تایلر کامرون: “من نمی گیری نوزادان در طول قرنطینه

اخبار. تایلر کامرون مطمئن باشید طرفداران که او در هیچ عجله به کودکان در میان شایعاتی که او شعلهور رابطه اش با هانا قهوه ای.

پیمانکار عمومی, 27, مشترک به روز رسانی در حالی که چت با یک فن و یک کمی طول چهار شنبه, آوریل 22 Instagram زندگی می کنند. “چه کاری می تواند ما را در طول این زمان علاوه بر کار کردن را به بچه ها ؟” زن پرسید.

کامرون در زمان این فرصت را به روشن شدن خود را زودتر اظهارات در مورد بچه ها. “من نمی گیری نوزادان” او پاسخ داد. “من میخوام نگاهی به برخی از زمان در آن یکی است.”

واقعیت ستاره عناوین ساخته شده در مارس برای شوخی در مورد افزایش تعداد نوزادان متولد پس از خود جدا می کند. “وجود دارد در حال رفتن به یک سنبله در تولد فرزند 9 ماه از شرکت” او هنوز توییتی.

لیسانس ملت جلب نتیجه گیری در مورد از این پست و پس از کامرون بود quarantining با قهوه ای, 25 در فلوریدا در آن زمان است. او در بازگشت به آلاباما به خود منزوی با خانواده اش در اواخر ماه مارس است.

مدل ادعا کرد که در اوایل این ماه که چیزی بیش از افلاطونی. “چای ما دوستان او گفت:” در مارس 2 Infinite تصویری. “او یک دوست خوب است.”

قهوه ای به نظر می رسید به تکرار احساسات خود را در یک Instagram Live Q&A. “اگر شما می خواهم که از من پرسید چند سال پیش, من می خواهم که مانند” من برای مطمئن 25 متاهل هستم.’ و احتمالا فکر کردن در مورد بچه ها [یا] در تلاش برای باردار شدن در حال حاضر احتمالا” او گفت: در تاریخ 14 آوریل. “بسیاری از دوستان من که نوزادان و آنها بهترین سکس, اما من می توانم آن را تصور کنید. من آماده نیستم که فقط رتبهدهی نشده است. منظورم این است که من می تواند — اگر چیزی اتفاق افتاده است, من می تواند باشد. اما من هنوز در تلاش برای کشف کردن زندگی من است.”

این رقص با ستاره ها آلوم افزود: “همچنین شما باید به یک دیگر قابل توجه است. و من نمی بنابراین.”

کامرون و قهوه ای باقی می ماند با وجود فاصله نزدیک. او hilariously trolled او بیش از دونده تا وضعیت در لیسانس در حالی که چت از طریق Instagram Live on دوشنبه, مارس 16 quipping: “آیا شما تا کنون برنده می شود؟”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>