استفاده از هواکش یا نه ؟ سوال بزرگ COVID-19 پزشکان

چرا شما باید مراقبت از

بسیاری از پزشکان نگران هستند که COVID-19 بيمار در حال قرار دادن بر روی هواکش خیلی زود و به طور بالقوه با به خطر انداختن ارگان های حیاتی است.

زمانی که در بیمارستان دکتر مشاور ران Daniels شروع درمان coronavirus قربانیان او زده چگونه بسیاری از بیماران خود می تواند نگه دارید مکالمات با وجود پایین سطح اکسیژن خون که به طور معمول خواهد بود بسیار سخت است برای کسی که با جدی ریه و یا بیماری تنفسی.

“اگر آنها پنومونی باکتریایی آنها به طور معمول خواهد بود خیلی از نفس افتاده و خسته می گوید:” Daniels یک انگلیس متخصص در بخش های مراقبت ويژه. “بیماران مبتلا به COVID-19 به نظر نمی رسد که برای دریافت.”

این غیر معمول از ویژگی های این بیماری است که در میان دلایلی که پزشکان در حال ارزیابی مجدد هنگامی که و چگونه به استقرار هواکش دیده می شود به عنوان بحرانی برای درمان کسانی که مبتلا به بیماریهای حاد علائم — و آن را تبدیل به بیشتر به دنبال پس از ابزار پزشکی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Coronavirus است چند ماه, بنابراین ما در حال یادگیری چیزهای جدید در مورد آن در همه زمان ها.

کریگ Jabaley اموری دانشکده پزشکی دانشگاه

به عنوان دولت ها در سراسر جهان با عجله برای تهیه این نجات بخش ماشین آلات به تعداد تایید COVID-19 موارد نزدیک 3 میلیون برخی از پزشکان پرچم تمایل به استفاده از آنها به سرعت بیش از حد در آن زده شده توسط این ویروس به طور بالقوه باعث آسیب برساند.

“ما به عنوان جامعه پزشکی هنوز در حال یادگیری چیزهای جدید در مورد بیماری شده اند که در اینجا از سپیده دم از انسانیت می گوید:” دکتر کریگ Jabaley استادیار در دانشگاه اموری دانشکده پزشکی که معتقد است وضعیت بیمار باید به درستی ارزیابی قبل از “گزاری تراشه” با ونتيلاتور. “کروناویروس است چند ماه, بنابراین ما در حال یادگیری چیزهای جدید در مورد آن در همه زمان ها.”

هنگامی که یک بیمار قرار داده شده است در یک ونتیلاتور,
آنها تسکین یافته و یک لوله وارد شده به نای که از طریق آن
فشار اکسیژن به لوله کشی تقلید تنفس. این روند تهاجمی است
به طور کلی این سایت متعلق به ترین به شدت بیمار بیماران به عنوان آن را حمل خطر
عوارض مانند ریه آسیب و اختلال عملکرد کلیه و عفونت.

در طول مراحل اولیه وقوع پزشکان در بسیاری از کشورها قرار می گیرد بیماران هواکش بر اساس سطوح پایین اکسیژن خون. این به طور معمول آشکار به عنوان تنگی نفس و سرگیجه یا گیجی و اگر درمان نشود می تواند منجر به آسیب اندام.

اما برخی از پزشکان می گویند آن است که تبدیل شدن به روشن است که در COVID-19 بيمار وجود دارد از مزایای گزاری تراشه کمی بعد در کاهش فشار در ابتدا برای جلوگیری از آسیب به ریه ها و اغلب تنها اگر درمان های دیگر شکست خورده اند.

“در ابتدا ما درمان اعداد — افراد کم خون و سطح اکسیژن — در حالی که در حال حاضر ما مهاجرت کرده اند … نسبت به تهویه بر اساس علائم. ما به دنبال به جای آن در چگونه نفس یک فرد است و چگونه آنها خسته هستند” توضیح می دهد که دانیلز.

