آمریکا رو بیشتر تایید “شاخص مورد” از Coronavirus از اروپا از از چین

زمانی که فشار در مورد تاخیر در پاسخ به کروناویروس همه گیر جمهور تهمت بارها اشاره به ایالات متحده سفر از محدودیت های اعمال شده در چین که رفت به اثر در تاریخ 1 فوریه. “چیزی که ما خیلی خوب است که ما را متوقف جریان از چین در اوایل سطح” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 29. “این یک چیز خوب برای انجام یک چیز بزرگ را انجام دهد.”

چه تهمت نیست ذکر است این است که دولت خود شکست برای محدود کردن مسافران از اروپا تا زمانی که خیلی دیر شده بود. تحقیقات توسط رهگیری نشان می دهد که سفر از اروپا بود یک کلید تسهیل ویروس در ایالات متحده آمریکا — مقدار زیادی از اولین Covid-19 نفر در ایالات متحده را می توان به اروپا است. در حالی که چین محدودیت های عمل به عنوان یک تلاش برای بستن درب جلو به عفونت از کشور که در آن همه گیر آغاز شده درب عقب — سفر از اروپا که در آن ویروس در زمان نگه دارید به خصوص به شدت در ایتالیا باقی مانده است باز تا اواسط آوریل و می توان به افزایش موارد در آمریکا به خصوص در منطقه نیویورک.

رهگیری صدها نفر از گزارش های رسانه ها جزئیات ثبت اولین coronavirus موارد شناخته شده به عنوان “شاخص موارد” — در ایالات متحده و سرزمین های. سفر اروپایی قبل شاخص موارد در حداقل 13 کشورها و مناطق در مقایسه با تنها پنج از چین است. وجود دارد بیشتر وارداتی شاخص موارد از کشتی های کروز (شش) از از چین و ایتالیا اختصاص حداقل 10 اولین Covid-19 موارد است.

مثلا میسوری اولین مورد یک زن جوان که به مطالعه در خارج از کشور در ایتالیا در حالی که یک دبیرستان, سفر به میلان بود پشت رود آیلند شاخص مورد. مسافران از ایتالیا آورده و آن را به Florida Georgia, Oklahoma, کلرادو, نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی است. ایتالیایی گردشگران به ارمغان آورد Covid-19 به پورتوریکو و نیروی دریایی reservist مستقر در ایتالیا به ارمغان آورد آن را به مین است.

بررسی شاخص شناخته شده موارد نیز نشان می دهد که coronavirus اغلب گسترش از شمال شرقی ایالات متحده نشان می دهد زنجیره ای از انتقال از چین به اروپا به سواحل شرق ایالات متحده آمریکا و از آنجا به دیگر ایالات متحده است. بسیاری از دولت های ایالتی کاهش یافته است برای عموم به اشتراک گذاری داده ها در اصالت اولیه خود را در مورد, اما, برخی, مانند, New Mexico, کانزاس, داکوتای شمالی و آیداهو تایید کرد که اولین مورد آن لینک کلیک کنید برای نیویورک یا شمال شرقی ایالات متحده

شاخص موارد در ایالات متحده

مجموع
چین 5
کشتی های کروز 6
ایتالیا 10
دیگر اروپا 3
کل اروپا 13

از تاریخ 1 فوریه به زمانی که محدودیت های پرواز رفت به اثر در منطقه شنگن (26 کشورهای اروپایی داخلی بدون مرز چک) و بریتانیا و ایرلند در 14 مارس و آوریل 17 به ترتیب بیش از 10 ، 000 پرواز مستقیم از اروپا وارد شده بود در 12 عمده آمریکایی در فرودگاه ها با توجه به داده ها از ردیابی آژانس FlightAware. هر چند این تعداد شامل برخی از محموله پرواز خود را نسبت به پروازهای مسافری بسیار پایین است. اشغال داده ها از ایرفرانس/KLM نشان می دهد که کسانی که پرواز ممکن است انجام داده اند حدود 1,000,000 مردم به کشور است.

