تست نشده Covid درمان تهمت مذاکرات تا می تواند کشنده عوارض قلب و عروق هشدار

درمان تجربی برای Covid-19 پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که در آن بیماران داده می شود دوز هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا و لوپوس همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین — افزایش خطر ابتلا به برخی از بیماران خطرناک نامنظم بودن ضربان قلب است که می تواند منجر به مرگ قلب و عروق هشدار می دهند در راهنمایی جدید منتشر شده توسط کالج آمریکایی قلب و عروق است.

با توجه به نویسنده سرب از مقاله دکتر اریک Stecker, یک دانشیار طب قلب و عروق در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم هر بيماران تحت درمان با درمان ترکیبی باید تحت نظارت برای آریتمی بطنی های نامنظم ضربان قلب پایین اتاق است که می تواند منجر به ایست قلبی. “ما نمی دانیم که این قدر از خطر” Stecker گفت: در مصاحبه روز یکشنبه اما هر دو دارو می تواند افزایش شانس نامنظم بودن ضربان قلب برای برخی از بیماران و خطر بیشتر است زمانی که آنها با هم گرفته است.

رئیس جمهور بارها اخراج از هشدارهای دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص است که این داروها ممکن است به صورت امن و یا موثر برای افراد مبتلا به کروناویروس جدید به عنوان آنها را برای بیماری های دیگر. در روز شنبه در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در جهانی همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن خواست آمریکایی ها سعی کنید هیدروکسی کلروکین و پیشنهاد کرد که افراد آلوده به این ویروس تا به حال چیزی برای از دست دادن با در نظر گرفتن آن به عنوان طولانی به عنوان پزشک خود به توافق برسند.

زمانی که رئیس جمهور بود ذکر است که افراد مبتلا به بیماری قلبی ممکن است نیاز به چشم پوشی از درمان ترکیبی او به اشتباه پیشنهاد کرد که تنها خطر ابتلا به آنها را از آزیترومایسین نه هیدروکسی کلروکین.

اضافه کردن به خطر Stecker گفت: واقعیت این است که بسیاری از مردم نمی دانند که آنها باید زمینه ای قلب مسئله است که آن ها را مستعد خطرناک ریتم قلب. که بدان معنی است که آنها می تواند در معرض خطر از مواد مخدر ناشی از نارسایی قلبی اگر آنها برای درمان Covid-19 با هیدروکسی کلروکین است که به بازار عرضه شده به عنوان Plaquenil. این عوارض جانبی بالقوه از Plaquenil ذکر شده در FDA سایت شامل تهدید کننده زندگی یا کشنده نارسایی قلبی, که همچنین گزارش شده با کلروکين که از آن هیدروکسی کلروکین مشتق شده است.

در طول جلسه در روز شنبه تهمت همچنین پیشنهاد کرد که ممکن است او را هیدروکسی کلروکین خود را بر اساس آنچه که او به نام اولین “یک شایعه” و سپس “مطالعه” که به ادعای او نشان داد که بیماران مبتلا به لوپوس مصرف مواد مخدر هستند پیمانکاری Covid-19. که این کاملا غلط به گفته دکتر Jinoos Yazdany, یک متخصص روماتولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

“افراد مبتلا به لوپوس از جمله کسانی که در هیدروکسی کلروکین بدست Covid-19,” Yazdany به من گفت که از طریق توییتر با اشاره به داده های جمع آوری شده توسط جهانی روماتولوژی داد. که گروه رجیستری وارد اطلاعات در 167 مردم با rheumatological شرایط از جمله لوپوس که تا به حال قرارداد Covid-19 همانطور که از جمعه. بیش از 25 درصد از بیماران در رجیستری که آلوده شد با Covid-19 بودند هیدروکسی کلروکین در زمان تشخیص است.

“بر اساس آمار اولیه در حال حاضر در دسترس ما رجیستری, ما قادر به هر گونه مدارک و شواهد از یک اثر حفاظتی از هیدروکسی کلروکین در برابر Covid-19” در داد در بیانیه ای گفت.

“ضد مالاریا داروها می تواند باعث آریتمی بطنی QT طولانی شدن و دیگر سمیت قلبی که ممکن است در برخواهد داشت خطر خاص به شدت بیمار افراد” Yazdany و همکار خود دکتر آلفرد کیم نوشت: در Annals of Internal Medicine هفته گذشته است. “با توجه به این پتانسیل جدی عوارض جانبی شتابزده و نامناسب تفسیر ادبیات عمومی و رهبران بالقوه است به انجام آسیب جدی.”

“یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده خواهد بود تنها راه برای مطالعه این به یک و قابل اعتماد در پاسخ به این سوال” Yazdany و کیم به این نتیجه رسیدند.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار پرشوری وکالت برای هیدروکسی کلروکین ایجاد کرده جهانی اجرا بر روی دارو رانندگی بالا و قیمت ساخت آن را دشوار است برای بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید برای پر کردن نسخه خود را. آن را نیز به رهبری برخی از ناظران به تعجب که آیا یا نه رئیس جمهور که هنوز حاضر به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را ممکن است برخی از مرتب کردن بر اساس منافع مالی در ترویج مواد مخدر است.

“یکی از مشکلات با شناخت بسیار کمی در مورد تهمت امور مالی خانواده ،” مقاله نویس نیویورک تایمز Jamelle Bouie نوشت: “زمانی است که رئیس جمهور می شود تثبیت شده بر روی چیزی مانند هیدروکسی کلروکین ما نمی دانیم که اگر آن را نشان دهنده وسواس خود را با رفع سریع و درمان معجزه و یا اگر او در تلاش برای آب یک سرمایه گذاری است.”