در مقایسه با برخی از اشکال دیگر از نارسایی تنفسی بسیاری از COVID-19 بيمار ندارد “سفت” و ریه ها می گوید Jabaley. او اشاره می کند که پرسش در اطراف زمان تهویه منحصر به فرد هستند به این ویروس است. “جامعه پزشکی شده است و این بحث در مورد زمانی که برای انتقال بیماران از غیر تهاجمی حمایت های تنفسی برای بسیاری از سال است,” او می گوید.

هواکش هیچ نوش دارو. از 12 درصد از COVID-19 بيمار قرار داده و در هواکش در نیویورک بزرگترین سیستم بیمارستان وجود دارد 88 درصد مرگ و مير با توجه به مقاله اخیر.

در عین حال برخی از کارشناسان بر این باورند که ترس از دست رفته یک پنجره فرصت برای به طور بالقوه نجات بخش درمان ممکن است منجر به برخی از پزشکان به دنبال اوایل لولهگذاری.

“در ابتدای همه گیری این ایده شد که این بیماران بیمار هستند — ما نیاز به آنها را تهویه مناسب به سرعت می گوید:” دکتر آلیسون Pittard رئیس و انگلستان دانشکده مراقبت های ویژه پزشکی است.

اما Pittard می گوید: تجربه کرده و نشان داده موفقیت با تهویه غیر تهاجمی روش که شامل لوله کشی اکسیژن از طریق لوله بینی یا فشار مثبت مداوم (CPAP) با دستگاه های تنگ اتصالات ماسک که نگه داشتن راه های هوایی باز است.

دکتر Giacomo Grasselli که مختصات ويژه در سخت-آمار ایتالیایی منطقه لمباردی, برجسته مزایای بيماران تحت CPAP قرار می گیرد رو به پایین به بهبود اکسیژن — شناخته شده به عنوان proning. “شما نیاز به برخی از بیمار همکاری اما این امکان پذیر است و در یک احساس دل و روده من فکر می کنم آن است که مفید” Grasselli می گوید.

یک اشکال این است که CPAP دستگاه تولید ذرات معلق در هوا و قطرات که برخی هشدار می دهند می تواند مطرح عفونی خطر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. بینی لوله همچنین مصرف مقادیر زیادی از اکسیژن قرار دادن فشار بر منابع.

چون COVID-19 بیمار می تواند بدتر به طور ناگهانی نیز وجود دارد خطر که نجات بخش لوله گذاری تراشه می تواند تحویل دیر هنگام بیمار بیش از حد خسته به بهبود می یابند.

هنوز ناشناخته های بسیاری در مورد آسیب شناسی معنی وجود دارد هیچ آسان اجماع در بحث. دکتر لئو Heunks سر از اروپا تنفسی جامعه مراقبتهای ویژه پزشکی گروه مخالف است که وجود دارد در حال ظهور روند به intubate بعد و می گوید پزشکان در واقع مداخله با درمان زودتر. او استدلال می کند که بیمارانی که زمان بیشتری را صرف در غیر تهاجمی پشتیبانی خطر درد و رنج ریه آسیب به آنها فشار به نفس در خود.

“هنگامی که ما تاخیر لولهگذاری بیش از حد بیماران شروع به آسیب به خود و ریه ها” Heunks می گوید. “هنگامی که شما در رسیدن به یک بحرانی فاز COVID شما در حال رفتن به نیاز به لولهگذاری به هر حال. چرا شما فقط استراحت ریه ها؟”

در حال حاضر پزشکان را حفظ خواهد کرد پالایش
خود را در روش های بالینی به عنوان دانش بیشتری از این ویروس است جمع آوری شده.

دکتر Luciano Gattinoni استاد پزشکی دانشگاه گوتینگن در آلمان می گوید: کلید آزمون مهاجم تهویه باید مداوم و شدید دم تلاش — به عبارت دیگر بسیار سنگین تنفس — که درمان نشود می تواند منجر به ریه آسیب است.

“به یاد داشته باشید, با این روش ما درمان نمی کند بیمار” Gattinoni می گوید. “ما خرید زمان برای نگه داشتن بیمار زنده در حالی که بدن در برابر این ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>