تایلر کامرون مادر می میرد و پس از ‘خانواده اضطراری’

سابق لیسانس ستاره تایلر کامرون‘s, مادر, Andrea کامروندرگذشت پس از منتقل شدن به بیمارستان در روز پنج شنبه, فوریه 27, Us Weekly می تواند تایید.

تایلر 27 برای اولین بار نشان داد وجود دارد چیزی اشتباه است با مادرش در روز پنج شنبه زمانی که او اعلام کرد او لغو خود را روز شنبه, مارس 28 صبح بخیر امریکا ،

Tyler-Cameron’s-Mom-Dies-Days-After-‘Family-Emergency’
Andrea کامرون و تایلر کامرون با حسن نیت ارائه میدهد از تایلر کامرون/Instagram

“مجبور به انصراف از GMA گروه اجرا فردا. اورژانس خانواده” سابق واقعیت تلویزیون ستاره نوشت: از طریق توییتر در روز پنج شنبه. “لطفا دعا برای مادر من و خانواده من است.”

تایلر بود “ویران” پس از یادگیری از مادر خود را در وضعیت یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری آشکار است که این دو “بسیار نزدیک است.”

پس از مادر او در بیمارستان بستری شد, هر دو از تایلر برادران Ryan کامرون و آستین کامروندوباره در خواست دعا برای مادر خود و بازیابی.

“خدا به او سخت ترین جنگ خود را به قوی ترین سربازان” رایان که نقش فوتبال برای دانشگاه فلوریدا آتلانتیک نوشت: از طریق Instagram داستان در روز جمعه در کنار تصویری از خود را با مادر خود در یک قایق برای تولد او. “دعا برای مادرم.”

“دعا برای, مامان من, میشم,” Austin که مجموعه ای فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی فلوریدا در این بهار نوشت: از طریق Instagram داستان.

پسران همه روابط نزدیک با مادر خود بود که در املاک و مستغلات در فلوریدا. با وجود حرکت به شهر نیویورک پس از وقت خود را در لیسانستایلر حفظ یک پیوند قوی با مادر خود را.

در ماه نوامبر سال 2019 او به شهر آمد به حمایت از او به عنوان او زد ماراتن نیویورک و مطرح با پسر ارشد او و پس از او به پایان رسید در این مسابقه است.

“بسیار سپاسگزار برای همه پشتیبانی که من از خانواده و دوستان و BN! نمی توانست انجام این مسابقه با تمام خانواده. خدا را شکر برای همه از حمایت” تایلر نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “مسابقه دو ماراتون نیویورک شد و یک روز من را همیشه گرامی. آنقدر عشق و شادی به اشتراک گذاشته از غریبه ای به غریبه. هر کس نیاز به رفتن خود را بررسی کنید محلی ماراتن و احساس می کنید که عشق و انرژی است. هیچ چیز مانند آن. من نیز هرگز فراموش نکنید که هنگامی که پاپ تا بر من در باشگاه رقص. تا به حال همه ما مرگ است. خیلی ممنون. ترجمه❤️.”

یک ماه قبل از مدل خود را نشان داد No. 1 fan برخی از عشق در رسانه های اجتماعی.

“Dear Mama, من قدردانی شما. من شما را دوست دارم. من به شما نیاز دارند. به زودی شما را ببینید” نوشت: عکس از دو نفر از آنها در اکتبر 2019 از طریق Instagram.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>