تحت پوشش Covid-19 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا جنگ خود را در راستان

Michael Atkinson, the inspector general for the intelligence community, departs a closed-door hearing before the House Intelligence Committee in Washington on Friday, Oct. 4, 2019. (Anna Moneymaker/The New York Times)

مایکل اتکینسون پس از آن بازرس کل برای هوش جامعه حرکت یک بسته-درب شنوایی قبل از خانه هوش کمیته در واشنگتن در اکتبر. 4, 2019.

عکس: آنا Moneymaker/نیویورک تایمز از طریق Redux

سه سال به ریاست جمهوری خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فساد و آشکار سیاسی رسیده اند به هر گوشه ای از دولت است. در حال حاضر در میان coronavirus همه گیر است که به کشته شدن هزاران نفر از آمریکایی ها آن را روشن تر از همیشه است که مقامات که ماند در خدمات عمومی به سعی کنید برای جلوگیری از تهمت بدترین موارد نقض حقوق بشر در حال تبدیل شدن به بیشتر های متعدد قربانیان.

امید است که این کشور بیش از حد پریشان Covid-19 به اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن است در طول چند روز گذشته درگیر در یک استالینیستی پاکسازی از راستان ترک بازماندگان وحشت زده و مرعوب حتی به عنوان دولت فدرال نشان داده شده است که بیش از حد ضعیف برای مقابله با مهاجم coronavirus.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی مایکل اتکینسون. اتکینسون گناه بود که او در زمان به طور جدی یک whistleblower شکایت در مورد تهمت به طرح غیر قانونی به اوکراین به دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری از طرف او.

در سال گذشته اتکینسون به این نتیجه رسیدند که خلاف کاران شکایت شد هر دو معتبر و فوری و باید با کنگره است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توسط مجلس نمایندگان. کوهی از شواهد و مدارک تایید whistleblower شکایت و توجیه اتکینسون تصمیم برای گفتن کنگره در مورد آن.

“این سخت است نه به فکر می کنم که رئیس جمهور دست دادن اعتماد به نفس در من مشتق از من داشتن صادقانه من مرخص تعهدات قانونی به عنوان یک نهاد مستقل و بی طرف بازرس کل” اتکینسون نوشت: در بیانیه ای. وی خبرچین همچنان به جلو آمده: “لطفا اجازه نمی دهد که حوادث اخیر به سکوت صدای خود را.”

اتکینسون شلیک شده است فقط آخرین در یک سری از تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به سر بریدن جامعه اطلاعاتی و محل آن را تحت کنترل وزیر امور خارجه مایک Pompeo های مرطوب قاتل که به دست آورده به قدرت بیش از بسیاری از امنیت ملی توسط دستگاه مکنده به مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر اضطرارا از هر یک از رقبای خود را.

در پی اتکینسون شلیک, خانه, هوش کمیته صندلی آدام شیف نوشت داغدار نامه ای به سرپرست مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell اشاره به این که در هر مجلس سنا منصوب رسمی در DNI در حال حاضر حذف شده است و آن را غیر ممکن است برای جامعه اطلاعاتی به تابع. تنها مشکل شیف نامه بود که او تا به حال به آن آدرس به Grenell خالی کت و شلوار است که به طور موقت پر کار مدیر پس از جایگزینی در عین حال یکی دیگر از “اقدام” مدیر اطلاعات ملی در ماه فوریه است. جایگزین “اقدام” مقامات با تر “اقدام” مقامات بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن را در جریان استراتژی برای پر کردن دولت با بی حد و حصر بله ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را ناکارآمد سبک رهبری است که به بیهوده گویی و دیوانه, در بیش کوچکترین اشاره از انتقاد. که توضیح می دهد که چرا محبوب کاپیتان نیروی دریایی ایالات متحده ناو هواپیمابر برطرف شد از دستور هفته گذشته پس از اقامه دعوا برای کمک به Covid-19 ویران خدمه خود را.

