امارات متحده عربی به دنبال فرار عربستان سایه به عنوان یک بازیکن جهانی

چرا شما باید مراقبت از

برای امارات متحده عربی این بیماری همه گیر است که یک فرصت برای فرار از سایه عربستان سعودی است.

  • امارات متحده عربی در حال ارسال کمک به کشورهای سراسر آفریقا و آسیا و اروپا و حتی آمریکای جنوبی, در یک نمایشی از قدرت نرم رانندگی کنید.
  • آن را تلاش برای خروج از سایه, عربستان سعودی و نه مخالف به کمک حتی ریاض دشمنان مانند ایران و سوریه است.

گینه نو است استفاده می شود برای کمک از آمریکا و اروپا و چین. کمک های خارجی بود و مهم در مبارزه با ابولا. اما این هواپیما که فرود آمد و در پایتخت آن کوناکری در اوایل ماه مه حمل لوازم پزشکی برای 7000 مراقبت های بهداشتی حرفه ای آمده بود از یک کشور به اندازه کارولینای جنوبی اما با جاه طلبی است که به طور فزاینده جهانی: امارات متحده عربی.

به عنوان بزرگترین اقتصادهای جهان تمرکز بر چالش های داخلی در میان بدترین بحران اقتصادی جهانی از زمان رکود بزرگ به کوچک خلیج فارس وزارت امور خارجه است که بیرون کشیدن آن پاشش شیلنگ فرشهای خود را به عنوان یک احتمال آتش نشان برای جهان است.

در آفریقا آن را اهدا کرده است کمک های پزشکی و لوازم به اتیوپی و گینه, موریتانی, موریتانی, آفریقای جنوبی, سودان و حتی سومالی — که در آن سازمان ملل به رسمیت نمی شناسد — در طول بیماری همه گیر. در یک زمان امارات متحده عربی به عنوان بزرگترین سرمایه گذار خارجی در آفریقا پس از چین این کمک طرح با هدف تامین امنیت حسن نیت برای پروژه های کلیدی. اما آن کمک دیپلماسی نیست محدود به آفریقا.

UAE-NEW-YEAR

در حیاط خلوت خود امارات متحده عربی است که توزیع آن سخاوتمندانه به آوارگان داخلی و پناهندگان در سوریه و یمن است. در انگلیس در ابوظبی به کمک تبدیل لندن بزرگترین برگزاری نمایشگاه — که در امارات صاحب — به اورژانس 4,000-تخت تسهیلات به نام NHS بلبل که باز در ماه آوریل است. امارات متحده عربی همچنان به شانه هزینه های عملیاتی.

این نیست در مورد نوع دوستی.

جان Alterman مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی

در آوریل امارات سفارت در دور کلمبیا اهدا 15,000 وعده های غذایی به کروناویروس آلوده به شهروندان در کشور است. که همان ماه به امارات متحده عربی اعزام هواپیما با تجهیزات پزشکی به قزاقستان, قرقیزستان, بنگلادش, نپال, ارمنستان, لبنان, موریتانی, در جنوب آفریقا, کنیا, بوتسوانا و اتیوپی. آمریکا, اسپانیا, سوئیس, ایتالیا و کره جنوبی — تمام اقتصادهای پیشرفته — نیز دریافت کمک در طول این بیماری همه گیر از کشور است.

امارات متحده عربی چشمگیر کمک های خارجی رانندگی در طول زمان بحران است “تورنسل تست نفوذ در سیاست جهانی می گوید:” دیانا Galeeva یک پژوهشگر مهمان در دانشگاه آکسفورد سنت آنتونی دانشگاه و تحلیلگر خلیج فارس سیاست است. در اوایل ماه مه امارات دولت امارات هلال احمر و پایه های متعلق به اعضای خانواده سلطنتی فرستاده بود بیش از 437 تن از کمک به بیش از 38 کشور جهان است.

