USPS کارگران نگران سیاست های جدید را هموار کردن راه برای خصوصی سازی

جولای شده است سراسیمگی از سردرگمی و استرس برای پستی کارگران به عنوان یک مجموعه از اقدامات جدید در حال تهدید اساسا تعمیرات اساسی و تضعیف فرهنگ و عملیات ایالات متحده خدمات پستی.

در اوایل این ماه در واشنگتن پست گزارش داد در یک یادداشت از جدید USPS Postmaster عمومی لوئیس DeJoy اصرار پستی کارکنان به ترک پست الکترونیکی در مراکز توزیع اگر آنها فکر می کردند این امر باعث تاخیر برای نامه حامل. یکی دیگر از یادداشت اعلام کرد که USPS خواهد بود به دنبال کاهش حمل و نقل و هزینه های اضافه کاری, آوردن در مورد “فوری ماندگار و تاثیرگذار تغییرات” به آژانس فدرال.

هفته بعد پستی کارگران آموخته و در عین حال یکی دیگر از برنامه آزمایشی جدید به نام تسریع به خیابان/بعد از ظهر Sortation یا ESAS خواهد بود که نورد در 384 واحد تحویل در سراسر کشور آغاز و در تاریخ 25 ژوئیه. چلیپا از این برنامه به عنوان مشخص شده در یک unsigned یادداشت مورخ 16 جولای به ارسال نامه حامل برای ارائه پست الکترونیکی با سرعت بیشتری در صبح با منع آنها از مرتب سازی هر پست در دفاتر خود را قبل از آنها بروید.

این تغییرات می تواند تاخیر ایمیل از رسیدن به مقصد نهایی خود را حداقل یک روز اگر نه دیگر. در حالی که USPS یادداشت صورتحساب ESAS به عنوان تلاش برای “بهبود قوام در زمان تحویل” به مشتریان و کاهش اضافه کاری و افزایش بهره وری پستی کارگران نگران و شوکه توسط این دیکته که به نظر می رسد به طور مستقیم به تضعیف ارزش اصلی کار خود را.

“این تغییرات با هدف تغییر کل فرهنگ USPS گفت:” علامت گذاری Dimondstein ملی رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران. “فرهنگ بزرگ شدم و از نسل قبل از من این است که شما هرگز ترک پست پشت سر گذاشت. در خدمت شما مشتری شما می توانید پست الکترونیکی به مشتری. سریع و قابل اعتماد و کارآمد است.”

Dimondstein گفت: این اتحادیه قرار دادن در محل ESAS نظارت و گزارش طرح به منظور بررسی اثرات این تغییرات جدید به خدمات. “ما قطعا ما اعضای تحصیل کرده و ما را به مبارزه با این پست توسط اداره پست, جامعه, جامعه,” او گفت:. این اتحادیه همچنین هماهنگی با اعضای کنگره به بحث در مورد استراتژی و Dimondstein گفت که او امیدوار است برای نظارت جلسات در اوایل پاییز.

“من فکر می کنم بهترین راه برای قرار دادن آن است که ما نگران گفت:” آرتور ساکلر مدیر ائتلاف برای یک قرن 21 پستی, خدمات پستی, صنعت, گروه حمایت. “شاید این فقط تاخیر تحویل ایمیل یک بار, اما ما نگران هستید اگر هیچ زمان واقعی برای مرتب کردن و هیچ اضافه کاری پس از آن وجود دارد می تواند یک رشد تجمعی تاثیر است.”

ساکلر گفت که گروه خود را هنوز بدست هیچ اطلاعات یا وضوح در مورد این قوانین جدید و عواقب احتمالی از آژانس فدرال. “ما شده اند گفت: هر چیزی ما نبوده است مشورت و بیش از سه دهه گذشته خدمات پستی تا به حال سابقه خوبی از صحبت کردن با اتحادیه های کارگری و گروه های صنعت اگر وجود دارد در حال رفتن به تغییر.”

“فرهنگ بزرگ شدم و از نسل قبل از من این است که شما هرگز ترک پست پشت سر گذاشت.”

