت رفتن از داشتن کمی مشکل تنفس برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی. اما از آنچه او دیده می شود “آن را مانند یک سیل.” در COVID-19 بیماران مبتلا به ARDS اغلب رفتار “مانند آهسته طوفان که در آن آب افزایش حفظ و افزایش است.”

کیم گفت که او شگفت زده برای دیدن چه مدت اقامت بیماران در هواکش. به طور معمول او گفت: بیماران مبتلا به آنفولانزا ماندن در یک ونتیلاتور برای کمتر از دو هفته — که نقطه که در آن آنها می خواهم انتقال یک بیمار از لوله تنفس به tracheostomy tube یک لوله توخالی قرار داده شده در گردن فراهم می کند که بیشتر اتصال دائمی به دستگاه تنفس مصنوعی. بسیاری از COVID-19 بيمار او را دیده اند که در یک ونتیلاتور برای بیش از دو هفته است.

چه چیزی بیشتر “در یک وضعیت عادی زمانی که ما را از لوله بیرون شاید یکی از 10 به لوله قرار داده و در” کیم گفت. “در حال حاضر در تمام مراکز ما در حال صحبت کردن در مورد تا یک سوم نیاز به لوله قرار داده و بعد از یک روز یا بیشتر و متاسفانه کسانی که مردم را بسیار بالا نرخ مرگ.” او اشاره کرد که این اعداد اولیه و پس از برآورد که چگونه بسیاری از بیماران نیاز به reintubated ممکن است تغییر به عنوان زمان می رود توسط.

پزشکان اختلاف نظر در مورد چگونه به بهترین درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر توصیه بیماران “مستعد” و یا دروغ در معده خود را به دلیل وجود بیشتر سطح منطقه در پشت از ریه ها به طوری که هر مایع منتقل شده است نسبت بیمار به جلو است که می تواند به افزایش سطح اکسیژن برای رسیدن به.

طولانی جزیره دکتر به من گفت که او فکر می کند proning بسیار مفید است. “شما خواستار یک واکنش سریع و همه ما را به اتاق راه رفتن و بگو قرار داده و آنها را در حلقه!’ و آنها فراموش و جادویی خود اکسیژن را در 90s 95.” در بیمارستان خود آنها بپرسید بیمارانی که نیست هنوز در ICU را امتحان کنید و ماندن در شکم های خود را برای 16 ساعت در روز.

کیم گفت: مشکل گرفتن بیماران به پیروی از آنجا که اکثر مردم نمی مانند دراز کشیدن بر روی شکم خود که برای ساعت های زیادی از روز است. وی افزود: سوال این خواهد بود: “این کمک می کند تا خود را به سطح اکسیژن, اما آن را کمک می کند خود را در نتیجه نهایی?” چه کیم معنی است که روشن نیست در عین حال که به طور موقت بهبود کسی اشباع اکسیژن از طریق proning تفاوت را به بقای خود.

نیز وجود دارد که بحث در مورد چگونه به بهترین استفاده از هواکش. برخی از پزشکان فکر می کنم هواکش هستند که بیش از حد در حالی که دیگران نشان می دهد تنظیمات که چگونه آنها استفاده می شود مانند تغییر تنظیمات برای استفاده از کمترین فشار ممکن است آمار گزارش شده در هفته گذشته.

بسیاری از بیمارستان ها در ابتدا گفت: آنها برنامه ریزی اجازه دهید به دو یا بیشتر از بیماران مبتلا به اشتراک گذاری یک دستگاه تنفس مصنوعی در صورت لزوم و دیدن آن را به عنوان یک زندگی-صرفه جویی در اندازه گیری زمانی که منابع اندک بودند; آوریل ترین شهر نیویورک موسسات گفت: آنها پشت برش در عمل به دلیل آن به نظر می رسد به بیماران را به خطر اندازد.

