ایالات متحده و مکزیک در حال مسدود کردن کودکان و نوجوانان از درخواست پناهندگی به دلیل Coronavirus

“اگر یکی از شما آلوده می شود, شما می توانید از تمام مرگ” پابلو به یاد می آورد یک دکتر گفتن صدها نفر از پناه جویان در یک چادر شهر ماتاموروس مکزیک به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

پابلو که از اکوادور شده است زندگی در overpacked اردوگاه با او 7 سال از دسامبر انتظار برای آمریکا و قاضی برای تصمیم گیری در مورد آنها. شرایط در حال حاضر خطر ناک — چند ده تشناب مشترک حدود 2000 نفر ثابت بیماری کمیاب آب آشامیدنی — اما همه گیر جهانی آمار مانند حکم اعدام.

دو روز پس از پزشک هشدار در اواسط ماه مارس پابلو فرستاده خود Heidy به عبور از مرز بدون او در یک کوره تلاش برای به دست آوردن او را به ایمنی قبل از ویروس زده اردوگاه چادر. Heidy و سه دختر دیگر — که او نیز فرستاده شده توسط پدر و مادر خود را — راه خود را تا پل که جدا Matamoros از Brownsville, Texas. جوانترین شد سه; قدیمی ترین فقط هشت.

اما قبل از Heidy و دختران دیگر می تواند خود را در حال حاضر به ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی عوامل مقامات مکزیکی برداشت ، “آنها در زمان آنها را و نمی خواهید به بازگشت آنها” پابلو گفت: رهگیری (نام کامل پناهندگی پناهجویان مصاحبه برای این داستان در حال نکردن به محافظت از آنها را از مقابله به مثل).

به عنوان coronavirus بحران نوردد در سراسر ایالات متحده پناهندگی پناهجویان گیر در مکزیک بزرگ شده اند به طور فزاینده ای از جان گذشته, وحشت زده را برای خود و برای فرزندان آنها را در دو. یک تعداد بی حد و حصر تصمیم گرفته اند فرزندان خود را بهترین امید این است که سعی کنید و وارد ایالات متحده به تنهایی حتی اگر این بدان معناست که هرگز از دیدن دوباره آنها را.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اصطلاح مهاجر حفاظت از پروتکل های بهتر شناخته شده به عنوان “باقی می ماند در مکزیک” ده ها هزار نفر از پناه جویان ورود در جنوب مرز ایالات متحده از اوایل سال 2019 شده اند بازگشت به مکزیک برای مدت پناهندگی روند. به عنوان یک نتیجه بسیاری از خانواده ها فرستاده اند کودکان خود را به صلیب تنها پس از آمریکا دارای چندین دهه سیاست اعطای حفاظت از افراد زیر سن قانونی بدون همراه.

اما حتی است که درب بسته شده است. در 21 مارس با استناد به coronavirus ایالات متحده شروع شتابزده اخراج کودکان از کشور است.

در 21 مارس با استناد به coronavirus ایالات متحده شروع شتابزده اخراج کودکان از کشور است.

پس از مهاجرت به ایالات متحده مقامات اخراج حداقل 299 افراد زیر سن قانونی سفر به تنهایی و یا بدون قیم قانونی با توجه به CBP. مهر قرار دادن شماره 377 کودکان و گزارش شده که حدود 120 نفر از آنها را فرستاده بودند در هواپیما به گواتمالا و هندوراس و السالوادور. روشن نیست چه معیار CBP استفاده می کند به تصمیم می گیرید که می شود ارسال به مکزیک و کسانی را که در بازگشت به کشور خود.

تعداد نامعلومی از کودکان مهاجر نیز دستگیر مکزیکی مقامات اداره مهاجرت به عنوان آنها به دنبال ورود به ایالات متحده و ارسال به دولت پناهگاه در مکزیک است.

CBP مقامات انکار است که ایالات متحده و مکزیک مقامات اداره مهاجرت در حال هماهنگی برای جلوگیری از سفر افراد زیر سن قانونی به تنهایی از رسیدن به ایالات متحده اما روشن است که آنها نمی آمدید.

“این بیماری را نمی دانم سن. در واقع آنچه که ما شنیده ایم از ارائه دهندگان خدمات پزشکی است که کودکان در واقع می تواند حامل” CBP کمیسر علامت گذاری مورگان گفت: در مارس 9, تماس با خبرنگاران. “زمانی که آنها می آیند در سراسر مرز آنها مطرح کاملا بتنی خطر بهداشت عمومی به این کشور و همه که با آنها در تماس با آمده.”

