VA وزیر نگاه خاک در خانه کارمند که در گزارش تجاوز جنسی در یک VA بیمارستان شکایت می گوید


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

وزیر امور کهنه سربازان رابرت Wilkie شخصا به دنبال آسیب رساندن به اطلاعات در مورد یک کنگره aide که گفت او تجاوز جنسی در یک VA بیمارستان با توجه به ناشناس شکایت به کمیته به خانه این زن با این نسخهها کار برای.

نوشته شکایت به دست آمده ProPublica. علاوه بر این یک مقام ارشد سابق با دانش مستقیم از این موضوع گفت: Wilkie مورد بحث آسیب رساندن به او اطلاعات جمع آوری شده در مورد انتقاد و پیشنهاد استفاده از آن را برای بی اعتبار ساختن او. شخص دیگری گفت: او با دیگر مقامات بودند که در آن بحث و آنها تایید سابق ارشد رسمی و شکایت کتبی حساب. افراد مصاحبه صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن گفت: آنها ترس از اقدامات تلافی جویانه.

Wilkie را تکذیب کرد کشیدند به دستیار گذشته. “من هرگز نمی خواهد انجام این کار به یک همکار افسر” او در بیانیه ای گفت. “این یک نقض افتخار است.”

دستیار آندریا گلدشتاین یک نیروی دریایی رزرو افسر اطلاعاتی و ارشد مشاور سیاست برای خانه جانبازان کمیته امور زنان جانبازان نیروی کار. در ماه سپتامبر او گفت: او تجاوز جنسی در و مرکز پزشکی در واشنگتن است. با توجه به گلدشتاین حساب در گزارش نیویورک تایمز او خرید یک میان وعده در کافه تریا هنگامی که یک مرد ناشایستی بدن خود را به او فشرده در برابر او و به او گفت: “شما نگاه مثل شما می تواند با استفاده از یک زمان خوب است.” گلدشتاین گفت: او نمی داند که مرد بود اما او نه کارمند.

به عنوان مورد نیاز و مقررات گلدشتاین بدخشان تبدیل شده بود به گروه بازرس کل برای انجام مستقل تحقیقات جنایی کار با دادستان فدرال.

اما شکایت مدعی است که در حالی که بازرس کل و دادستان بررسی گلدشتاین بدخشان, Wilkie آغاز چه شکایت به عنوان “خود بررسی به خانم گلدشتاین اعتبار و نظامی سابقه بوده است.”

خانه کمیته گفته است که با توجه به نحوه پاسخ به شکایت سخنگوی Jenni Geurink گفت. در حالی که کمیته نظارت صلاحیت VA و اغلب زمینه شکایت از کارکنان و بیماران آن است که در یک موقعیت غیر معمول پس از این شکایت مربوط به یکی از کارکنان آن.

“ما شده اند تماس ممکن است در مورد اقدامات صورت گرفته در داخل و ممکن است که مورد استفاده دولت زمان و منابع را به تلاش برای لکه دار کردن یک عضو از کارکنان ما را شخصیت بی اعتبار کردن او و گسترش اطلاعات نادرست در مورد گذشته او در اقدامی تلافی جویانه برای گزارش یک تجاوز جنسی در VA” Geurink گفت. “این مصیبت شده است تخلیه و ناعادلانه به خانم گلدشتاین.”

با توجه به شکایت و سابق مقام ارشد Wilkie بارها و بارها به اشتراک گذاشته شده اطلاعات او در مورد جمع آوری گلدشتاین با کارکنان ارشد از جمله مقامات مسئول روابط عمومی و امور بین اکتبر 2019 و ژانویه سال 2020 است. یکی از مقامات حاضر دستیار وزیر دولتی و بین دولتی در امور James E. Hutton نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“Wilkie انرژی به کارگردانی نسبت به حمله به شخصیت او” در این شکایت گفت.

Wilkie مشخص نیست که منبع اطلاعات خود را اما گفت که او آرزو یافته های خود را می تواند مورد استفاده برای تضعیف گلدشتاین حساب از حمله در واشنگتن و شکایت و سابق مقام ارشد گفت. در حالی که Wilkie نیست مستقیم هر کسی که برای انجام هر کاری با اطلاعات او با صدای بلند فکر کردن در مورد چگونه آن را ممکن است تبدیل شده و با توجه به شکایت و ارشد سابق رسمی.

