تایلر کامرون بازدید در پشت منتقد که می گوید: او نه مرد برای هانا قهوه ای

نه در سازمان دیده بان خود را. تایلر کامرون ندارد مردم وزن در اینکه او یک بازی خوب برای هانا قهوه ای است.

“حرکت مردم .. هانا را انتخاب مرد کامل برای یک روز آن را تایلر .. و خدمه خسته کننده است و بدون او. او و رایان [کامرون] و مت [جیمز] بهترین” یک لیسانس فن نوشت طریق Instagram روز شنبه, آوریل 4.

Tyler Cameron Fires Back at Critic Who Says He's Not the 'Perfect Guy' for Hannah Brown
تایلر کامرون و هانا قهوه ای شاتر (2)

کامرون 27 کنایه آمیز به عقب “چگونه بسیاری از گربه ها دارید؟”

کاربر دیگری نوشت: “تایلر احتمالا این به عنوان خوانده شده, اما من متاسفم که شما قطعا باید 2 شخصیت. عزیز شیرین یکی در ‘کارشناسی’ و کسی است که در عمل مانند یک کل حرکت تند و سریع. هانا احتمالا نمی تواند به دور از شما به اندازه کافی سریع.”

لیسانس آلوم پاسخ داد: “به نظر می رسد مانند ما یکی دیگر از گربه ها در دست ما است.”

قهوه ای, 25, حال بوده است, اجتماعی فاصله با کامرون و دوستان خود را در ژوپیتر فلوریدا پس از 14 مارس ، این گروه که نام خود را قرنطینه خدمه شامل کیت دولی اولیویا Faria یعقوب Laham Mollie Foertmeyerجیمز و کامرون برادر رایان کامرون.

از پالس (pals) خود را مستند ماجراهای خود در انزوا همراه با TikToks و Instagram ویدئوها از جمله تمرینات و بازی و skits. قهوه ای و مدل و حتی موجب حدس و گمان که آنها همان بستر مبتنی بر رسانه های اجتماعی خود را پست. سابق زیبایی مراسم مجلل ملکه بازگشت به خانه آلاباما در چهار شنبه, آوریل 1.

یک روز بعد تایلر روشن خود را در ارتباط با قهوه ای خواستار “یک دوست خوب” در یک زوم چت با طرفداران در پنج شنبه, 2 آوریل.

قهوه ای ملاقات مدل در حالی که او در رقابت برای عواطف خود در فصل 15 از لیسانس. تایلر از آن ساخته شده به مقام دوم اما رقص با ستاره ها برنده به فینال افزایش یافت به Jed وایات. قهوه ای شکست تعهد خود را به وایت 25 و پیوست با تایلر در ماه اوت سال 2019. یک ماه بعد تایلر بود به طور خلاصه مربوط به Gigi Hadid اما این جفت ارز به نام آن واریز شده در اکتبر 2019.

لیسانس ستاره وصل با تایلر در ماه مارس پس از مرگ مادرش, Andrea کامرون در ماه فوریه است. قهوه ای بود و بعد خال در تایلر زادگاه ژوپیتر فلوریدا جایی که او با حضور در یک جشن زندگی برای مادر خود را در ماه مارس است.

بعد که ماه یک منبع گفت:” ما هفتگی است که قهوه ای و تایلر نزدیک هستند اما ارتباط آنها نیست ،

“تایلر و هانا بسیار آگاه از توجه شده است که در آنها به تازگی” خودی گفت: در آن زمان. “آنها بسیاری از عشق برای هر یک از دیگر. آن بوده است گیج کننده سال برای هر دو آنها را و آنها در نهایت در بر داشت برخی از زمان در برنامه های خود را برای اتصال.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>