در یک بیانیه USPS سخنگوی دیوید Partenheimer گفت: رهگیری که خدمات پستی “است در حال توسعه یک طرح کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که ما توان مالی پایدار و قادر به ادامه به ارائه قابل اعتماد و مقرون به صرفه و امن و تحویل پست و بسته بندی به تمام آمریکایی ها به عنوان یک بخش حیاتی از کشور زیرساخت های حیاتی. این طرح که ارائه خواهد شد به شورای حکام هنگامی که آن را نهایی خواهد شد شامل راه های جدید و خلاق برای کمک به ما در تحقق ماموریت ما و تمرکز بر روی خدمات پستی نقاط قوت به حداکثر رساندن چشم انداز ما برای موفقیت طولانی مدت است.” در علاوه بر این به توسعه گسترده تر طرح کسب و کار Partenheimer گفت: خدمات پستی در نظر گرفتن گام های فوری برای افزایش بهره وری عملیاتی توسط re-تاکید بر برنامه های موجود است که طراحی شده برای ارائه سرویس سریع و قابل اعتماد در زمان استانداردهای خدمات.”

پستی کارگران شده اند و در آماده باش پس از ماه مه که در آن اعلام شد که USPS حکام انتخاب کرده بود DeJoy به عنوان جدید postmaster عمومی و مدیر عامل شرکت. DeJoy بالا بوده است حزب جمهوری خواه جمع آوری کمک (از جمله کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه و رئیس جمهور انتخاب مجدد تلاش است که سوالاتی در مورد دقیقا چگونه او امن جدید خود را گیگ.

DeJoy قبلا به عنوان صندلی و مدیر عامل جدید نژاد تدارکات عظیم انبارداری و توزیع شرکت و اولین postmaster به طور کلی در بیش از دو دهه به کار می کرد هرگز در USPS. او به جای خروجی postmaster طور کلی مگان برنان که منصوب شد و در سال 2015 تا به حال شده است یک حرفه ای-طولانی USPS کارمند آغاز به عنوان یک حامل نامه در پنسیلوانیا است.

یک دسته از کارگر تخلفات و شکایات باید متصلب در DeJoy قدیمی stomping زمین. زمانی که او مدیر عامل شرکت ملی روابط کار هیئت مدیره حکم داد که نسل جدید را استخدام شیوه های “انگیزه های ضد اتحادیه animus” هنگامی که آن را اجتناب استخدام هر Longshore اعضای اتحادیه پس از آن امن ارتش قرارداد در کالیفرنیا است. بین سال های 2001 و 2015 جدید نژاد و وابستگان آن پرداخت بیش از $1.7 میلیون دلار برای نقض قانون کار دستمزد و ساعت مقررات کارمند تبعیض و مقررات حمل و نقل هوایی. در سال 2014 به گزارش نیویورک تایمز در چهار زنانی که مشغول به کار در یک ممفیس انبار برای نسل جدیدی که دچار سقط جنین پس از سرپرستان خود رد درخواست های خود را برای وظایف نور در حالی که باردار است. که در همان سال جدید نژاد ادغام با XPO تدارکات و پس از 2015 XPO و وابسته به آن را به پرداخت بیش از $30 میلیون برای یک محدوده محل کار نقض. در سال گذشته صدها نفر از رانندگان انبار کارگران و وجهی رانندگان در XPO امکانات در سراسر جهان اعتراض در برابر سوء استفاده و دستمزد سرقت. سپس هنگامی که Covid-19 همه گیر ضربه XPO ارائه شده به “قرض دادن” کارگران به 100 ساعت زمان خاموش اما گفت که آنها را مجبور به بازپرداخت آن زمان.

DeJoy بالا بوده است حزب جمهوری خواه جمع آوری کمک از جمله برای رئیس جمهور انتخاب مجدد تلاش است که سوالاتی در مورد دقیقا چگونه او امن جدید خود را گیگ.

DeJoy عهد را در مورد تغییر USPS, انتقاد سازمان برای داشتن “گران و انعطاف ناپذیر مدل کسب و کار” که او گفت که او به جلو نگاه به مقابله با است. “من را قبول نمی کند این موقعیت با وجود این چالش ها من قبول این موقعیت به دلیل آنها را” او گفت USPS کارکنان در ژوئن 15 آدرس ویدیو.