Wilkie از طریق یک سخنگوی تکذیب کرد و گفت که.

Wilkie نیز ملاقات در دفتر کار خود با تشکر. دن Crenshaw, R-تگزاس است که سابق نیروی دریایی تکاور. پس از این دیدار گفت: Wilkie کارکنان خود را که Crenshaw توافق با اتهامات که Wilkie ساخته شده در مورد گلدشتاین اعتبار با توجه به شکایت سابق ارشد رسمی و شخص دیگر با آگاهی از این نشست است.

Wilkie رد بحث گلدشتاین با Crenshaw. Crenshaw در یک مصاحبه کوتاه در کنگره تایید کرد که او در دیدار با Wilkie. “من تا به حال صبحانه با او یک بار” Crenshaw گفت. “من می دانم که این شایعه را که از. بنابراین شما باید یک دسته از دموکرات کارکنان که منجر شما بچه ها واقعا یک احمق مسیر. من هرگز خواسته شده است در مورد این مورد نبوده است گفت: در مورد اين پرونده است.”

Wilkie و کارکنان خود نشده اند به اطلاع عموم او اطلاعات جمع آوری شده در مورد گلدشتاین گذشته است. اما پس از بازرسی کل نتیجه تحقیقات خود را و دادستان فدرال کاهش یافته است را به اتهام Wilkie ارسال Jan. 15 نامه ای به کنگره خواستار گلدشتاین شکایت “بی اساس” و گفت: آن “می تواند جلوگیری از جانبازان ما از دنبال مراقبت از آنها نیاز دارید و سزاوار است.”

Wilkie نامه باعث اعتراض از VA بازرس عمومی, Michael دعا که گفت خواستار گلدشتاین اتهامات “بی اساس” بود “نیست توضیحات دقیق از نتایج حاصل از بررسی ما است.” تایمز گزارش داد که کشته شد مانع از آنجا که دوربین های ویدئویی که ممکن است دستگیر کرده اند این حادثه در بیمارستان کار نمی کند.

نه من و نه کارکنان گفت: شما یا هر کس دیگری که این اتهامات بی اساس” دعا نوشت: Wilkie. “رسیدن به یک تصمیم به بستن این تحقیقات با اتهامات جنایی به این معنا نیست زمینه اتهام بی اساس است.”

گلدشتاین در یک op-ed دوشنبه منتشر شده در وب سایت ایزابل انتقاد از Wilkie, گفت که از نامه خود به کنگره قصاص برای او گزارش حمله و که او تا به حال نیز مواجه تلافی از یک فرمانده نظامی که او گزارش آزار و اذیت جنسی در حالی که در وظیفه فعال. او گفت که او دریافت درمان در چهارمحال و برای شرایط مربوط به تروما جنسی در طول خدمت نظامی.

“او با استفاده از زبان رمزی اما این واژه هنوز هم نیش زده,” گلدشتاین نوشت. “دبیر دومین آژانس فدرال می دانست که چگونه کلمات خود را خواهد طنین انداز. او یادآوری میکند که یک همکار جانباز نیروی دریایی بود و دروغگو. او یادآوری میکند که من دروغگو.”

پرسید: در مورد این موضوع در یک پست-خارجه اتحادیه کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه گفت: Wilkie او “راضی نیست با وضوح گلدشتاین مورد” و می خواهد به بازبینی آن است.

“”من با [inspector general] دیروز,” او گفت:. “ما در حال رفتن به یک تجدید فشار برای دریافت پاسخ.”

اما بازرس کل دفتر بعد گفت: تحقیقات همچنان بسته است. “ما در حال کار با هر کسی که به دنبال اطلاعات بیشتری در این زمان” سخنگوی گفت.

سخنگوی Wilkie بعد مشخص شد که او نبود درخواست برای بازگشایی بررسی است اما می خواهد برای دریافت جزئیات بیشتر از بازرس کل یافته است. “حداقل IG باید اجازه VA و کمیته رهبران می دانم که اگر آن بررسی هر گونه تخلف بنابراین در این بخش می توانید اقدام به حمایت و حفاظت از بیماران ما” و وزیر مطبوعات کریستینا Mandreucci گفت. “ما نیاز به این کمک به مطمئن شوید که امکانات ما امن هستند.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>