ارتقاء پایه خود را سیاه و حمل و نقل با این خیره کننده چرم فلزی یکی!

سیاه و سفید کلاسیک چرم تمام سرویس ها همیشه در سبک و ما همیشه می توانید تعداد آنها را به نگاه خوب با هر ساز و برگ. آیا ما در حال رفتن به محل کار و یا در سفر یک استاندارد و ساده کیسه است که همیشه یک گزینه بزرگ است.

گاهی اوقات ما می توانیم با حوصله با ما رفتن به مبانی هر چند, و ما می خواهیم به چیزهایی ادویه تا در راه بزرگ است. و چه راهی بهتر به سطح شیب دار تا خود را حمل و نقل کردن کیسه های بازی در مقایسه با یک کیسه است که به نام “هنر پوشیدنی” توسط خریداران? پاسخ این است که این فلز Patricia Nash حمل و نقل کردن کیسه و ما واقعا نمی تواند نگه داشتن چشم ما از آن!

Patricia Nash Zancona Metallic Embossed Leather Tote
Patricia Nash Zancona فلزی برجسته چرم حمل و نقل کردن میسی

آن را ببینید!

دریافت Patricia Nash Zancona فلزی برجسته چرم حمل و نقل کردن (در اصل $229) فروش فقط برای $137 در macy’s — مدت زمان محدود فقط!

طراحی و توجه به جزئیات است که این Patricia Nash حمل و نقل کردن صفحه نمایش است که به طور جدی به سطح بعدی. ما با وسواس رز الگوی گل که نقش برجسته در کل کیسه و همچنین به عنوان خیره کننده فلزی نقره ای رنگ طراحی شده است. گل قطعا تاثیر بدون نگاه کردن بیش از حد چشمگیر است که کامل است. ما به طور جدی می تواند به توقف به دنبال در این باور نکردنی کیف پول!

این است اندازه متوسط حمل و نقل کردن اما قطعا بسته های عمده پانچ نظر از آنچه در آن می تواند متناسب. شما به راحتی می توانید حمل در اطراف یک آی پد یا تبلت یک جفت کفش و یک چتر کوچک آرایش کیسه و بطری آب و خیلی بیشتر!

Patricia Nash Zancona Metallic Embossed Leather Tote
Patricia Nash Zancona فلزی برجسته چرم حمل و نقل کردن میسی

آن را ببینید!

دریافت Patricia Nash Zancona فلزی برجسته چرم حمل و نقل کردن (در اصل $229) فروش فقط برای $137 در macy’s — مدت زمان محدود فقط!

یکی از بهترین بخش در مورد این بزرگ حمل و نقل کردن کیسه های پوشش. آن را ساخته شده از یک نرم faux جیر مواد در یک زیبا و روشن خردل زرد. رنگ مهم است زیرا باعث می شود پیدا کردن چیزی است که ما نیاز به یک کل خیلی آسان تر است. چگونه بسیاری از بار ما دست پاچه است که ما ممکن است از دست رفته تلفن ما از آنجا که ما می توانید آن را در کیف پول ما که اندود شده با مواد سیاه و سفید? شما نمی خواهد که برای مقابله با آن قلب-تپش لحظه دوباره با کمک این کیسه!

این کیف دارای یک جیب زیپ و دو جیب لغزش در داخل به طوری که شما می توانید آیتم های کوچکتر دستی. این شهر همچنین دارای برخی از کوچکتر طراحی لهجه است که ما قطعا قدردانی مانند مفرغ خاتم که اجرا در سراسر بالای کیسه و تنوری دسته بالا است که ایجاد یک اثر موج. این standout از حمل و نقل کردن کیسه مانند یک برنده در تمام جبهه ها است و ما قطعا به آن نیاز دارید در زندگی ما ASAP!

آن را ببینید: دریافت Patricia Nash Zancona فلزی برجسته چرم حمل و نقل کردن (در اصل $229) فروش فقط برای $137 در macy’s — مدت زمان محدود فقط!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن قطعات بیشتر از Patricia Nash و فروشگاه تمام کیف های دستی و لوازم جانبی موجود در macy’s در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>