ونسا برایانت خواسته او را “پادشاه” کوبه برایانت 19 مبارک سالگرد عروسی

ونسا برایانت آرزو اواخر شوهرش, Kobe Bryant, شاد, 19th سالگرد عروسی در یک عاطفی ادای احترام.

Vanessa Bryant Wishes Her 'King' Kobe Brant Happy 19th Wedding Anniversary
ونسا لین برایانت و کوبه برایانت حضور 2018 Baby2Baby جشن و سرور ارائه شده توسط Paul Mitchell در 3LABS در 10 نوامبر 2018 در کالور سیتی, کالیفرنیا. شاتر

“من پادشاه قلب من, بهترین دوست من. 19 مبارک سالگرد ازدواج عزیزم. من از دست شما سپاسگزارم. I wish you were here to hold me in your arms. من شما را دوست دارم” مدل سابق, 37, زیر نویس رجعت عکس با کوبه از طریق Instagram روز شنبه, مارس 18.

کوبه و 13-year-old daughter Gianna درگذشت سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا در ماه ژانویه است.

در اوایل این ماه, ونسا بزرگداشت چهار سال سالگرد سابق لس آنجلس لیکرز بازیکن NBA بازنشستگی.

“شوهر من کار می کرد الاغ خود را برای 20 سال است. داد و آن را به خود” او زیر نویس یک فیلم از کوبه آخرین بازی NBA در مارس 13, 2016. “همه او می خواست به صرف زمان با دختران ما و من را برای زمان از دست رفته. او می خواست می شود وجود دارد برای هر نقطه عطف و لحظه ای خاص در دختران ما زندگی می کند.”

او افزود: “او فقط به لذت بردن از 3 سال و 9 ماه از بازنشستگی. ما تا به حال 2 بیشتر دختران او برنده یک جایزه اسکار او باز Granity studios او 5x بهترین فروش نویسنده و مربی Gianna تیم بسکتبال در آن زمان است.”

ونسا و کوبه نیز سهم دختران ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 9 ماه.

کوبه داده شد برای به رسمیت شناختن خود را در ورزشی حرفه ای که در آن اعلام شد که او را پس از مرگ القاء به مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت. ونسا کردم عاطفی بحث کوبه را نقطه عطف در مصاحبه با ESPN در مارس 4 با دختر ناتالیا در کنار او.

“ما آرزو می کنیم که او در اینجا با ما به جشن می گیرند اما آن را قطعا اوج خود NBA حرفه ای و هر دستاورد است که او تا به حال به عنوان یک ورزشکار بود سنگ پله به اینجا” ونسا گفت: در آن زمان. “ما فوق العاده افتخار او و برخی از آرامش در دانستن است که او احتمالا به بخشی از 2020 سالن از شهرت کلاس.”

برایانت خانواده خود را جشن گرفتند اولین عید بدون کوبه و Gianna در یکشنبه 12 آوریل کمتر از سه ماه پس از جفت غم انگیز مرگ و میر. ونسا به اشتراک گذاشته شده عکس از جشن تعطیلات از طریق Instagram, از جمله یک عکس شیرین از خودش با دخترش Bianka و تصویر دیگری از ناتالیا خندان در حالی که او خواهر کوچک او کاپری.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de