در شش هفته قبل به اروپا ممنوعیت سفر به ایالات متحده بود و در معرض یک مقدار عظیم از مسافران از یک منطقه به شدت آلوده. در آن زمان تقریبا هیچ چک در فرودگاه بین المللی برای مسافران که از اروپا به مقامات آمریکایی متمرکز غربالگری خود را تلاش در چین مسافران است. چین محدودیت های مسافرتی اکثرا لوازم آرایشی و بهداشتی به هر حال دولت چین ممنوع پرواز از هوبئی منطقه در 23 ژانویه به شدت کاهش آن موارد از طریق سخت مستندات و قرنطينه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد در نظر گرفته اند — و رد — اوایل اروپا ممنوعیت سفر در ماه ژانویه است. واشنگتن پست گزارش داد که متی Pottinger معاون مشاور امنیت ملی پیشنهاد کرده بود یک سفر بان کی مون تحت تاثیر کشورهای اروپایی در اواخر ماه ژانویه بود که با حمایت مقامات بهداشت بود اما رد شده توسط رئیس جمهور تهمت و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره های افزایش انتقاد برای یک دوره از فاجعه باری در اوایل انفعال او به دنبال تمرکز سرزنش در چین و در روز شنبه منتشر شده او یک صدای جیر جیر در تلاش برای بی اعتبار ساختن داستان نیویورک تایمز در نقش اروپا در سفر نیویورک بیماری همه گیر.

تاثیر از اروپا بود بخصوص در سواحل شرق ایالات متحده آمریکا که در آن بسیاری از کسانی که پروازهای فرود آمد. از فوریه 5 برای اجرای ممنوعیت سفر در 14 مارس و آوریل 17, تقریبا 4000 پرواز مستقیم از اروپا وارد نیویورک John F. Kennedy فرودگاه بین المللی لیبرتی نیوآرک در نیوجرسی به مراتب بیشتر از هر منطقه شهری در کشور است. سان فرانسیسکو در مقابل, که در آن caseload نگه داشته شده است نسبتا کم بود کمی بیش از 600 پرواز از اروپا در همان مدت زمان ، در حالی که سان فرانسیسکو نیز در زمان سختگیرانه تر اقدامات پیشگیرانه قبل از آن در مانند صدور آن stay-در-خانه سفارش پنج روز قبل از نیویورک بود, آن نیز موضوع را به کمتر قرار گرفتن در معرض به طور کلی.

شش هفته از coronavirus قرار گرفتن در معرض از اروپا

مقصد فرودگاه تاریخ اصلی خروج تعداد پروازهای
فرودگاه JFK 2/5 به 3/13 شنگن 1569
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 1189
مجموع 2758
O’hare International Airport 2/5 به 3/13 شنگن 585
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 188
مجموع 773
سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی 2/5 به 3/13 شنگن 351
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 278
مجموع 629
فرودگاه بین المللی لس آنجلس 2/5 به 3/13 شنگن 264
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 419
مجموع 683
Seattle-Tacoma International Airport 2/5 به 3/13 شنگن 147
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 114
مجموع 261
Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport 2/5 به 3/13 شنگن 563
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 183
مجموع 746
Newark Liberty International Airport 2/5 به 3/13 شنگن 861
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 448
مجموع 1200
واشنگتن دالس فرودگاه بین المللی 2/5 به 3/13 شنگن 525
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 310
مجموع 809
Boston Logan International Airport 2/5 به 3/13 شنگن 305
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 401
مجموع 706
دالاس/فورت ورث فرودگاه بین المللی 2/5 به 3/13 شنگن 104
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 171
مجموع 275
دیترویت شهری Wayne County Airport 2/5 به 3/13 شنگن 247
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 39
مجموع 286
فرودگاه بین المللی میامی 2/5 به 3/13 شنگن 661
2/5 به 3/16 انگلستان و ایرلند 276
مجموع 916
مجموع پروازها از شنگن و انگلستان به ایالات متحده آمریکا 10042

منبع: حسن نیت ارائه میدهد از FlightAware

یک مطالعه جدید توسط محققان در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی نشان می دهد که از 91 بيمار اکثریت قریب به اتفاق از شهر نیویورک coronavirus سويه مشابه به آنهایی که در اروپا در بر داشت. این فراهم می کند شواهد اضافی که اروپا شد منبع اصلی Covid-19 در چه شد این بیماری همه گیر جهانی کانون.