احتمال دیگر این است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام چیزی است که او در گذشته انجام داده است: ردی از یک موقعیت در یک موضوع از منافع ملی و قمار که او برداشت سمت راست. که اگر درمان دارویی ثابت می شود موثر او می تواند ادعا اعتباری. اگر آن را ثابت می کند بی اثر او را به سادگی تغییر موضوع عمل به عنوان اگر او هرگز حمایت از آن در وهله اول. (او دقیقا این با ایالات متحده در مداخله نظامی در لیبی: با صدای بلند خواستار آن را “شاگرد” کانال یوتیوب در سال 2011 پس از آن رفت افشاگری هیلاری کلینتون برای مداخله در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و از بین بردن خود تصویری از یوتیوب.)

در شنبه تهمت خار نیاز به دیتا از آزمایش های بالینی بلافاصله بعد از ارشد پزشکی, مشاور Fauci گفت که هنوز هیچ مدرکی وجود ندارد که بیماران مبتلا به لوپوس مصرف هیدروکسی کلروکین شد محافظت از Covid عفونت است.

کسی تعجب که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است اطلاعات خود را به نوبه خود می تواند به احتمال زیاد مشکوک: فاکس نیوز. پس از رئیس جمهور شروع به ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل “هدیه ای از بهشت” مورد علاقه خود را شبکه بی وقفه ترویج شواهد که این دارو می تواند کمک به Covid-19 بيمار و عنوان نیاز به آزمایش های بالینی. در شب جمعه دکتر رامین Oskoui, یک متخصص قلب و عروق به اشتباه ادعا کرد که “ما شاهد بيماران مبتلا به لوپوس که Plaquenil این مارک نام هیدروکسی کلروکین ما شاهد این افراد توسعه Covid. من آگاه هستم از هر گونه موارد گزارش شده.”

تا کارآزمایی های کنترل شده تصادفی می تواند تکمیل شود و پزشکان تنها می توانید حدس بزنید که آیا یا نه هیدروکسی کلروکین ممکن است موثر داروهای ضد ویروسی در برابر جدید کروناویروس که باعث Covid-19. تعداد انگشت شماری از غیر تصادفی و آزمایش هایی که انجام شده است تا کنون تولید کرده اند نتایج متناقض اما مغلوب ساختن پیشی جستن شدید وکالت برای ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” عمیقا سیاسی عمومی مکالمه بیش از درمان است.

در حالی که Oskoui می گوید بینندگان فاکس نیوز که او فکر می کند که مواد مخدر امیدوار کننده است و فردا میزبان مانند Laura Ingraham طعنه زدن Fauci بیش از هر موردی نشانه آن است که این درمان ممکن است بسیاری از پزشکان موافق با Fauci که وجود دارد فقط کافی است شواهد برای حمایت از رئیس جمهور شروط که آن کار خواهد کرد و نگرانی در مورد عوارض جانبی احتمالی.

“این تحقیقات در حال انجام است “تا حدودی دلگرم کننده اما آن را بسیار مقدماتی” اریک Stecker, the Oregon متخصص قلب و عروق به من گفت. “سطح شواهد بیش از حد نازک است واقعا با اطمینان بگویم این است که به مردم کمک کند.”

“آیا هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار در داخل بدن است و نه اثبات شده برای هر گونه ویروس و در واقع در کارآزمایی های کنترل شده تصادفی در برابر تعدادی از ویروس ها از جمله آنفلوانزا آن کار نمی کند در تمام” دکتر داگلاس Richman یک virologist و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو گفت: لانست پیشرو مجله پزشکی هفته گذشته است. “من تعصب شخصی که این نیز به مورد با coronavirus” Richman اضافه شده است.

یک تجزیه و تحلیل در رسانه های مهم هفته گذشته متوجه شد که فاکس نیوز “شخصیت ها و مهمانان ترویج استفاده از مواد مخدر بیش از 100 بار از مارس 23 طریق 25.” این شبکه به خصوص بی چون و چرا مثبت پوشش ادعاهای دکتر ولادیمیر Zelenko یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که با استفاده از درمان ترکیبی برای درمان اعضای Hasidic جامعه یهودی در یک روستا در شمال منهتن.

روز یکشنبه فاکس نیوز در ادامه به توصیه های پزشکی, توزیع, توسط رئیس جمهور با دادن زمان به وکیل رودی جولیانی که در حمله به مقامات بهداشت عمومی “در برج عاج” که می خواهند مدارک و شواهد که هیدروکسی کلروکین امن و موثر برای بیماران مبتلا به Covid-19. نمایش سطح خود را از جهل با علم جولیانی آغاز شد و با ادعای نادرست که هیدروکسی کلروکین دارای عوارض جانبی “هیچ یک از آن ها مرگ است.”

او در ادامه به استدلال می کنند که وجود دارد هیچ دلیلی برای صبر برای آزمایش های بالینی به تصمیم می گیرید که آیا یا نه برای استفاده از این دارو در برابر Covid-19. انتخاب اینکه آیا یا نه به سعی کنید تست مواد مخدر در بیماران مبتلا به coronavirus جولیانی تاکید کرد که باید با توجه به پزشکان نه به بوروکرات در واشنگتن که می خواهید برای رفتن را از طریق سه تست کور. زمانی که ما در پایان سه تست کور, شما می دانید, بیشتر از امریکا می تواند رفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>