تایلر کامرون می شکند سکوت خود را پس از مادر Andrea کامرون مرگ


Tyler Cameron Breaks His Silence After Mom Andrea Cameron’s Unexpected Death
تایلر کامرون و آندریا کامرون. حسن نیت ارائه میدهد از Andrea کامرون/Instagram

هنوز از وضعیتی وخیم. تایلر کامرون شکسته است سکوت خود را پس از دست دادن غیر منتظره مادرش, Andrea کامرون.

“امروز بهشت را به دست آورد یک فرشته” او زیر نویس یک Instagram photo روز دوشنبه 2 مارس نشان داد که او و برادرانش برگزاری مادرش دست در بیمارستان است. “ما را دوست دارم و از دست مادر ما از صمیم قلب. او را از طریق ما و از طریق کسانی که او تا به حال تاثیر بر. در حالی که ما اندوهگین ما از دو چیز است: اول بگویم کسانی که شما را دوست دارم که شما آنها را دوست دارم; و دوم, لطفا اجازه دهید ما را در این زمان برای جشن گرفتن زندگی خود را در خصوصی. با تشکر از شما برای همه از عشق و حمایت خود را. ❤️”

ما هفتگی تایید این خبر که Andrea مرده بود در روز شنبه, فوریه 29, دو روز بعد او را به بیمارستان بردند در پاسخ به عمده بهداشتی را بترساند. به لیسانس آلوم 27 توییتی آن روز که او را لغو یک برنامه ریزی ظاهر در صبح بخیر امریکا به منظور پرواز به بومی فلوریدا و با خانواده اش.

“لطفا دعا کنید برای من و مادر و خانواده من” او توییتی در پنج شنبه, فوریه 27.

پی جنگل زاج را برادران Ryan کامرون و آستین کامرونتکرار تایلر تماس برای پشتیبانی در رسانه های اجتماعی. “خدا به او سخت ترین جنگ خود را به قوی ترین سربازان. دعا برای مامان من” رایان زیر نویس یک Instagram داستان پس از آندریا در بیمارستان بستری شد.

یک منبع گفت:” ما در زمان سابق که واقعیت تلویزیون ستاره بود “ویران” غیر منتظره توسعه خود را در سلامت مادر قبل از نابهنگام او گذشت. این دو تا به حال یک “بسیار نزدیک” رابطه.

“تایلر کاملا ویران کرد و در شوک است. آن را احساس نمی کند واقعی” منبع دیگری گفت: ما در روز شنبه, آوریل 1. “تمام اعضای خانواده خود را قوی است به جهنم اما خود را در جهان نابود شده است.”

طرفداران دیدم تایلر صحبت صادقانه در مورد قبلی خانواده اضطراری در زادگاه قسمت در فصل 15 از لیسانس. سابق پیمانکار به خاطر مصرف بیش از برخی از سنگین مسئولیت در حالی که پدر خود جف کامرون ازبهبود از یک بحران بهداشتی خود را پس از طلاق پدر و مادرش.

“شما بیمار شدن بود که یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا به حال به از طریق رفتن در زندگی من” تایلر گفت که پدرش در آن زمان به عنوان هانا قهوه ای ملاقات استراحت خانواده اش در فلوریدا. “امضای دور حقوق خود را برای رفتن به جراحی مرا کشته. من می خواهم شما را به دیدن همسرم. من می خواهم شما را به دیدن بچه های من. به همین دلیل من این به طور جدی باعث این می تواند آن را, و من می خواهم شما را به اطراف برای همه است.”

آندریا جان سالم به در با سه پسر: Tyler رایان و آستین.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im