ونسا برایانت افتخارات Kobe Bryant, دختر, سکس با بنیاد جدید نام


Vanessa Bryant Honores Kobe Gianna With New Foundation Name
Gianna برایانت Kobe Bryant و ونسا برایانت. حسن نیت ارائه میدهد کوبه برایانت/Instagram; AP/شاتر

برای همیشه در قلب خود را. ونسا برایانت اعلام کرد تغییر در Mamba ورزشی پایه به نام به افتخار هر دو اواخر شوهرش, Kobe Bryant و 13-year-old daughter Gianna که جانشان را از دست دادند و در غم انگیز سقوط هلیکوپتر در ژانویه 26.

“از آنجا که وجود دارد هیچ #24 بدون #2, به روز رسانی شده Mamba ورزشی بنیاد به شرکت بود به نام Mamba & Mambacita ورزشی بنیاد” ونسا, 37, نشان داد از طریق Instagram در پنج شنبه, مه 13. “ماموریت ما همان باقی می ماند – و قوی تر از همیشه به ارائه فرصت ها برای افراد جوان از طریق ورزش است.”

ونسا که همچنین سهام دختران ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه با اواخر ورزشکار ادامه داد: رسانه های اجتماعی خود را اعلام و با تشکر از هر کسی که شده است وجود دارد برای خانواده اش در طول زمان دشوار است.

“با تشکر از همه شما برای غلیان احساسات و حمایت خود را از نوع کمک های مالی به تاریخ به عنوان ما حمل و چهارم کوبه و جی جی, میراث,” او اضافه شده در کنار یک عکس از بنیاد لوگوی جدید. “ما امیدواریم که برای توانمند سازی ورزشکاران جوان در یک جهانی که در سمت چپ ما همه به کمک شکل. #Mamba #Mambacita #بال @mambamambacitasports.”

تغییر نام یک روز پس از یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری ونسا تبدیل شده به قدرت پس از عبور از عزیزان و هفت نفر دیگر که جان در تصادف.

ونسا است “فوق العاده نزدیک به مادر او و مادر او شده است او راک در طول چند هفته گذشته به” خودی گفت: ما در چهار شنبه, فوریه 12. “مادر او همیشه با او و دختران شده است و او نگه داشتن ونسا قوی و وزن او حمایت کنند.”

چند روز قبل ونسا باز کرد تا در مورد او غم و اندوه او تجربه بیش از از دست دادن هر دو شوهر او از نزدیک به دو دهه و دختر نوجوان از طریق Instagram.

“مغز من حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی رفته است. من نمی تواند روند هر دو در همان زمان. آن را مانند من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من. این احساس اشتباه,” او نوشت: روز دوشنبه 10 فوریه.

او اعتراف کرد که او “دیوانه” است که دختر او را که “تا به حال بسیار در زندگی برای زندگی” گرفته شده است از او.

“سپس من می دانم من باید قوی می شود و در اینجا برای من 3 دختران” او ادامه داد. “من دیوانه نیستم با کوبه و جی جی اما خدا را شکر من در اینجا با ناتالیا Bianka و کاپری. من می دانم آنچه من احساس طبیعی است. این بخشی از فرایند هایی.”

او افزود: “خدا من کاش اینجا بودند و این کابوس خواهد بود. دعا برای همه قربانیان این تراژدی وحشتناک. لطفا ادامه به دعا برای همه است.”

ما تایید کرد که کوبه و دختر خود را گذاشته بودند برای استراحت در یک خدمات خصوصی در Corona Del Mar, کالیفرنیا روز جمعه 7 فوریه. همان روز ونسا تایید کرد که وجود دارد خواهد بود یک مکان یادبود برای سابق لیکرز ستاره و Gianna در مرکز استیپلز در لس آنجلس در فوریه 24.

“#2, #24, #20 سال به عنوان یک Laker و مقدار سال Kob و من با هم بودند ❤️❤️💜💛,” او نوشت: از طریق Instagram با یک عکس از “جشن زندگی” بروشور.

Gianna قبلا افتخار در ویژه مراسم ادای احترام در 5 فوریه در بندر بعد مدرسه که در آن تیم خود را بازنشسته نیوجرسی او.

کوبه مفتخر شده است و در سال 2020 اسکار سال 2020 Grammys های 2020 Super Bowl و در طول لس آنجلس لیکرز بازی برای اولین بار در مرکز استیپلز از آنجا عبور خود را در تاریخ 31 ژانویه در میان دیگر افراد مشهور و فن ادای احترام کردند.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>