ونسا برایانت می شکند سکوت او در کوبه دختر, کون بزرگ, مرگ و میر

دلخراش زیان. ونسا برایانت انتشار بیانیه ای از طریق Instagram در چهار شنبه, ژانویه 29, پس از او, شوهر, Kobe Bryantو 13 ساله دختر ستاره فیلم سکسی, کثیف کشته در سقوط هواپیما در روز شنبه, مارس 26.

“دختران من و من می خواهم برای تشکر از میلیون ها نفر از افرادی که نشان داده ایم حمایت و عشق در طول این وحشتناک زمان” 37 ساله نوشت: در Instagram در کنار یک عکس از خودش کوبه و دختران خود. “با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری.”

او ادامه داد: “ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک. وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی.”

ونسا رفت و در را باز کنید تا مورد عشق او نگه می دارد و برای او در اواخر شوهر و دختر خود را به عنوان به خوبی به عنوان تمایل خود را برای حفظ حریم خصوصی در این زمان.

“من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه” مادر چهار نوشت. “عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را در غم و اندوه و حمایت خود را با ما. ما می پرسند که شما به ما عطا کند احترام و حفظ حریم خصوصی ما نیاز به حرکت به این واقعیت جدید است.”

ونسا به این نتیجه رسیدند با یک تماس به طرفداران برای کمک به یک تازه ایجاد صندوق است که با ارائه منابع به خانواده های قربانیان.

“به افتخار تیم ما Mamba خانواده مارهای زهردار مناطق گرمسیر ورزشی بنیاد راه اندازی MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است. به کمک لطفا به MambaOnThree.org” او به اشتراک گذاشته شده از طریق رسانه های اجتماعی. “بیشتر کوبه و Gianna میراث در ورزش جوانان مراجعه کنید MambaSportsFoundation.org. از شما بسیار سپاسگزارم برای بلند کردن اجسام ما در نماز خود را و برای دوست داشتن کوبه جی جی ناتالیا Bianka کاپری و من. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #خانواده ❤️.”

Us Weekly, تایید کرد روز یکشنبه 41 ساله افسانه بسکتبال و دخترش درگذشت خصوصی خود هلیکوپتر در هنگام آتش سوزی پردازنده. با توجه به TMZ آتش نشانی و امدادگران در صحنه وارد شدند اما نه مردم مرده یافت شد.

Vanessa Bryant Breaks Her Silence on Husband Kobe Bryant’s Death
ونسا لین و کوبه برایانت attendVanity Fair Oscar Party in Los Angeles, CA در 24 فوریه 2019. مت بارون/شاتر

کوبه و ونسا که در سال 1999 مشغول شدم و پس از شش ماه از آشنایی در سال 2000. یک سال بعد پایین بحباله نکاح در اوردن, در مارس 2001. دو ماه قبل از خود را نابهنگام عبور کوبه جشن سالگرد 20th باشد از روز او با ونسا.

“در این روز به 20 سال پیش من با بهترین دوست من من ملکه @vanessabryant من تصمیم گرفت تا او را در تاریخ به دیزنی لند امشب به جشن سبک مدرسه قدیمی (قبل از 4princesses),” او نوشت: در 28 نوامبر سال 2019 از طریق Instagram. “من شما را دوست دارم من mamacita per sempre.”

در حالی که این مدل برای ثبت طلاق در دسامبر 2011 با استناد به تفاوت آشتی ناپذیر این جفت ارز را اعلام کرد مراسم خود را در ژانویه 2013.

این دو نفره مشترک چهار دختر: ناتالیا, 17, بین نژادهای مختلف Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه. سال قبل از این که زن و شوهر خود را استقبال چهارم دختر کوبه نشان داد که Gianna بود “بهترین” پاسخ هنگامی که طرفداران خواسته کوبه در مورد اضافه کردن یک پسر به خانواده خود را.

Cabo San Lucas 40 Kobe Bryant Sweetest Moments With His Kids
حسن نیت ارائه میدهد از کوبه برایانت/Instagram

“طرفداران خواهد آمد تا به من و او را ایستاده در کنار من” کوبه گفت: در Jimmy Kimmel Live! در ژانویه سال 2018 است. “و آنها را مانند ‘هی شما عاشق یک پسر است. شما و ونسا عاشق یک پسر بچه به انجام این سنت و میراث.’ و او مانند ” Oy من این است. شما نمی نیاز به یک پسر که این کار رو کردم.’ من دوست دارم که شما رو بود”.

اخیرا کوبه گفت فوق العاده است که او را دوست دارد که یک پدر از دختر.

“من فکر می کنم او می خواهد یک پسر بیشتر از من به او گفت:” در ماه مارس 2019. “من عاشق داشتن دختران — من فوق العاده هیجان زده در مورد آن است. او به عنوان به خوبی. او می خواست یک پسر بنابراین او می تواند پسر مامان برای همیشه لطفا برای — این نوع از چیزی. ما را ببینید اگر من می تواند ارائه است.”

کوبه بود که پیش نویس در سال 1996 با بازی او در کل 20 سال کار حرفه ای برای لس آنجلس لیکرز. این ورزشکار که بازنشسته پس از 2015-16 فصل در نظر گرفته شد یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال در تمام دوران است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>