جایگزین “اقدام” مقامات با تر “اقدام” مقامات بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن را در جریان استراتژی برای پر کردن دولت با بی حد و حصر بله ،

کاپیتان برت Crozier, حال خشم ناروا گفتن مافوق خود که نیروی دریایی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از آن ملوانان. Crozier نامه بود به سرعت به بیرون درز کرد, رسانه های شرم آور نیروی دریایی برنج بنابراین Crozier تا به حال برای رفتن. روز دوشنبه اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly و در عین حال یکی دیگر از برگ برنده های سوگلی, پرواز را به گوام داد و ناسزا رنگ و لعاب گفتار به حامل خدمه که در آن او گفت که اگر Crozier تا به حال در نظر گرفته شده حرف خود را به بیرون درز می شود کاپیتان بود “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به افسر فرمانده یک کشتی بود.” صوتی Modly سخنرانی خود را بی درنگ به مطبوعات درز و Modly مجبور به استعفا شد. در تلاش کمی بیش از حد سخت به مانند مغلوب ساختن پیشی جستن او در واقع خجالت رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و این هفته با برکناری رئیس فدرال پنل ایجاد شده توسط کنگره برای نظارت بر مدیریت از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای جبران تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن حذف گلن خوب قبل از او حتی می تواند شروع کار جدید خود را چرا که او کشف کرد که خوب شده بود اقدام بازرس کل پنتاگون و قبلا به عنوان دیرین بازرس کل وزارت دادگستری. به عبارت دیگر او نگران بود که خوب به اندازه کافی تجربه به واقع می دانم که چگونه به انجام کار خود را و در نتیجه می تواند واقعی انجام نظارت از هزینه های عظیم لایحه.

در حدود همان زمان تهمت علنا حمله بازرس کل برای سلامت و خدمات انسانی برای صدور یک گزارش که نشان داد که بیمارستان ها در سراسر کشور مواجه شدید کمبود Covid-19 آزمون و لوازم مربوط.

مغلوب ساختن پیشی جستن views هر کسی که می گوید حقیقت به عنوان یک دشمن است که باید خرد شود. از زمان شروع این بیماری همه گیر او اغلب حمله حقیقت در وسط کاخ سفید جلسات مطبوعاتی. که مطیع مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه بارها اجازه دهید آن اتفاق می افتد به سختی به یک سوفل را تشویق می کند مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را نگه دارید.

در وسط یک نشست خبری در روز یکشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, تلاش برای پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا یک ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند یک درمان موثر برای Covid-19. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم تبلیغ مواد مخدر در عمومی با وجود این واقعیت است که هیچ مدرک قطعی از مفید بودن آن و مقدار زیادی از شواهد آن عوارض جانبی مضر. خود را غافل حقه بازی تهدید به کشتن هزاران نفر.

آخرین چیزی که تهمت می خواستم برای Fauci حقیقت را بگویید در حالی که در کنار او ایستاده در مقابل مطبوعات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود شده و او را از پاسخ دادن به این سوال و حمله به خبرنگاران برای پرسیدن در مورد آن. “شما لازم نیست برای پرسیدن سوال دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک خبرنگار در حالی که شکایت که Fauci در حال حاضر صحبت در مورد ضد مالاریا مواد مخدر “15 بار.”

Fauci تلاش کرده است سخت در طول چند هفته گذشته برای جلوگیری از به طور مستقیم در تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص در مطبوعات رسمی جلسات. او به جای استفاده از رسانه های جایگزین, مصاحبه ها — از جمله محبوب چت آنلاین با NBA ستاره Stephen Curry — سعی کنید برای دریافت حقیقت.

در عین حال این واقعیت است که Fauci باید ایستاده و اجازه تهمت اسپوت خطرناک اطلاعات غلط نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن تصفیه را مرعوب باقی مانده و حرفه ای در داخل دولت است.

در ضمن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده است تقریبا به طور کامل کنار از جلسات مطبوعاتی. آمار سلامت و پزشکی, اخبار سازمان اشاره کرد که CDC داده نشده خود را در نشست خبری پس از 9 مارس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید در زمان کنترل عمومی پیام در مورد این بیماری همه گیر. “CDC کارشناسان برگزار شد که جلسات به طور منظم به روز رسانی عمومی در مورد قبلی تهدید سلامت مانند H1N1 flu pandemic و Zika شیوع خاموش شده اند,” آمار گزارش شده است.

به جای CDC مدیر رابرت Redfield, یک محافظه کار مسیحی منصوب به موقعیت خود را در سال 2018 است و عمدتا به مصاحبه به ایستگاه های رادیویی محلی که در آن او تاکید می کند ارزش های اجتماعی فاصله در حالی که اجتناب از به طور مستقیم در تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ و spouted تبلیغات و تئوری های توطئه همیشه از او گرفت ، در چند روز گذشته او را تشدید جنگ خود را در برابر حقیقت و هر کسی که از آن صحبت می کند. با Covid-19 ما شاهد نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>