تایلر کامرون Pokes در هانا قهوه ای عادت خواب: ‘امروز نه شیطان’

عکس اخراج! تایلر کامرون trolled هانا براون در مورد او ترسناک خواب تغییر ناگهانی — و او hilariously بازگشت و به نفع.

“فلج خواب ترسناکترین چیز” 24 ساله سابق لیسانس توییتی در روز پنج شنبه 23 آوریل. “من نمی دانم چرا اما شب گذشته من تا به حال یک قسمت و این وحشتناک بود. من برای شما احساس می کنید از بچه ها که تجربه آن را به طور منظم.”

این 27 ساله در فلوریدا و مادری نمی تواند کمک کند اما, اذیت کردن, سابق خود شعله در مورد خواب عادت به tweeting در پاسخ به “آیا خانواده زندگی می کنند در یک خانه بر روی تپه.” اضافه کردن سوخت به آتش کامرون متصل GIF از Netflix محبوب ترسناک سریال فراموش نشدنی از خانه تپه.

Tyler Cameron Pokes Fun at Hannah Brown's Strange Sleeping Habit
تایلر کامرون و هانا قهوه ای است. Jason مریت/Radarpics/شاتر; نینا PROMMER/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اگر پاسخ او این بود همه در سرگرم کننده خوب قهوه ای به از دست ندهید یک فرصت برای قرار دادن مدل در جایگاه بر حق خود. “امروز نه شیطان” او پاسخ داد. “نه امروز.”

تراش, رسانه های اجتماعی بورس می آید در مدت کوتاهی پس از هر دو براون و کامرون تایید کرد که آنها هر دو تنها در میان شایعاتی که سابق تلویزیون واقعیت زن و شوهر بودند خود را با دادن عاشقانه دیگری را امتحان کنید. در طول یک Instagram Live Q&A با طرفداران در مارس 15 , رقص با ستاره ها قهرمان اعتراف کرد که او “هنوز در تلاش برای کشف کردن” زندگی و نبود برنامه ریزی در پریدن به یک رابطه. کامرون برای اطمینان طرفداران هفته بعد که او را برای رفتن به “ساخت نوزادان” با هر کسی در هر زمان به زودی.

در اوایل این سال لیسانس کشور طرفداران متقاعد شدند وجود یک جرقه بین سابق لیسانس ستاره هنگامی که قهوه ای خال خال بود حلق آویز کردن با پیمانکار و “قرنطینه خدمه” در زادگاه خود از ژوپیتر فلوریدا. به عنوان آنها به پیروان خود نگاه کنید که چگونه آنها صرف وقت در انزوا در میان COVID-19 بحران اواز یا موسیقی دو نفری پست شده فیلم خود را در خانه تمرین مخ زن رقص جنگ و چالش های ویروسی.

هر چند قهوه ای اخیرا از خدمه پشت به صرف زمان با خانواده اش در آلاباما کامرون بهترین دوست مت جیمز می گوید: آنها همیشه او را در قلب خود.

“هانا است با ما در روح. ما نمی گم هانا چرا که او در اینجا با ما, همیشه,” جیمز, 28 گفت: ما هفته به طور انحصاری است. “او است که همیشه رفتن به قسمت قرنطینه خدمه. ارتباط ما [با او] از طریق Infinite یکی دیگر از رقص نبرد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>