به عنوان من به صحبت های پزشکی کارکنان مشغول به کار در COVID-19 بخش تصور من این بود که هر کس در تلاش بود خود را به انجام کار درست توسط خود بيماران وجود دارد اما فقط به اندازه کافی اطلاعات در عین حال بدانید که برای برخی از بهترین پروتکل ممکن است.

“این سخت است برای انجام دقیق این علم به سرعت/شدت,” صندوقدار به پرستار ICU در کاسترو ولی ابراز تاسف به من از طریق ایمیل.

تیم پزشکی در سراسر جهان در گفتگو تلاش برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. کیم همچنین سردبیر ارشد از بریگهام و بیمارستان زنان را COVID-19 دستورالعمل مراقبت که در بیمارستان نوشته شده آنلاین برای به اشتراک گذاشتن با دیگران در سراسر جهان.

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در یک نرخ بقای اما در اینجا آنچه را که در دسترس مطالعات نشان می دهد.

یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست تنفسی پزشکی دنبال 52 بیماران بدحال در یک بیمارستان در ووهان چین. سی و هفت مورد نیاز تهویه مکانیکی نویسندگان گزارش شده است. پس از 28 روز 30 از آن 37 نفر کشته و سه نفر باقی مانده در هواکش.

یکی دیگر از بزرگ مطالعه منتشر شده در مجله JAMA دنبال 1,591 بیماران بدحال بستری در ICU در ناحیه لمباردی در شمال ایتالیا است. نه همه بیماران اطلاعات کامل در دسترس است اما از 1,300 با اطلاعات تنفسی پشتیبانی 88% دریافت تهویه مکانیکی و 11% دریافت تهویه غیر تهاجمی. محققان نمی شکستن نرخ مرگ و میر با درمان. در آن زمان آنها منتشر شده 26 درصد فوت کرده است 16 درصد از بيمارستان مرخص شده بودند و 58 درصد هنوز در ICU.

در اینجا در ایالات متحده وجود دارد کمتر شده است داده است. با این حال یک مطالعه کوچک از سیاتل منطقه شد منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در مارس 30. پزشکان ردیابی 24 بیماران بستری در بخش های مراقبت ويژه در سراسر نه سیاتل بيمارستان منطقه. سه چهارم قرار گرفتند در یک ونتیلاتور. در این مقاله منتشر شد نیمی از بیماران فوت کرده که شامل چهار بیمارانی که تا به حال فراموش-نمی-احیای نظم در پذیرش. از 12 بازمانده بیماران پنج بيمارستان مرخص شده بودند خانه چهار ترک کرده بود ICU اما همچنان در بیمارستان و سه همچنان در هواکش در ICU.

“از بیماران بودند که تراشه خارج از محدوده سنی 23 تا سال 88 که نشان می دهد که سن ممکن است تنها شاخص برای موفقیت در خارج کردن لوله تراشه مشابه” نویسندگان مطالعه نوشت.

دانشگاه نیویورک Langone بهداشت نیز گزارش نتایج از 4,103 coronavirus بیماران که نزدیک به نیمی بیمارستان بستری شد و 445 یا نزدیک به 11 درصد نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. این مقاله که در دسترس است به عنوان یک preprint — که به معنی آن نیست در عین حال کارشناسی است اما آنلاین نوشته شده در حالی که آن را در انتظار انتشار مجله — نشان می دهد که در میان بیمارانی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی, 16 مرخص شد در زمان انتشار, 22 قادر به تحقق یک ونتیلاتور اما هنوز در بیمارستان 162 فوت کرده بودند و یا در آسایشگاه و 245 — فقط بیش از نیم هنوز در ونتیلاتور.

صندوقدار به پرستار ICU در کالیفرنیا اذعان کرد که نرخ مرگ و میر بالا برای بیماران مبتلا به بیمار به اندازه کافی به یک ونتیلاتور اما او می خواست عمومی نمی شود ترس از دستگاه خود را.