این یک نمایش خیره کننده از کشور تمایل به گسترش رد پای جهانی. برای سال های نفت خیز کشور بوده و جلوتر از همسالان خود در خلیج فارس در تنوع بخشی اقتصاد خود را — تبدیل دبی به عمده مالی و قطب گردشگری و یکی از بزرگترین بنادر. در عین حال از نظر تاثیر آن را میده در سایه بسیار بزرگتر و قدرتمند و پادشاهی عربستان سعودی است.

016 - Classic Monocolors Empty

در سال های اخیر, شناسایی قدرت نرم به عنوان یک منطقه که در آن معتقد است که خبرگزاری عربستان سعودی نمی تواند رقابت در برابر آن است. در سال 2017, امارات متحده عربی معاون رئیس جمهور و حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم با تشکیل یک قدرت نرم شورا. سال بعد junior وزیر امور خارجه انور محمد Gargash علنا تایید کرد که این کشور می خواهد برای تبدیل شدن به جهان “قدرت نرم ابرقدرت.”

در حال حاضر امارات متحده عربی است, تست محدودیت های رسیدن به آن مانند قبل از هرگز. دریافت کنندگان حمایت خود را شامل شیعه-اکثریت ایران و سوریه و بشار اسد و دشمنان قسم خورده از عربستان سعودی است. مراقب باشید به سپر آن تصویر ابوظبی نیز فاصله خود را از ریاض بیش قتل مخالف نگار جمال Khashoggi می گوید: Jon Alterman واشنگتن-بر اساس مدیر بخش خاورمیانه برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. اما دو کشور هنوز هم “منافع در هم تنیده می گوید:” Alterman.

کارشناسان می گویند که امارات متحده عربی برای همه قدرت نرم خود تلاش ممکن است رسیدن به وضعیت جهانی Gargash مشخص شده است. “امارات متحده عربی است نه اندازه و نه ثروت به یک ابرقدرت هر زمان” استدلال می کند Alterman. “اما امارات متحده عربی اختصاص جهانی منافع. … [از آن] نیز به دنبال پیشبرد آن شهرت بین المللی.” امارات متحده عربی او اشاره می کند در حال حاضر میزبان U. N. بین المللی انرژی های تجدید پذیر ، “این در مورد نوع دوستی, اما آن را در مورد سلطه یا” Alterman می گوید.

اشتباه نیز همچنان به طاعون این کشور در تلاش است. این مه هر دو امارات متحده عربی و عربستان سعودی اخراج هزاران نفر از مستند نشده اتیوپی صدای کارگران به آدیس آبابا در یمن به دلیل coronavirus را بترساند. پس از 16 قرن, عرب, تجارت برده و نژاد پرستی و نسبت به آفریقایی ها در سراسر خاورمیانه شده است در طول تاریخ ثبت شده و تا امروز ادامه دارد.

هنوز امارات متحده عربی ساخته شده است شهرت برای بودن نسبتا مترقی در مقایسه با همسایگان خود است. در 2018, سازمان همکاری اقتصادی و توسعه ذکر شده آن را به عنوان بزرگترین کمک کننده از کمک های توسعه نسبت به تولید ناخالص ملی درآمد.

این کشور استراتژی با استفاده از این بیماری همه گیر به تقویت است که روایت به نظر می رسد به کار. آن کمک های خارجی در حال حاضر برنده تشویق از که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab توصیف کرده است اماراتی دولت به عنوان “دوستان واقعی.” و عرب سفرای امارات متحده عربی باید تشکر ابوظبی برای تخلیه شهروندان خود از ووهان — کانون coronavirus.

و در حالی که این کمک ممکن است سبب واقعی وضعیت ابرقدرت در آن را هر زمان به زودی آن را هنوز هم به احتمال زیاد در نهایت به “مشورت مزایای به جای معایب می گوید:” Galeeva. برای امارات متحده عربی حاکمان است که ممکن است به اندازه کافی.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de