قبل از همه گیر افراد زیر سن قانونی بدون همراه فرستاده شدند به پناهگاه نظارت توسط دفتر اسکان مجدد پناهندگان. بیشتر شد و در نهایت پیوست با یک عضو خانواده یا سرپرست در Sates متحده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر عمل توصیف آن به عنوان یک “خودنمایی گریز” است که اجازه جنایی نوجوان اعضای باند به کشور است.

مهاجر طرفداران حقوق می گویند برگ برنده دولت در حال حاضر با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای جلوگیری از تمام پناهندگی پناهجویان از جمله کودکان.

“این بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جنگ برای جلوگیری از مردم را از آمدن بیش از هر وسیله لازم” گفت: Richard نیومن مدیریت وکیل برای San Antonio منطقه عدالت برای همسایگان ما مرز پروژه. “دلیل کسی می فرستد فرزندان خود را در سراسر آنها را بدون دلیل است که آنها پس از جان گذشته.”

به عنوان coronavirus گسترش برخی از خانواده ها بسته بندی شده و به کشورهای آنها فرار کرد. در حال حاضر حدود 1500 پناهندگی پناهجویان در اردوگاه چادر در ماتاموروس و تقریبا یک سوم از آنها را کودکان گفت: Valerio Granello هماهنگ کننده پروژه برای پزشکان بدون مرز در ماتاموروس.

Granello گفت: مکزیک مهاجرت مقامات می خواهید به حصار در مهاجر اردوگاه را به کنترل جنبش در داخل و خارج و در حد امکان سرایت. وجود دارد که 13 مورد تأیید در ماتاموروس از چهارشنبه.

“شرایط زندگی مهاجران در این اردوگاه در حال حاضر متزلزل ساخت آنها را بیشتر در معرض خطر این بیماری همه گیر” Granello گفت. مفهوم اجتماعی فاصله بی معنی است به عنوان پناهندگی پناهجویان در دریای مربا بسته بندی شده چادر.

“ما وحشت زده این ویروس آلوده خواهد شد پسر ما.”

“ما وحشت زده این ویروس آلوده خواهد شد ما پسر گفت:” دانیل هندوراس پناهندگی-سالک است که زندگی در اردوگاه چادر از ماه ژوئن با 9 سال. از او خواست تا به خودداری نام خانوادگی چرا که او ترسیده بود که صحبت کردن را با قرار دادن او در معرض خطر است.

در مارس 22, Daniel ارسال پسرش در سراسر پل به ارائه خود را به افسران CBP. اما آن را یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مرز قوانین در زمان اثر و ایالات متحده به ماموران گفت: پسر او تا به حال برای بازگشت به مکزیک, دانیل گفت. آنها در حال حاضر در انتظار بعدی خود پناهندگی شنوایی.

“ما سرمایه گذاری همه چیز به اینجا می آیند. ما نمی توانیم به دلیل بازگشت ما ندارد و در هر نقطه زندگی می کنند,” او گفت: رهگیری.

برخی از والدین که فرزندان خود را به ایالات متحده نه تنها دیدم امید خود را نقش برآب اما تقریبا از دست حضانت فرزندان خود را — مانند پابلو اکوادور ،

پس از مکزیک مهاجرت مقامات دستگیر و دخترش و دختران دیگر پابلو و دیگر پدر و مادر روی زمین خوابیدیم از اداره مهاجرت التماس برای بازگشت فرزندان خود هستند. در عوض دختران گرفته شد به یک دولتی پناهگاه و پدر و مادر نیاز به نشان دادن شناسنامه و نمونه ادرار.

“آنها می خواستند برای دیدن اگر ما معتادان به مواد مخدر یا الکل — من نمی دانم چه” او گفت:.

دولت منتشر شد و پس از دو روز. برای پابلو آن احساس ابدیت.

پابلو توصیف دختر خود را به عنوان رواقی و آرام. اما در شب زمانی که آنها با هم در چادر او گریه می کند. بعدی خود دادگاه است که در, ممکن است, اما به احتمال زیاد با تاخیر به دلیل شیوع.

“او می پرسد:” زمانی که ما می رویم به دریافت وجود دارد ؟ چرا ما نمی توانیم ترک اینجا؟” او گفت:. “من به او بگویید که ما باید صبر کنید تا ببینید چه دادگاه می گوید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>