ونسا Bryant نوشته های محبت ادای احترام به “برای همیشه لطفا برای ولنتاین’ کوبه برایانت

برای همیشه در قلب او. ونسا برایانت مشترک عاطفی پست به افتخار او در اواخر شوهر, Kobe Bryant, در اولین روز ولنتاین بدون او در کنار او.

این مدل سابق, 37, زمان به Instagram به یاد داشته باشید با عشق از زندگی خود که گذشت در کنار دختر خود را Gianna در ماه ژانویه است. نزدیک به یک ماه پس از بازنشسته NBA بازیکن و 13 ساله دختر قربانی غم انگیز از هلی کوپتر خراب ونسا به یاد هر دو از روح خود را با ارسال Lauryn Hill‘s “به او بگویید” on Instagram.

“من برای همیشه لطفا برای ولنتاین, I love you so much,” او نوشت: روز جمعه 14 فوریه در کنار یک عکس از خودش نشسته و در اواخر ورزشکار دامان. “از دست رفته شما آنقدر در تعطیلات مورد علاقه خود را. Te آمپر per sempre. بوسه به شما و جی جی در بهشت است. مبارک روز ولنتاین بچه ها من. با تمام عشق خود را boo-boo.”

در پی خانواده خود را از دست دادن ونسا شده است با تکیه بر مادر او را برای حمایت از او سه دختر دیگر ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه. یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه, فوریه 12, که بیوه شده است “در انکار” را به عنوان او همچنان به سرند.

“مادر او شده است او راک در طول چند هفته گذشته” این منبع توضیح داد. “مادر او همیشه با او و دختران شده است و او نگه داشتن ونسا قوی و وزن او حمایت کنند.”

چند روز قبل ونسا صحبت کرد و با صراحت در مورد چالش های تنظیم به زندگی بدون شوهر و دختر خود را.

Vanessa Bryant Posts Loving Tribute to 'Forever Valentine' Kobe Bryant
ونسا برایانت و کوبه برایانت. آس Pictures/Shutterstock

“من تمایلی به قرار دادن احساسات من به کلمات. مغز من حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی رفته است,” او نوشت: از طریق Instagram روز دوشنبه 10 فوریه. “من نمی تواند روند هر دو در همان زمان. آن را مانند من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من. آن را احساس می کند اشتباه است. چرا من باید قادر به از خواب بیدار یک روز دیگر هنگامی که کودک من دختر نیست که قادر به آن فرصت؟! من خیلی از جا در رفته. او تا به حال بسیار در زندگی به زندگی می کنند.”

ونسا اذعان کرد که او احساسات پیچیده شد “بخشی از فرایند هایی” اما گفت که او مصمم به ماندن قوی برای بقیه خانواده اش.

“وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر, سادگی” یک منبع گفت:” ما. “ونسا طول می کشد آرامش در حمایت از مادر و خواهرش [سوفی Laine] که متعهد به دیدن او از طریق این. اما در پایان روز وجود ندارد کلمات برای توصیف احساسات خود را.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>