ایالات متحده حملات هوایی ضربه تمام زمان بالا به کروناویروس در سومالی

در چهار ماه از این سال ایالات متحده آفریقا فرمان است انجام حملات هوایی بیشتر در سومالی بیش از آن در تمام باراک اوباما هشت سال در دفتر.

عظیم تشدید امریکا جنگ اعلام نشده در سومالی می آید به عنوان U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ بارها به دادگاه تجدید نظر برای جهانی آتش بس میان Covid-19 بیماری همه گیر. “باید وجود داشته باشد تنها یک مبارزه در جهان امروز ما مشترک ما نبرد در برابر Covid-19” او تصریح کرد: در آوریل 3. “ما باید بسیج هر اونس از انرژی آن را شکست.”

که همان روز AFRICOM انجام یک “حمله هوایی هدف قرار دادن الشباب تروریست ها در مجاورت بوش مدینه, سومالی” با توجه به فرمان آزادی مطبوعات. ایالات متحده ادعا کرد که پنج عضو الشباب کشته شدند در حمله.

از ابتدای سال AFRICOM اعلام کرده است 39 حملات هوایی در سومالی. این فرماندهی اعلام کرد مجموع 36 چنین حملات از سال 2009 تا سال 2017 تحت اوباما, اوج در سال 2016 با 19 اعلام کرد حملات هوایی. سال گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده انجام شده 63 حملات هوایی در سومالی ترین تا کنون در یک سال است.

“این فرمان ما مسئولیت به حمایت از همکاران ما پس از این گروه تروریستی نمی تواند گسترش و اعتصاب ایالات متحده میهن به عنوان رهبران آن تمایل به انجام,” گفت: سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده Brig. ژنرال برادفورد J. گرینگ, AFRICOM معاون مدیر عملیات پس از آوریل 3 حمله الشباب به اهداف بود که به دنبال حملات در مارس 5, 6, 9 و 10. AFRICOM نیست پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز مثبت در حملات در زمان برای انتشار.

“بالا سرعت از ایالات متحده هوایی و زمینی عملیات در سومالی به نظر می رسد با تمرکز بر حمایت از تلاش های دولت سومالی و نیروهای آن [ماموریت اتحادیه آفریقا در سومالی] متحدان برای بیرون راندن این گروه تروریستی از آن سنگر” گفت: کریس وودز مدیر Airwars یک انگلستان مبتنی بر حمله هوایی گروه نظارت. “نیز وجود دارد که تعداد قابل توجهی از حملات هدف قرار دادن رهبری در وحشت است.”

سنبله در ایالات متحده حملات هوایی می آید به عنوان تعدادی از Covid-19 نفر در سومالی به طور مشابه در حال افزایش است. در مارس 8 وجود دارد 21 تایید موارد از رمان coronavirus در سومالی. از روز شنبه وجود دارد 286. بسیاری از کسانی که آلوده هیچ سابقه سفر به خارج از کشور نشان می دهد انتقال محلی این بیماری و نگرانی در چشم انداز آینده — به خصوص در میان بسیاری از آوارگان داخلی یا بیجاشدگان داخلی که از دست داده اند خانه های خود را به درگیری مداوم بین الشباب و دولت فدرال سومالی که مورد حمایت ایالات متحده است.

“افزایش خطر وجود دارد که موارد ممکن است غیر قابل تشخیص یا تشخیص داده نشده اگر جامعه انتقال آغاز می شود و گسترده می شود” می خواند یک مارس 20 گزارش از سازمان ملل برای هماهنگی امور انسان دوستانه. “تاثیر بر 2.6 میلیون آوارگان زندگی در بیش از 2000 شلوغ شهرک با دسترسی محدود به بهداشت و آب و فاضلاب و خدمات بهداشتی فاجعه بار خواهد بود.”

در حالی که گزارش شده است در گردش مورد پتانسیل نظامی ایالات متحده drawdowns و حتی پایه تعطیلی در آفریقا تعداد زیادی از ایالات متحده پاسگاه در سومالی مهم است و آماده به گسترش است. وجود دارد پنج پایگاه های آمریکا در سومالی — دوم بیشتر در این قاره پس از نیجر — با توجه به قبلا راز 2019 AFRICOM برنامه ریزی اسناد و مدارک نشان داد رهگیری در اوایل این سال است. در سپتامبر گذشته یکی از این پایگاه های آمریکا و پاسگاه در Baledogle — مورد حمله قرار گرفت توسط al-Shabab. و در ماه ژانویه این گروه تروریستی حمله آمریکا پایه در Manda خلیج کنیا به قتل یک آمریکایی خدمات عضو و دو ایالات متحده پیمانکاران.

کریس وودز از Airwars جلب توجه به این واقعیت است که AFRICOM را به طور گسترده ای پراکنده رد پای پراکنده پاسگاه سمت چپ سایت های کوچکتر مانند Manda بای آسیب پذیر است. “در حالی که ما ممکن است drawdowns در برخی از کشورهای آفریقایی در دیگران آن را فقط به عنوان به احتمال زیاد است که ما را ببینید, پایگاه تثبیت و افزایش تا,” او گفت: رهگیری.

در واقع تعدادی از ایالات متحده پرسنل در سومالی بالا باقی می ماند با وجود این همه گیر جهانی و صحبت از drawdowns. ماه گذشته نیویورک تایمز گزارش وجود دارد حدود 500 سربازان آمریکایی مستقر در این کشور است. اما تعداد کل وزارت دفاع پرسنل با توجه به ماموریت های آموزش عملیات و دیگر نیروهای امنیتی در فعالیت های کمک های” نوسان بین 650 و 800 با توجه به AFRICOM سخنگوی جان مانلی.

با وجود حمایت جهانی آتش بس از ده ها تن از کشورها از جمله آمریکا و متحدان مانند انگلستان و فرانسه و آلمان و همچنین گروه های حقوق بشر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری کرده است به تماس برای پایان دادن به مبارزه. یک مقام کاخ سفید با اشاره به رهگیری به وزارت امور خارجه اظهار نظر به مجله سیاست خارجی: “ایالات متحده با پشتیبانی از دبیر کل برای تماس جهانی آتش بس اما باید اشاره کرد که ما ادامه خواهد داد به انجام برسانند ما مشروع ضد تروریسم ماموریت است.”

در حالی که وجود داشته است, قابل توجهی کاهش می یابد در مبارزه با برخی درگیری, جنگل اشاره کرد از جمله یک وقفه در حملات هوایی در شمال سوریه از اوایل ماه مارس دیگر مناطق جنگی دیده اند مشخص شده سربازان ارتش در خشونت است.

“در سومالی دیده ایم هیچ letup در اقدامات ایالات متحده آمریکا علیه الشباب که در حال حاضر در حال اجرا در بالاترین سرعت,” او گفت: رهگیری. “آن را عمیقا نگران کننده است که بیشتر belligerents هستند نه غذای سازمان ملل متحد فراخوان بس در طول این جهانی بهداشت از بحران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>