Usher نشان می دهد عجیب و غریب ترین غذا او را خورده و در حالی که در قرنطینه

به هر خود را ؟ Usher نشان داد عجیب و غریب ترین چیزی که او را خورده و در حالی که قرنطینه در میان coronavirus همه گیر و به نظر می رسد حتی او شگفت زده است غیر معمول میان وعده او شده است chowing به تازگی.

“عشق در این باشگاه” رپ, 41 به نام در به SiriusXM را گرما در جمعه 10 آوریل و گفت: میزبان Dion Deezy همه چیز در مورد خود را قرنطینه عادات غذا خوردن. “[من خوردن] همه چیز را در یخچال و فریزر,” او گفت: با خنده. “من باز یخچال و مثل این بود,” چه جهنم آیا شما می خواهید در حال حاضر؟’ این دیوانه است.”

تگزاس بومی اضافه شده است که او “در تلاش برای سالم ماندن” است و خدا را شکر که وجود دارد مغذی رستوران ها به منظور از اما او نیست و همیشه موفق. “در حال حاضر آن را مانند شما فقط می خواهم به احساس خوب, شما می خواهید به خوردن حبوبات شما می خواهید به خوردن همه چیز [که باعث می شود شما احساس خوب است.]”

در حالی که برنده جایزه گرمی را قرنطینه هوس ممکن است بدانید که هیچ حد و مرزی وجود دارد یک وعده غذایی که حتی او را در یک نی نی شرمنده. “چرا جهنم من در آتلانتا خوردن شیرینی و دودی صدف” او فکر خود را در مورد “عجیب و غریب” انتخاب مواد غذایی. “چه جهنم؟”

“My Boo” خواننده افزود: “من مانند کنسرو دودی صدف? چرا ؟ آن را فقط به آن را انجام دهد.”

خوردن تنها چیزی Usher است در حالی که مبارزه با cooped داخل. او همچنین نیاز به تنظیم به حال کمتر فعال در طول روز است.

“شما نمی تمام روز را صرف کار بنابراین شما ساخته شده است تا این” من آماده برای رفتن به خانه و فقط به خواب رفتن.’ شما فقط نشستن در اطراف در تمام طول روز حتی اگر شما انتخاب می کنید برای انجام برخی از فشار یو پی اس و یا نشستن یو پی اس و یا اجرا و یا پرش جک و یا هر آنچه شما انجام می دهند در خانه خود — که هنوز هم کافی نیست.”

اما صدای آلوم با اشاره به این که وجود یک درونگرا پوشش نقره ای به همه از این. “ذهن ما آنقدر مشغول در طول روز و انجام تمام چیزهای دیگر در حال حاضر ما یک فرصت واقعا مقابله با خودمان” او گفت:.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>