‘ناراحت’ رشیدا جونز نمی توانم باور رفیق Amy Poehler صاحب یک فروشگاه شراب


Rashida Jones Cant Believe Amy Poehler Owns Wine Shop
Amy Poehler و رشیدا جونز. دیوید فیشر/شاتر

رشیدا جونز هنوز هم یادگیری چیزهای جدید در مورد او خوب گال رفیق Amy Poehler! نیاز به اثبات ؟ در طول یک دروغ سنج مصاحبه آزمون برای Vanity Fair, the انجی ترایبکا آلوم شوکه شده بود برای پیدا کردن که او سابق پارک ها و تفریح و سرگرمی costar اتحاد بسیار قوی روابط به مواد غذایی جهان است.

بیشتر به طور خاص, جونز, 44 که مورد سوال 48 ساله Poehler اول شد و حیرت زده به یاد بگیرند که ساخت آن ستاره است که مالک افتخار از یک فروشگاه شراب در بروکلین به نام Zula شراب و ارواح. “شما افتتاح یک فروشگاه شراب در پارک شیب؟” جونز خواسته incredulously.

“بله” شنبه شب زنده آلوم پاسخ داد. “من خود یک فروشگاه شراب در پارک شیب. شما نمی دانید که همه چیز را در مورد من رشیدا.”

هنوز هم مطمئن نیستید که آیا یا نه به اعتقاد او زمانی همکار جونز تبدیل به زن اداره تست دروغ سنج و پرسید: اگر Poehler ادعا درست بود. رسمی بی درنگ تایید صحت این بیانیه باعث جونز به روی تعجب فریاد زدن: “چی؟!”

“شما نمی دانید که ؟” تعجب Poehler فکر.

“هیچ” جونز retorted با خنده. “من در واقع ناراحت در حال حاضر. [که] خیلی باحاله!”

مسلح با تازه کشف دانش, I Love You, Man, star سپس پرسید Poehler اگر او نظر خودش را به یک شراب افاده. “من نه شراب snob,” بله لطفا نویسنده اعلام کرد. “من فکر می کنم من می دانم کمی در مورد شراب, اما من فکر می کنم من خواهد بود ترس به اطراف افرادی که واقعا در مورد شراب. من می دانم که به اندازه کافی نیست که.”

در همراهی با شراب تم جونز بود کنجکاو به دانستن اگر Poehler تا به حال انجام یک مزه کردن شراب در نیویورک کسب و کار. وقتی که مامان عزیزم ستاره پاسخ مثبت جونز بار دیگر شگفت زده کرد.

“چه ؟ من خیلی اشتباه” او توضیح داد با خنده. “وجود دارد یک بخشی از زندگی خود را که من نشده است اجازه دهید به!”

Rashida Jones Cant Believe Amy Poehler Owns Wine Shop
Amy Poehler و رشیدا جونز را تست دروغ سنج. Vanity Fair

Poehler به شوخی در پاسخ به: “من متاسفم که من دعوت شما اما من می ترسم شما قرار بود برای خراب کردن آن.” او همچنین اشاره کرد که جونز شناخته شده است به “rowdy” در حالی که sipping شراب.

مشتاق برای قرار دادن دوستان خود را با دانش vino به آزمون لس آنجلس بومی خواسته Poehler به بداهه نوازی شراب توضیحات برای یک شراب سفید.

“چیزی که من در مورد این است که آن را بسیار واضح است. آن را بسیار اپل-رو به جلو” Poehler پکتیا میباشد. “این تابستان به شدت, اما وجود دارد برخی از وانیل در نت وجود دارد کمی از آناناس و وجود بوی یاس و نومیدی است که همیشه واقعا بزرگ هنگامی که شما در حال نوشیدن یک سفید در اواخر شب. پایان صاف است واقعا آن چیزی است که ما می خواهم به تماس یک jazzy به پایان برسد.”

باور کنید یا نه ماساچوست بومی ثبت شده به عنوان گفتن حقیقت تا زمانی که جونز می خواستم به می دانم که اگر ساخته شده تا شراب بود ، “همه چیزهای پاها” Poehler پاسخ داد. مدیر تلقی می شود که پاسخ “سوال برانگیز است.”

زمانی که جونز نقل مکان کرد و به موضوع بعدی — پارک ها و ضبطآن به پایان رسید در سال 2015 پس از هفت فصل — Poehler با خوشحالی اعلام کرد او را کاملا فراموش مراسم با بازیگران محبوب NBC کمدی. “من ساخته شده است که بسیار روشن است,” او توضیح داد. “من می خواهم آن را بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im