تایلر کامرون طرفداران می پرسد برای ‘دعا برای مادر’ لغو ‘GMA’ اجرای


Tyler Cameron Todd Snyder show Cancel GMA
تایلر کامرون در مراسم تاد اسنایدر نشان می دهد در طول پاییز و زمستان سال 2020 نیویورک هفته مد مردان در فوریه 5 سال 2020 در شهر نیویورک است. استفان Lovekin/شاتر

خانواده اول است. تایلر کامرون خواسته طرفداران خود را به نگه داشتن مادر در افکار خود را پس از او درگیر شد در یک “اضطراری است.”

“مجبور به انصراف از GMA گروه اجرا فردا. اورژانس خانواده” کامرون 27 نوشت: از طریق توییتر در پنج شنبه, فوریه 27. “لطفا دعا برای مادر من و خانواده من است.”

طرفداران فورا شروع به خود را به اشتراک بگذارید آرزوهای خوب و دعاهای فلوریدا بومی و عزیزان خود را با بیش از 300K دوست دارد ظرف مدت 30 دقیقه از صدای جیر جیر ارسال می شود.

کامرون نمی استادانه درست شده در مورد شرایط و چگونگی این حادثه اما او همان لغو اخبار در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

Tyler Cameron Cancel GMA
حسن نیت ارائه میدهد از تایلر کامرون/Instagram

چند ساعت قبل, لیسانس آلوم ترویج آینده خود Good Morning America اجرا است که مربوط به ملی دوستان تمرین روز جمعه, فوریه 28.

“نمی توانید صبر کنید برای جشن #NationalWorkoutBuddyDay با @goodmorningamerica اگر شما می خواهید برای اجرای همراه با ما از پارک مرکزی به میدان تایمز در دیدار با ما در 7:15 am در میخانه سبز جمعه!” او نوشت: از طریق Instagram داستان در صبح روز پنج شنبه.

او همچنین یک ویدیو از خود نشان میدهد که چگونه پمپ او به اجرا با همکار خود نیویورک گفت: “وجود داشته باشد و اجازه کشتن این اجرا! اجازه دهید بروید.”

در روز پنج شنبه این مدل همچنین اعلام کرد که او و هم اتا قی مت جیمز, حال مجهز خود را در شهر نیویورک پد آشکار عکس های پر زرق و برق آپارتمان.

“ما در نهایت خودمان یک خانه با هم با تشکر از دوستان ما در بیش @raymourflanigan! (#MYLER است برای همیشه لطفا برای),” کامرون نوشت: از طریق Instagram روز پنج شنبه در کنار یک سری از عکس های خود را در محل جدید و دکور. “این مجموعه کامل شد قابل تنظیم به سه راهی.”

سابق واقعیت تلویزیون ستاره و جیمز با هم کار کنند در غیر انتفاعی الفبای مواد غذایی تور و آنها نمی تواند صبر کنید برای نشان دادن خاموش خود را مشترک خورد ،

“ما آمده اند راه طولانی از زندگی در کیسه لوبیا” کامرون نوشت: در آن زمان. “اتمام حفاری و به من بگویید چه خانواده فکر می کنم چگونه من با من, طراحی داخلی, برای اولین بار از رشد آپارتمان! #raymourflanigan_partner.”

تازه و مدرن فضای پر شده با خامه و مبل ها و تلویزیون پهن زرافه مجسمه و یک نمایش خیره کننده از منهتن حسن نیت ارائه میدهد از کف به سقف پنجره.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>