ونسا برایانت سهام شیرین تصویری از نوزاد کاپری: ‘به نظر می رسد درست مثل من جی جی’

ونسا برایانت ارسال شده یک فیلم زیبا از جوانترین دختر با اواخر کوبه برایانت اظهار نظر که نوزاد, کاپری, به نظر می رسد “درست مثل” او در اواخر خواهر Gianna.

مادر چهار 37 مشترک این ویدئو در روز شنبه, فوریه 8, نشان دادن 7-ماه-پیر یادگیری چگونه برای ایستادن.

“انجام این کار دوباره. سعی کنید آن را دوباره مادر,” برایانت به او گفت: دختر بچه ای که با لبخند به اواخر NBA ستاره خواهر Sharia برایانت کمک کاپری ،

“خواستگاری! کار خوب Koko” ونسا گفت: به عنوان کاپری تا در نگاه مادر او و لبخند زد و منتظر بودند. “خوب دختر بچه mamacita. خوب دختر آفتاب. من شما را دوست دارم.”

“من کوکو باقلا سبز. او به نظر می رسد درست مثل من جی جی” ونسا زیر نویس کلیپ.

Vanessa Bryant Shares Sweet Video of Youngest Daughter
ونسا برایانت Kobe Bryant, Gianna برایانت کاپری کوبه برایانت و ناتالیا Diamante برایانت حسن نیت ارائه میدهد از ونسا برایانت/Instagram

این لحظه شیرین آمد تقریبا دو هفته پس از NBA ستاره, 41 و 13 ساله پدر خود را از دست داده زندگی در کنار هفت مسافر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا.

Gianna که نام مستعار بود جی جی بود رفتن به یک بازی بسکتبال در کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در نزدیکی تاوزند اوکس با او پدر و دو هم تیمی های خود را پدر و مادر و مربی در تاریخ 26 ژانویه هنگامی که هلیکوپتر خصوصی آمار دامنه کوه.

سابق لس آنجلس Laker بازیکن و دختر خود را به یاد خواهد شد در یک جشن زندگی برگزار می شود, در مرکز استیپلز در لس آنجلس در فوریه 24. ونسا اظهار نظر در Instagram در مورد اهمیت تاریخ می پردازد ادای احترام به کوبه و Gianna نیوجرسی شماره 2 و 24 به ترتيب در حالی که 20 با اشاره به این همه بازیکن ستاره را “سال ها به عنوان یک Laker و مقدار سال Kob و من با هم بودند.”

کوبه و ونسا که بحباله نکاح در اوردن, در مارس سال 2001 نیز به اشتراک گذاشته دختران ناتالیا 17 و Bianka, 3.

ونسا پرداخت ادای احترام به Gianna در اوایل این هفته به عنوان نوجوان نیوجرسی تعداد بازنشسته شد و در مدرسه او را.

“من Gianna” او زیر نویس یک Instagram عکس از ادای احترام به Gianna در چهار شنبه, فوریه 5. “خدا من از دست شما. من خیلی خوش شانس بوده که از خواب بیدار شده تا خود را برای دیدن چهره زرق و برق دار و شگفت انگیز لبخند برای 13 سال است. آرزو می کنم این امر شده ایم تا آخرین نفس من. مامان را دوست دارد شما را به ماه و برگشت. بی نهایت به علاوه 1. #2 #Mambacita #GigiBryant.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>