“ما دریافتیم که زنجیره های متعدد از انتقال شد که حدود دو سوم از اروپا و دیگر سوم برخی از آسیا و برخی از از در سایر ایالت های ایالات متحده,” دکتر گفت: آدریانا Heguy مدیر ژنوم مرکز فن آوری در NYU Langone و رهبر توالی تیم. بسیاری از گونه های از چین کم بود در حالی که بسیاری از کشورهای مختلف اروپا در حال حاضر. “شما نام کشور اروپایی و این در واقع نشان می دهد: فرانسه, اتریش, هلند, ایتالیا, مادرید, من معتقدم که ما یکی بود. آن را از همه جا در اروپا,” او گفت:.

دکتر Heguy گفت که حجم پروازها از اروپا است “احتمالا به احتمال زیاد توضیح” چرا شهر نیویورک تبدیل شد, این بیماری همه گیر را کانون اضافه کرد که این ویروس ممکن است در آمریکا از اواخر ماه ژانویه است. “این بسیار ممکن است که در حال حاضر وجود دارد جامعه انتقال جریان شش تا هشت هفته” قبل از ثبت شاخص موارد, او گفت:.

انگلیس یکی از آخرین کشورهای اروپایی به اجرای اقدامات پیشگیرانه مانند سخت مستندات و پرداخت قیمت با برخی از 10000 مرگ و میر و مراقبت های ویژه بستری از آن نخست وزیر بوریس جانسون (که در حال حاضر خارج از بیمارستان). در میان ملت های اروپا, بریتانیا است که تا کنون گسترده ترین لینک های هوا به ایالات متحده وجود دارد حداقل 3,211 پرواز از لندن به آمریکا از فوریه 5 تا 17 مارس حسابداری برای حدود یک سوم از کل پروازهای اروپایی به ایالات متحده در قاب زمان. این به این معنی است که یکی از کشورهای اروپایی ارائه شده است که بزرگترین خطر برای آمریکا بود و در واقع از مطالعه حذف از اروپا ممنوعیت سفر.

حتی زمانی که اروپا ممنوعیت سفر بودند اجرا پروازها از اروپا هنوز هم انجام شده تعداد زیادی از آمریکایی ها از ویروس نقاط چرا که شهروندان ایالات متحده نمی شد و موضوع را به آنها. شده اند وجود دارد حداقل 246 پرواز های از انگلستان ایرلند و منطقه شنگن به JFK به تنهایی پس از ممنوعیت. وجود دارد بیشتر پروازهای روزانه از اروپا کمتر از چین است.

زمانی که اروپا ممنوعیت سفر رفت و به جای TSA چک اجرا شد در ایالات متحده فرودگاه وادار کردن برخی از مسافران به صبر کردن برای ساعت ها در فرودگاه شلوغ پر از اشکال و پاسخ به سوالات از مقامات در دنده محافظ. تنگناها شکل گرفته در ورود پایانه های بالقوه بیشتر دامن زدن به گسترش شیوع بیماری به عنوان هزاران نفر از مسافران از کشورهای آسیب دیده کهنه هم در فضاهای تنگ. به عبارت دیگر حتی زمانی که بان کی مون بود که دیر تحمیل آن انجام شد در راه است که به احتمال زیاد افزایش تعداد افراد در معرض ویروس.

زمانی که چری Saulter یک دانشجوی دکترا در دانشگاه آمریکایی پرواز از لیسبون پرتغال به واشنگتن در مارس 15, او و دیگر مسافران داده شد چاپ از مراکز کنترل بیماری با اطلاعات اولیه در coronavirus. آنها منتظر 1.5 ساعت به روشن شلوغ آداب و رسوم منطقه. “اکثر مردم نمی شد, اجتماعی, فاصله,” Saulter گفت: رهگیری. “آن شده اند که بسیار غیر ممکن است برای اقامت شش فوت دور از مردم در همه طرف به دلیل راه خطوط راه اندازی شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>