تایلر کامرون است “کاملا ویران’ بیش از مادر مرگ

سابق لیسانس ستاره تایلر کامرون وضعیتی وخیم پس از مرگ غیر منتظره و مادرش, Andrea کامرون.

ما هفتگی تایید شده در پنج شنبه, فوریه 29, که عامل املاک و مستغلات پس از درگذشت گرفته شده برای این بیمارستان در پنج شنبه, فوریه 27.

“تایلر کاملا ویران کرد و در شوک است. آن را احساس نمی کند ، کل خانواده اش قوی است به جهنم اما خود را در جهان نابود شده است” یک منبع می گوید ما به طور انحصاری است.

Tyler Cameron Is ‘Utterly Devastated’ Over Mom’s Death
تایلر کامرون حضور تاد اسنایدر نشان می دهد پاییز و زمستان سال 2020 به نیویورک هفته مد مردان در شهر نیویورک در فوریه 5 سال 2020 است. استفان Lovekin/شاتر

لیسانس ملت ستاره اولین بار بود که یک موضوع را در خانواده خود را در روز پنج شنبه زمانی که او لغو ظاهر در Good Morning America.

“مجبور به انصراف از GMA گروه اجرا فردا. اورژانس خانواده” سابق واقعیت تلویزیون ستاره نوشت: از طریق توییتر در روز پنج شنبه. “لطفا دعا برای مادر من و خانواده من است.”

تایلر بود عمیقا تحت تاثیر مادر خود را بحران بهداشتی زیرا این دو نفر را “بسیار نزدیک” یک منبع قبلا گفته ما.

فلوریدا بومی را برادران Ryan کامرون و آستین کامرونهمچنین در زمان به رسانه های اجتماعی برای درخواست دعا برای مادر خود و بهبود او و پس از او بستری شده در روز پنج شنبه.

“خدا به او سخت ترین جنگ خود را به قوی ترین سربازان” رایان که نقش فوتبال برای دانشگاه فلوریدا آتلانتیک میانه یک Instagram داستان های تصویری خود را با مادر خود در یک قایق برای تولد او. “دعا برای مادرم.”

“دعا برای, مامان من, میشم,” Austin یک دانشگاه ایالتی فلوریدا دانشجویی که فارغ التحصیل خواهد شد در این بهار نوشت: از طریق Instagram داستان.

تایلر ممکن است نقل مکان کرد و از فلوریدا به شهر نیویورک پس از وقت خود را در لیسانس, اما او هنوز هم خود را شماره 1 cheerleader بود. Andrea مطمئن ساخته شده به پرواز کردن و حمایت از او پسر زمانی که او در رقابت ماراتن نیویورک در ماه نوامبر سال 2019.

“بسیار سپاسگزار برای همه پشتیبانی که من از خانواده و دوستان و BN! نمی توانست انجام این مسابقه با تمام خانواده. خدا را شکر برای همه از حمایت” تایلر نوشت طریق Instagram. در آن زمان است. “مسابقه دو ماراتون نیویورک شد و یک روز من را همیشه گرامی. آنقدر عشق و شادی به اشتراک گذاشته از غریبه ای به غریبه. هر کس نیاز به رفتن خود را بررسی کنید محلی ماراتن و احساس می کنید که عشق و انرژی است. هیچ چیز مانند آن. من نیز هرگز فراموش نکنید که هنگامی که پاپ تا بر من در باشگاه رقص. تا به حال همه ما مرگ است. خیلی ممنون. عشق میشم❤️.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>