ایالات متحده بیمارستان می گویند که آنها در حال آماده شدن برای کوروناویروس. خود را کنترل عفونت نقض می گویند در غیر این صورت.

در اوایل فوریه رویال کارائیب سرود دریاها لنگر انداخت در بایون نیوجرسی نیاز به یک بیمارستان است. کروز کشتی حامل بیمارانی که در حال سفر از چین که در آن شیوع COVID-19 بود ریشه گرفته است. چهار مسافر نیاز به جایی برای پزشکی بیشتر مشاهده است.

واضح گام بعدی بیمارستان دانشگاه در نیوآرک عمده علمی مرکز پزشکی مجهز به اتاق انزوا. “بیمارستان زیر مناسب کنترل عفونت پروتکل در حالی که ارزیابی این افراد” رژیم صهیونیستی. Phil مورفی در بیانیه ای گفت. بیماران آزمایش منفی اما فرماندار روشن بود. دولت اول coronavirus موارد خواهد به دانشگاه بروید.

که یک بیمارستان است که تلاش کرده است در سال های اخیر با نگاهی انتقادی, مهارت های ضروری برای مبارزه با COVID-19: کنترل گسترش عفونت است.

کمتر از دو سال پیش کشنده باکتری ها ساخته شده راه خود را از طریق تسهیلات. سه نوزاد در بخش مراقبت ويژه نوزادان آلوده کردم و درگذشت. بازرسان دولت ذکر شده در این بیمارستان به صورت کوتاه بودن کارکنان; عدم حفظ یک محیط بهداشتی از جمله نامناسب بهداشت دست و عقیم سازی و نامناسبی جداسازی بیماران با شرایط تنفسی. آنها مصمم بیمارستان قرار داده شده بود بیماران در “فوری معرض خطر است.”

امروز دولت سابق کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Shereef Elnahal است مسئول بیمارستان. او گفت: Marketplace خود را کنترل عفونت مشکلات هستند چیزی از گذشته است. نقض ذکر شده در این گزارش اصلاح شد با افزایش غربالگری بیماران بهبود یافته شستن دست ها و تجهیزات و متمرکز رهبری Elnahal گفت. “من با افتخار از پیشرفت ما پس از آن,” او گفت:. مورفی را کارگردانی سوالات به دولت و وزارت بهداشت که در آن یک سخنگوی گفت: “اعتماد به نفس کامل” در بیمارستان توانایی مدیریت coronavirus پاسخ.

اما کنترل عفونت شده است یک مشکل تکراری در برخی از بیمارستان ها که به احتمال زیاد به نام بر درمان COVID-19 بیماران ProPublica بررسی صدها بیمارستان گزارش های بازرسی در بر داشت. این نگرانی که آنها می تواند تبدیل به باغ برای بیماری قرار دادن بیماران در معرض خطر و ارائه آلوده کارگران قادر به مراقبت از دیگران است.

“مراقبت های بهداشتی کارگران در حال بالا من نگران گفت:” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون. او اشاره کرد که در چین تا کنون حدود 15 درصد از آلوده بیمارستان کارگران تبدیل شده اند به شدت بیمار است. “اگر این طول می کشد محل در ایالات متحده, و ما می بینیم که تعداد کسانی که از کارگران به خانه فرستاده و یا در ICU مراقبت گرفته شده توسط همکاران خود همه چیز را شروع به باز کردن. این نرم کوچک ما آمادگی سیستم در حال حاضر.”

حداقل دو مراقبت های بهداشتی کارگران در شمال کالیفرنیا به حال اولیه آزمون مثبت برای COVID-19 در NorthBay VacaValley بیمارستان در انتظار CDC تایید. بیمارستان در حال درمان یک بیمار که بعد از آزمایش مثبت برای این بیماری است. دیگر کارکنان بهداشتی که در تماس با بیمار نیز در قرنطینه.

هیچ لیست مراکز تعیین شده برای رسیدگی به مهم ترین COVID-19 بيمار ، اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در طول 2014-16 شیوع ابولا نام 55 بیمارستان آن در نظر گرفته می شود در ردیف اول از مراکز درمانی برای رسیدگی به این نوع از بحران — عمدتا بزرگ شهری مراکز آموزشی قادر به مراقبت های پیچیده مانند انتقال خون و تهویه.

