تایلر کامرون و ژولیت پورتر بود ‘پاپ’ در میامی بیش از سوپر باول

سوپر باول پرت? تایلر کامرون و خواب نیمروز کلید ژولیت پورتر موجب عاشقانه شایعات پس از آنها خال خال شد در میامی هم جلوتر از این بازی بزرگ است.

“آنها به نظر می رسید مانند آنها با داشتن سرگرم کننده” یک منبع می گوید ما هفتگی منحصرا از جفت که دیده می شد در ماکسیم بزرگ تجربه بازی در روز شنبه, آوریل 1.

خودی می افزاید که لیسانس آلوم 27 که از فلوریدا ملاقات خواب نیمروز کلید ستاره 22 ساله در این مراسم است. این مدل وارد با همکار لیسانس ملت ستاره پیتر وبر, Jason Tartick و بلیک Horstmannهمه آنها آویزان با پورتر با توجه به منبع. پورتر به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از خودش و کامرون در Instagram داستان آن شب.

روز بعد در حین بازی فوتبال, کامرون آویزان کردن با دیگر لیسانس آلوم رس بندر در حالی که پورتر با حضور این بازی در Hard Rock ورزشگاه در پنج شنبه, مه 2 با خواب نیمروز کلیدی costar سام لوگان.

“یکی NFL دامپزشک و یک شسته تا سرحال زمان در سوپر باول آخر هفته در میامی برای نهایی #OffenseDefense مرحله نهایی مسابقات” کامرون نوشت: در کنار یک عکس از خود در سوپر باول فرش قرمز با بندر 32.

پورتر مشترک خود تجربه خود از بازی فوتبال از طریق او Instagram داستان که در آن او نوشت:, “@sam_jlo اولین سوپر باول بود یک کتاب! با تشکر از شما برای آخر هفته فراموش نشدنی!” در یک عکس از لوگان با بازوی خود را در اطراف او.

پس از کامرون فصل ABC نشان می دهد قدمت به پایان رسید و او برنده هانا قهوه ای‘s قلب یا نهایی رز — پورتر سریع برای نشان دادن علاقه به او. زمانی که Floribama ساحل ستاره Nilsa Prowant توییتی “پس تایلر C است که هنوز هم تنها…?” در ماه جولای سال 2019 Porter, پاسخ, پشت, “من dmed او آن را به خوبی.”

پورتر قبلا مورخ دیگری لیسانس آلوم رابی هیزکه بعدها پیوست خواب نیمروز کلیدی بازیگران برای فصل 3. پس از جلسه در دلیجان در مارس 2019 اواز یا موسیقی دو نفری به طور خلاصه به تاریخ به مدت سه ماه در نهایت تماس آن واریز شده در ماه جولای.

“من احساس می کنم آن را فقط به نوع fizzled,” پورتر گفت: ما در ماه دسامبر از این رابطه است. “راستش ما در خود ما حباب و ما رفت و برگشت به خواب نیمروز کلیدی و همه چیز فقط واقعی رو دوباره و واقعیت در مجموعه. و ما را در تلویزیون نشان می دهد که مقدار زیادی از استرس. بنابراین شما می دانید همه چیز اتفاق می افتد. … زمانی که مردم دیگر در حال پله در زمانی که همه چیز شروع به گرفتن … این واقعا آزار دهنده است.”

برای کامرون مورخ است چند زنان پس از وقت خود را در لیسانس. او بیرون رفت و با Gigi Hadid به مدت دو ماه در سقوط 2019 قبل از مرتبط بودن Kylie Jenner‘s بورس Stassie Karanikoloau. او سپس flirted با جنیفر گارنر از طریق رسانه های اجتماعی در ماه ژانویه سال 2020 است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>