وال Chmerkovskiy خوش جشن سالگرد 1 با Jenna Johnson

خوش در عشق! وال Chmerkovskiy پرداخت ادای احترام به همسر خود, Jenna Johnson, در اولین سالگرد عروسی.

“من سپاسگزار است که آن را به شما است که من به تماس به جهنم همسر من,” Chmerkovskiy, 34, نوشت طریق Instagram در دوشنبه 13 آوریل در کنار یک عکس از پیچیده عروسی از جفت خوردن کیک تخت. “که شما آن را من از خواب بیدار در کنار, که آن را به شما را دریافت کنم به عشق و برای زندگی شما من را وادار به خوردن کیک من بیش از حد. قافیه کنار من شما را دوست دارم از صمیم قلب به شما و نگه داشتن شما در نزدیکی من است.”

این رقص با ستاره ها جوانب گره خورده گره در مارس 13, 2019 در رانچو پالوس وردس کالیفرنیا و یک سال در آنها هنوز هم شاد می شود با هم.

“چه امتیازی به من داده شده است و شما خدایان هدیه ای است که نگه می دارد در دادن. من شما را دوست دارم” اوکراین رقصنده ادامه داد. “بیش از من دوست دارم کلمات که قافیه بیشتر از موسیقی بیش از شراب به طور کلی و صرفه جویی در برخی از زمان. من تو را بیشتر از طنز شما الهام بخش من برای انجام بیشتر, درست, بیشتر, راستش من نمی توانم تصور کنید که دوست شما بیشتر است.”

مشاهده این پست در Instagram

بیدار شدن از خواب به ما 1 سال سالگرد مانند… من سپاسگزار است که آن را به شما است که من به تماس به جهنم همسر من است که آن را به شما من از خواب بیدار در کنار, که آن را به شما را دریافت کنم به عشق و برای زندگی شما من را وادار به خوردن کیک من بیش از حد. قافیه کنار من شما را دوست دارم از صمیم قلب به شما و نگه داشتن شما در نزدیکی من است. چه امتیازی به من داده شده است و شما خدایان هدیه ای است که نگه می دارد در دادن. من شما را دوست دارم. بیشتر از من عاشق کلمات که قافیه بیشتر از موسیقی بیش از شراب به طور کلی و صرفه جویی در برخی از زمان. من تو را بیشتر از طنز شما الهام بخش من برای انجام بیشتر, درست, بیشتر, راستش من نمی توانم تصور کنید که دوست دارید بیشتر. اما من به جشن شما, روزانه, شما را به چیزی قدرتمند از من مانند لبنیات. من شما را دوست دارم از حالا تا ابدیت. خوشحال مارس 13th, سالگرد عروسی ما. ♥️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط وال (@والنتین) در

او نتیجه گرفت: “اما من به جشن شما, روزانه, شما را به چیزی قدرتمند از من مانند لبنیات. من شما را دوست دارم از حالا تا ابدیت. خوشحال مارس 13th, سالگرد عروسی ما.”

یک روز قبل از این مرغ عشق که تا به حال یک دوم عروسی در جولای سال 2019 به حال دلیل دیگری برای جشن — جانسون 26 تولد.

“تولدت مبارک به همسر. شما در حال کامل” Chmerkovskiy نوشت طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 12.

این دو لذت می برد بعد با یک در خانه باش کامل با 26 طلایی, بادکنک تولد, بنر, شکلات و هدیه برای دختر ساعت.

Val Chmerkovskiy Pays Tribute to Wife Jenna Johnson on 1-Year Anniversary
والنتین Chmerkovskiy و Jenna Johnson در صنعت رقص جوایز و سرطان بهره مند نشان می دهد در لس آنجلس در 14 اوت 2019. Broadimage/شاتر

ماه گذشته یوتا بومی افتخار شوهرش در یک شیرین Instagram پست برای تولد او.

“تولدت مبارک همه چیز من. من شما را دوست دارم. من عاشق خانواده کوچک ما. و من عاشق مرور از طریق زندگی با هم” جانسون نوشت: در ماه مارس 24. “خیلی ممنون 34 سال پیش با ارزش خود را روح آورده بود به این جهان است. من می دانم که قلب ما قرار بود برای پیدا کردن هر یک از دیگر.. و من برای همیشه جشن می گیرند که آنها را انجام داد. من برای شما آرزوی سلامت و موفقیت و شادی در این سال است. این است رفتن به شما بزرگترین سال هنوز!!! شما آن را سزاوار عشق من.”

اواز یا موسیقی دو نفری که در سال 2015 در ABC dance سری اعلام کرد در ماه گذشته که آنها در حال رفتن بر روی تور هم در کنار Chmerkovskiy برادر Maksim Chmerkovskiy و همسرش, Peta Murgatroyd.

“ما هیجان زده به کل خانواده با هم به ارمغان می آورد این تور باور نکردنی به زندگی برای ما طرفداران” Max, 40, که, سهام, پسر Shai, 3, با, همسر, Murgatroyd, 33, گفت: در آزادی مطبوعات به ما در 10 مارس.

جانسون افزود که 57-تاریخ تور Max & Val زنده 2020: تصاویر متحرک توررا به طرفداران “نگاه کردن به درون به آنچه در آن زمان برای تبدیل شدن به مردان و زنان ما هستند.” تور راه اندازی شد به پا زدن کردن در ژوئن 11, اما معلوم نیست در این مرحله اگر می خواهد به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>