ProPublica تجزیه و تحلیل پنج سال از فدرال بیمارستان گزارش های بازرسی برای این امکانات و نقض برای کنترل عفونت شکست و یا عوامل دیگر که می تواند مانع پاسخ به شیوع بیماری در بیش از نیمی از آنها. حدود 1 در 5 تا از این امکانات تا به حال چهار یا بیشتر از موارد نقض; تحلیل در بر داشت بیش از صد به طور کلی. این روشن نیست که به دنبال این گزارش چگونه بسیاری از تخلفات منجر به بیمار عفونت. مشکلات که ذکر شده در گزارش های بازرسی مورد نیاز برای اصلاح شده به عنوان بخشی از مقررات روند.

اما این هم درست است که بازرسی تنها پرچم تعداد کمی از مشکلات واقعی در بیمارستان. آمریکا و بیمارستان و به طور کلی بسیار بد در جلوگیری از عفونت است که عفونت های بيمارستانی در نظر گرفته علت مرگ و میر در ایالات متحده است. امید خواهد بود که سایت های تعیین شده به عنوان متخصص عفونت-مراکز کنترل را انجام دهید بهتر است.

MedStar مرکز بیمارستان واشنگتن در واشنگتن دی سی می گوید آن را آماده برای صفحه نمایش coronavirus بیماران. بازرسان اشاره به تسهیلات بیش از ده بار پس از سال 2017 از جمله کنترل عفونت شکست. در میان موارد نقض: کارکنان نمی پوشند و دور از ماسک با توجه به دستورالعمل های فدرال. کوتاه نیروی انسانی ناشی از نمرات بيماران بدون تنفسی درمان است. وجود فاضلاب نشت در اتاق عمل.

در یک ایمیل از یک سخنگوی گفت: بیمارستان خطاب شکست: “ما به حفظ یک حالت ثابت از آمادگی برای درمان بیماری های پیچیده از جمله coronavirus.”

مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس, نیویورک می گوید در وب سایت خود COVID-19 بيمار خواهد شد و بلافاصله جدا شده است. اما آن نوشته شده است تا بازگشت به عقب در سال 2016 و 2017, برای نقض پروتکل کنترل عفونت. از جمله کاستی: “مزمن ازدحام” در آن اتاق اورژانس نه جدا هپاتيت B مثبت بیمار و آلوده لوازم. کنترل عفونت نقض قرار دادن بیماران و کارکنان در معرض خطر یک گزارش بازرسی گفت. مقامات بیمارستان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کارشناسان پزشکی می گویند آنها تعجب: اگر بیمارستان ها نمی تواند کنترل گسترش پاتوژن در شرایط عادی چه اتفاقی می افتد اگر آنها با عجله از بيماران مبتلا به یک بیماری مسری و جدی به عنوان یکی ناشی از COVID-19?

در طول شیوع سارس در منطقه تورنتو 44 درصد از کل موارد در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی. یک مطالعه گذشته نگر منتشر شده در مجله در حال ظهور بیماری های عفونی در سال 2004 فرضیه که “ساقط کنترل عفونت در اقدامات ممکن است مسئول” اشاره کرد که مراقبان بودند به خصوص در معرض خطر در طول مراحل مانند لولهگذاری.

هر چند COVID-19 با برآورد 2 درصد مرگ و میر است به مراتب خفیف تر از سارس است که به کشته شدن حدود 10 درصد آن فکر این است که یک روش مشابه برای انتقال و نیاز به روش های مشابه از حفاظت برای جلوگیری از این بیماری از گسترش در سراسر بیمارستان. بدون اثبات شده درمان یا واکسن آلوده بیماران نیاز به کار گرفته می شود با نهایت احتیاط. آنها خواهد بود جدا شده و مراقبان خواهد همین دنده محافظ از جمله دستکش و عینک و لباس و ماسک.

ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سراسر کشور گفت: Marketplace که آنها نگران امنیت خود و خود را به بیمارستان’ عدم آماده سازی است. آنها صحبت کرد و در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت می کنند به نمایندگی از خود بیمارستان.

Coronavirus وارد واشنگتن “مثل یک سیلی” پرستار در منطقه سیاتل گفت ProPublica. دو هفته پیش در بیمارستان او بود صحبت کردن در مورد این ویروس به عنوان چیزی است که آن را “تماشای اما با هیچ زنگ خطر بزرگ.” در حال حاضر دولت به حال اول مرگ و میر در ایالات متحده و 18 مورد تأیید و از دوشنبه. بیمارستان است “به شدت در تلاش برای دریافت بیشتر منابع,” او گفت: به خصوص از ماسک و لباس. او نگران است که روحیه رها خواهد شد. در حال حاضر او را شنیده کارکنان گله مند است که تنها برخی از واحدهای در حال اختصاص داده و بالاتر-حفاظت از ماسک.

حاد-پرستار مراقبت در Rockford Illinois گفت که فقط در هفته گذشته شدت بیمار بیمار در کف او در ابتدا آزمایش منفی برای آنفولانزا اما پس از نزدیک به یک هفته مجددا مثبت است. در آن دوره پرستاران بودند در داخل و خارج از اتاق خود و آنچه شناخته شده به عنوان “قطره احتیاطی” نیست همیشه گرفته شده — برای مثال گاهی اوقات بیمار ندارد ماسک معنی کارکنان قرار گرفتند. “چگونه به راحتی این اتفاق افتاده است به من می دهد نگرانی های جدی در مورد خیلی بیشتر عفونت جدی ما با COVID-19” او گفت:.

پرستار دیگر در سطح بالا بیمارستان در غرب نیویورک است که به احتمال زیاد برای رسیدگی به شدت بیمار بیماران گفت: تنها اطلاعات او را دریافت کرده است که از طریق بیمارستان داخلی عضویت در خبرنامه. “مدیریت فقط گفت: ‘ما در حال نظارت بر وضعیت و ما شما را به روز شد.’ این مسخره است. آنها نه دقیقه یک طرح خاص که باعث افزایش اضطراب از بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت.” او گفت که او و همکاران او هستند “استعفا داد و به این واقعیت است که همه ما در حال رفتن به دریافت coronavirus.”

خطر به کارگران بیمارستان می تواند خطرناک آبشاری اثر دکتر گفت: Lance پترسون به تازگی بازنشسته مدیر بالینی میکروب شناسی و تحقیقات بیماری های عفونی در NorthShore دانشگاه نظام سلامت در اوانستون ایالت ایلینوی است. او گفت که بیمارستان ها اغلب نگه داشتن نیروی انسانی را به حداقل و است که می تواند تبدیل به یک مشکل اگر طولانی مدت گسترش ویروس. “اگر کارگران بیمارستان شروع به گرفتن بیمار,” او گفت:, “شما نمی خواهید آنها را به کار بیایند.”

برخی از بیمارستان ها در حال آماده تر از دیگران به صورت بالقوه شیوع گفت: دکتر ویلیام Schaffner, استاد طب پیشگیری و بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. برخی از صرف هفته های اخیر در حال اجرا دریل. مقامات در بیمارستان دانشگاه در نیوآرک و MedStar در واشنگتن, d. C., تعداد, خود را در میان آن.

در بسیاری از ایالات متحده آمریکا است که بهتر و آماده تر از بسیاری از کشورهای دیگر برای شیوع پترسون گفت. فرد بیمار به اتاق مشترک هستند که باعث می شود آن را آسان تر برای جداسازی بیماران آلوده. سارس و شیوع بیماری ابولا باعث بسیاری از بیمارستان ها به سهام تا در منابع مانند دستکش و روپوش و ماسک او گفت:. و کمیسیون مشترک که تأیید بیمارستان شده است نظارت بر سطح خود را از آماده سازی.

اما این درست است وجود دارد نیز به کنترل عفونت و مشکلات او گفت:. “هر زمان که شما انسان ها در این سیستم وجود خواهد داشت ساقط.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de