ایالات متحده کمک های خارجی آژانس دفاع سیاسی انتصاب نوشت که ضد همجنسگرایان ضد اسلام نوشته های

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

بالا رسمی در ایالات متحده کمک های خارجی آژانس دفاع سه, سیاسی, انتصاب که گذشته رسانه های اجتماعی پست ها و نوشته ها شامل حمله به همجنسگرایان و مسلمانان گفت: آنها “متعهد به تصویب سیاست های رئیس جمهور Donald J. Trump.”

ProPublica روز جمعه گزارش داد که مریت Corrigan به تازگی گرفته شده تا یک موقعیت برجسته در آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی. Corrigan دارای سابقه آنلاین, پست, افشاگری در دموکراسی لیبرال و فمینیسم و او گفت: ایالات متحده آمریکا است که در چنگال یک “انسان-امپراتوری” هل دادن “استبدادی همجنسگرایان دستور کار است.”

اخبار Corrigan انتصاب به عنوان معاون سخنگوی کاخ سفید موجب خشم و انزجار در میان فعلی و سابق آژانس توسعه بین المللی مقامات و همچنین کنگره سوالات و درخواست آنلاین تماس برای او شلیک.

علاوه بر این ProPublica گزارش داد که Bethany Kozma قبلا ضد نما فعال نوشت که در سال 2016 که تغییر جنسیت دختران پسران “ادعا جنسیتی سردرگمی” گرفته بود یک موقعیت جدید به عنوان USAID معاون رئیس ستاد. و واشنگتن پست در گزارش ماه گذشته که علامت کوین لوید یک حزب چای فعال با سابقه ساخت و های ضد اسلامی نظرات شخصی خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی خواهد بود و به این سازمان جدید آزادی مذهبی مشاور.

در بیانیه صادر شده در اواخر روز دوشنبه Barsa محکوم آنچه که او به نام “بی جا و حملات مخرب” در سه مقامات در حالی که همچنین ساخت آنها روشن شده بود انتخاب شده توسط کاخ سفید است.

سیاسی “انتصاب منصوب می شوند را در اختیار کاخ سفید برای انجام این رئیس جمهور سیاست خارجی در دستور کار USAID” Barsa گفت. “آژانس توسعه بین المللی مفتخر به بتنی Kozma Merritt Corrigan و علامت لوید خدمت در سازمان. آنها متعهد به تصویب سیاست های رئیس جمهور Donald J. Trump.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im