خدمات پستی کارگران احساس می کنم به خصوص به شدت دستپاچه جدید ESAS برنامه و DeJoy انتصاب با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام در سال 2018 که رئیس جمهور می خواهم به تغییر ساختار و خصوصی سازی USPS. کاخ سفید پیشنهاد کرد که USPS می تواند صرفه جویی در پول با بالا بردن نرخ پایان دادن به درب به درب تحویل و کم کردن روز از سرویس ایمیل. این آوریل گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام خدمات پستی “یک شوخی” و سعی کردم به زور آژانس به چهار برابر آن بسته نرخ ارز برای Covid-19 امداد.

تاخیر در تحویل نامه به نام کاهش هزینه ها و بهره وری Dimondstein استدلال بدان معنی است که مردم از دست دادن اعتماد به نفس در یکی از معتبرترین آژانس های فدرال در این کشور که بر خلاف آن خصوصی رقبا ارائه می شود در همه جا از جمله به سود و مناطق روستایی است. “تضعیف و تحقیر آمیز خدمات پستی درمانده کمک می کند تا مشتری که مجموعه صحنه را برای خصوصی سازی آن را,” او گفت:. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ثبت شده برای افزایش قیمت, کاهش خدمات و کاهش حقوق کارگران و مزایای. این [آزمایشی] ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تاخت و تاز کردن را امتحان کنید و در واقع انجام برخی از کسانی که همه چیز.”

کنگره لایحه Pascrell جونیور, D-N. J., با اشاره به پیامدهای تاخیر در پست الکترونیکی می تواند نه فقط در نامه ها و بسته های, بلکه برای انتخابات آینده. “با آمریکا در حال حاضر متکی به رای گیری از طریق پست به ادامه انتخابات در گیر این بی ثباتی از اداره پست مستقیم حمله آمریکا دموکراسی به خودی خود” او در بیانیه ای گفت. Pascrell است آوازی حامی پستی و بانکی و شرکت حامی از USPS, عدالت, قانون, لایحه که لغو نیاز است که خدمات پستی در سال بازپرداخت آینده بازنشستگی مزایای بهداشت و درمان. در ماه مه به نام او برای یک بازرس کل رسیدگی به امکان دخالت سیاسی با تهمت و دولت در USPS.

در شرایط کاهش اضافه کاری Dimondstein گفت: راه آشکار برای انجام این کار این است که به استخدام کارگران بیشتر. بین سال های 2009 و سال 2018 به گزارش دفتر پاسخگویی دولت USPS کاهش نیروی کار خود را بیش از 77,000 کارکنان. “همیشه وجود دارد رفتن به برخی از نوسانات در ایمیل و اضافه کاری می رود تا در دوره های ایمیل با حجم اما آن را نیز بالا می رود زمانی که شما understaffed و در طول این همه گیر ما تا به حال بیش از 38,000 کارگران پست قرنطینه برای Covid-19 قرار گرفتن در معرض بنابراین کسی که به پوشش کسانی که شیفت.”

درو نامه حامل در Rockford Illinois که درخواست خود را نام نکردن در مورد کارفرما تلافی کرده USPS برای دو سال گذشته و پدر و مادر خود را نیز به عنوان حامل در زمان های مختلف. “این بدترین است هر یک از ما تا کنون دیده اند آن را,” او گفت: رهگیری. “یکی از چیزهایی که همیشه یک مرکزی مستاجر از اداره پست است که می شود از طریق ایمیل, مهم نیست چقدر دیر به شما باید به کار آنچه که آب و هوا است و در حال حاضر آن را احساس می کند مانند آن را در حال پرتاب از پنجره به بیرون.”

سطح عدم اطمینان است که بافندگی بیش حامل در حال حاضر تحت تاثیر روحیه با توجه به خود جلب کرد. “ما نمی دانیم که چه نوع از تعمیرات اساسی در حال پایین آمدن خط,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند چیزی جدید پایین می آید هر چند هفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>