مراقبت های فوری! آتش سوزی! Chrissy Teigen نشان می دهد بسیاری از حماسه آشپزخانه نتواند

Chrissy Teigen نیست ترس از شکست به خصوص در آشپزخانه. در یک پست جدید در هوس وب سایت را خنده دار قاضی طول می کشد یک اضطراب تحریک سفر کردن خط حافظه و relives یک تعداد انگشت شماری از ترین حماسه پخت و پز مربوط به اتفاقات ناگوار است. فراموش نشدنی اشتباهات شامل همه چیز از یک سفر به بیمارستان به یکی از Teigen بستگان نزدیک سوزانده و شوهر, John Legend‘s کالیفرنیا خانه.

“بدیهی است که من lovvve پخت و پز. می توان آن را بسیار پرارزش اما گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند اضطراب غلتکی coaster” Teigen, 34 نوشت: در مقدمه ای برای ارسال در چهار شنبه, ژانویه 24. “یعنی من باید به یاد داشته باشید زمانی که به چیزی از فر در حالی که basicallyyy concocting یک پروژه علمی در 👏این 👏همان 👏زمان 👏?”

هنوز هم به عنوان هوس نویسنده اشاره کرد همه کار سخت است و به طور معمول ارزش آن را اگر شما قادر هستید به سادگی یک ظرف خوشمزه است که به نظر می رسد مانند آن را در متعلق جولیا کودک تسلط بر هنر آشپزی فرانسوی کتاب آشپزی. به عنوان او آن را قرار داده: “اما هنگامی که شما انجام یک ظرف شما فکر مارتا-سطح غیر ممکن است آن را خیلی احساس بزرگ است. همانطور که می رود زندگی می کنید و یاد می گیرید. و من آموخته اند.”

اضافه یوتا بومی: “بنابراین من فکر کردم من می خواهم روکش برخی از به یاد ماندنی ترین مواد غذایی, f–k-یو پی اس در تمام دوران است.”

شاید شگفت انگیز ترین حادثه ساخته شده است که برش (بدون جناس در نظر گرفته) بود که Teigen و افسانه, 40, حال back-to-back خونین برخورد با خطرناکی تیز ماندولین در سال 2015.

این Lip Synch نبرد cohost به یاد می آورد تاسف از وقوع در دسامبر 2019 Instagram تصویری اشاره کرد که شوهر او یکی از اولین برای دریافت صدمه دیده است در حالی که برخی تهیه سیب زمینی تنوری. پس از “گفتگو در تاریکی” خواننده فریاد زد Teigen سرگردان را به پیدا کردن آنچه که همه سر و صدا بود و انتظار برای پیدا کردن که برنده جایزه گرمی تا به حال ساخته شده است یک معامله بزرگ از هیچ چیز اما او اشتباه بود.

“من آمد ، و او را قطعه قطعه کل نکته از [انگشت],” Teigen به یاد می آورد به شوخی اضافه میکند: “همه جان است انگشتان خود را!”

مرد بودن پایین Teigen برداشت ماندولین از همسر و کردم به کار. او ساخته شده “یک پاس” با ظروف قبل از برش خود را انگشت “فورا”.

به عنوان او ادامه داد: با خنده: “ما به اورژانس رفت و آنها مرتبه بهم چسبیده انگشتان ما و در حال حاضر من هیچ چیز را نمی بدون دستکش کولار.”

و از آنجا که هر کسی قادر است از برخی از زیبا gnarly آشپزخانه حوادث Teigen شامل یکی که درگیر و مادر او را از رفتن به پخت و پز مشاور Vilailuck Teigen.

Vilailuck شد و تلاش برای ایجاد تایلندی سوسیس یک روز وقتی ظرف رو بهتر از او و او تقریبا سوخته Teigen-افسانه خانوار به زمین. به عنوان هدف cookware طراح نوشت: “مامان چپ آنها را در فر برای بیش از حد طولانی و تقریبا سوخته است. ما. خانه. پایین. ما تا به حال به استفاده از کپسول آتش نشانی و ضربه تمام دود با یک فن … فقط بنابراین مادر می تواند خوردن خود سوسیس. این است جهان من زندگی می کنند.”

پایین و حتی بیشتر از Teigen فک انداختن آشپزخانه با شکست مواجه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>