VA وزیر تحت بررسی پس از شکایت او برای خاک در خانه کارمند, که گفت که او می خواهم حمله شده است


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

بازرس کل وزارت امور کهنه سربازان در حال بررسی اتهامات که رابرت Wilkie به دنبال آسیب رساندن اطلاعات به بی اعتبار ساختن از یک میلیون کارمند که گفت او تجاوز جنسی در بیمارستان VA.

اتهامات اولین گزارش ProPublica بودند مطرح شده در یک ناشناس شکایت به کمیته که کارمند برای کار می کند. یک مقام ارشد سابق و دیگری فرد آشنا با این موضوع که هر دو به صحبت کرد ProPublica به شرط ناشناس ماندن توصیف جلسات بین Wilkie و کارکنان ارشد خود را که او در آن مورد بحث و بررسی اطلاعات او تا به حال جمع آوری شده در مورد کارمند گذشته و پیشنهاد استفاده از آن را برای بی اعتبار ساختن او.

“این موضوع یک اولویت بالا برای ما,” بازرس کل مایکل نماز گفت: در نامه به خانه Veterans’ Affairs رئیس کمیته علامت Takano کالیفرنیا و شش حزب دموکرات در روز پنج شنبه. “ما گزارش نتایج حاصل از بررسی ما زمانی که آن را به اتمام است.”

VA دبیر مطبوعاتی کریستینا Mandreucci گفت: این سازمان خواهد با تحقیقات همکاری کنند. “VA باقی می ماند متمرکز بر حفظ محیط استقبال به همه کسانی که باید پوشیده, یونیفرم, از جمله 41 درصد از تمام زنان جانبازان که در حال ثبت نام و مراقبت” او در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این بررسی است.

Wilkie را رد کرده کشیدند به کارمند گذشته. هر دو از آنها را در خدمت در نیروی دریایی است. “من هرگز نمی خواهد انجام این کار به یک همکار افسر” Wilkie در بیانیه ای گفت. “این یک نقض افتخار است.”

این کارمند, Andrea گلدشتاین با این نسخهها کار برای زنان جانبازان نیروی کار در Takano کمیته. او علنا گفته است که او کون و مرکز پزشکی در واشنگتن در ماه سپتامبر. بازرس کل مورد بررسی قرار گرفته و شکایت کار با دادستان فدرال.

در همان زمان Wilkie انجام یک سایه تحقیق در گذشته با توجه به افراد آشنا با این موضوع. مردم گفت: Wilkie مشترک یافته های خود را با کارکنان ارشد از جمله امور عمومی مقامات و تعجب با صدای بلند که چگونه آنها ممکن است مورد استفاده برای تضعیف گلدشتاین حساب.

“من به شدت نگران آن است که وزیر Wilkie و VA مقامات ممکن است غیرقانونی دیده و یا تلاش برای دسترسی به خانم گلدشتاین خدمت سربازی, سوابق, سوابق پزشکی و یا در زمان دیگر اقدامات برای به دست آوردن اطلاعات شخصی و یا حساس در مورد خانم گلدشتاین به قصد بی اعتبار کردن شخصیت او و مقابله به مثل در برابر او” Takano گفت: در Feb. 7 نامه به دعا با استناد به Marketplace را گزارش و درخواست تحقیق و تفحص است.

لژیون آمریکایی یکی از بزرگترین گروه جانبازان با بیش از 1 میلیون عضو نیز نامیده می شود به صورت رسمی آغاز کرد. “اتهامات است که گزارش شده در طول هفته گذشته در وزارت امور جانبازان بسیار مورد و آن را به سوال اخلاقی شایستگی رهبری و در بالاترین سطوح” این گروه در بیانیه ای گفت. “ما انتظار داریم که هر یک از افراد یافت می شود که عمل خارج از اختیارات و محدوده وظایف خود پاسخگو خواهد بود و با برخورد به شیوه ای مناسب.”

در نامه خود به VA بازرس کل در روز دوشنبه شش سناتور پتی موری از واشنگتن Sherrod قهوه ای از اوهایو, Richard Blumenthal کانکتیکات Mazie Hirono هاوایی برنی ساندرز ورمونت و Tammy Duckworth ایلینوی — گفت: Wilkie را به اتهام اقدامات اگر درست خواهد بود “ظالمانه و غیر قابل توجیه” و “کاملا غیر قابل قبول است.”

آنها همچنین با انتقاد Wilkie را از دست داده و گلدشتاین اصلی حمله به شکایت. در ماه ژانویه پس از دادستان کاهش یافته است را به اتهام Wilkie به نام گلدشتاین اتهام “بی اساس.” دعا پاسخ: با نامه ای اعلام کرد که Wilkie را شناسايي نادرست بود.

“در حالی که روشن بود و مفید و قدردانی را معکوس نمی تواند آسیب های انجام شده توسط دبیر Wilkie,” سناتور نوشت. “این نوع سمی رهبری تضعیف زحمتکش اختصاصی کارکنان حرفه ای در چهارمحال و باعث می شود کمتر احتمال دارد که زنان جانبازان — بزرگترین رشد جمعیتی جانبازان — به دنبال مراقبت و مزایای از VA که آنها به دست آورده اند از طریق خدمات خود را.”

برای پوشش بیشتر بخوانید ProPublica قبلی گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن VA.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>