“این یک زندگی-صرفه جویی در ابزار” او گفت:. “شما در حال مرگ از آنجا که ما شما را در یک. شما در حال مرگ چون شما COVID و آن را یک بیماری بد. ما در حال قرار دادن شما در آن است چرا که ما می خواهیم به شما بهترین شانس است.”

یک پرستار ICU در کلرادو نگرانی در مورد در دراز مدت اثرات برای بیمارانی که زنده ماندن. “وجود خواهد داشت و هزاران و هزاران نفر از مردم که احتمالا باقی مانده در منافذ برای بقیه زندگی خود را در مراقبت از امکانات” او به من گفت. او همچنین نگرانی در مورد زخم در بیماران ریه ها پس از “هفته و هفته التهاب ناشی از ویروس است.”

صحبت کردن با کسی که به شما اعتماد به خود را از تصمیم گیری پزشکی.

اگر شما در حال خواندن این نگرانی در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به شما اگر شما گرفتن coronavirus یا شما اشتیاق زیادی برای یک دوست مانند یک عضو خانواده در یک مرکز پرستاری یا ضروری کارگر که نمی باید گزینه hunkering را در خانه من می دانم که می توان آن را سخت به نه متمرکز در بدترین سناریو و به یاد داشته باشید که از نظر آماری بیشترین افرادی که مبتلا به کروناویروس نمی رفتن این مسیر.

من به دکتر دایان مایر مدیر مرکز برای پیشبرد مراقبت تسکینی به او بپرسید چه توصیه او را به صورت عمومی در این زمان. مراقبت تسکینی تیم تمرکز بر ارائه تسکین علائم و بهبود کیفیت زندگی برای بیماران مبتلا به بیماری جدی است که می توان در رابطه با درمان شفابخش. آنها اغلب با بیماران و خانواده های آنها برای تصمیم گیری در چه اهداف خود هستند از جمله مقابله با سوالاتی مانند اینکه آیا یا نه به انتوبه.

“خط پایین این است که برای هر کسی که آن را انجام داده شماره 1-هر کس نیاز به کشف کردن که ما اعتماد به تصمیم گیری های پزشکی از طرف ما اگر ما نمی تواند ما را به خود” مایر گفت. یک سوال به نظر او آنچه شما می خواهید اگر دکتر به شما می گویند بیمار به اندازه کافی به نیاز به لولهگذاری. وجود ندارد “جواب درست” — این انتخاب شخصی است.

“برخی از بیماران من به من می گویند:” من اهمیتی نمی دهند چه فقیر من شانس هستند من می خواهم به مبارزه و من می خواهم همه چیز را امتحان کنید. من می خواهم یک ونتیلاتور من می خواهم مراقبت ويژه است.’ و این دقیقا همان چیزی است که آنها را دریافت کنید. دیگران از بیماران گفت: “دکتر اگر شما فکر می کنم من در یک وضعیت که در آن من بعید بازیابی قادر به تشخیص و ارتباط برقرار کردن با عزیزان سپس آنها نمی خواهید آن را. و پس از آن وجود دارد برخی از بیماران من کسانی که گفتند: “نه من هرگز نمی خواهند که من دیدم مادر من از طریق رفتن است که من نمی خواهم که.'”

کلید مایر گفته است که به بیان خواسته های خود را به طوری که شخص شما منصوب به نمایندگی از شما می داند که چگونه به تصمیم گیری از طرف شما اگر شما می توانید نیست.

پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی در حال یادگیری با هم چگونه بهترین برای مبارزه با این ویروس. داده های جدید در حال آمدن است از هفته به عنوان مقالات ارسال شده آنلاین توسط محققان در سراسر جهان است. من امیدوار هستم که بیمار نتایج آمار در این مقاله در نهایت نگاه منسوخ شده به عنوان پروتکل های دریافت تصفیه شده و درمان را بهبود بخشد. در ضمن ممنون میشم برای تمام کارکنان پزشکی که در راه رفتن به محل کار روز به روز به صورت بسیاری از ناشناختهها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>