دو ProPublica محلی گزارش پروژه های شبکه پیروزی اسکریپس هوارد جایزه

این اسکریپس هوارد بنیاد اعلام کرد که دو پروژه از Marketplace محلی گزارش شبکه برنده اسکریپس هوارد ملی جوایز روزنامه نگاری.

“بی قانون” توسط Anchorage Daily News برنده جایزه برای جامعه روزنامه نگاری. به رهبری اخبار روزانه خبرنگار Kyle هاپکینز برای اولین بار-از-آن-نوع تحقیقات کشف یک بحران تجاوز جنسی در آلاسکا — که دارای بالاترین میزان خشونت جنسی در امریکا — و چگونه آن را توسط مرکب عمیقی عدم امنیت عمومی خدمات. این مجموعه به طور خاص گذاشته لخت آلاسکا شکست دو لایه سیستم عدالت کیفری است که در آن روستایی جوامع بومی هستند سیستماتیک را تکذیب کرد اولین پاسخ دهندگان.

برای مثال حداقل 70 جوامع هیچ محلی ماموران امنیت عمومی. قربانیان ساعت صبر کنید و گاهی اوقات روز برای اولین پاسخ دهندگان به پرواز به پرت و دور افتاده روستاها در حالی که برخی شهرهای کوچک باید متوسل به استخدام افسران پلیس به جرم و جنایت خشونت و جرائم جنسی. هاپکینز و اخبار روزانه عکاسان سفر به روستا که در آن است تا به شهروندان برای مقابله با فعال بورس و مهار آنها را با نوار مجرای که در آن نسل از کودکان مورد تجاوز جنسی توسط کشیش یسوعیون و که در آن سوء استفاده شوهران پنهان از بازدید از سربازان با مصونیت از مجازات.

اخبار روزانه’ لورن هولمز لایحه راث مارک لستر دیوید alaska online, Alex Demarban میشل Theriault و تس ویلیامز و همچنین ProPublica چارلز Ornstein, Adriana گالاردو, Beena Raghavendran و نادیا Sussman نیز به این سری.

پس از شروع سری چاپ و نشر وزارت دادگستری وعده داده شده بیش از $52 میلیون دلار بودجه فدرال برای امنیت عمومی در آلاسکا روستاها. ایالات متحده دفتر دادستان در لنگرگاه همچنین اعلام کرد استخدام اضافی روستایی دادستان و رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy گفت: دولت استخدام 15 اضافی سربازان دولت.

“یک 911 اورژانس” عمومی رادیو برنده جایزه رادیویی/پادکست. تحقیق و تفحص از رود آیلند 911 سیستم نشان داد چگونه آموزش ناکافی و ضعیف نظارتی نظارت و قدرتمند نیروهای سیاسی در حال آسیب رساندن به مراقبت های اضطراری پزشکی و هزینه زندگی.

لین Arditi با خبرنگار بهداشت در عمومی رادیو در پراویدنس, رود آیلند می دانستم که چیزی وحشتناکی اشتباه بود با دولت های پزشکی اورژانس سیستم هنگامی که او گوش به 911 تماس ساخته شده توسط خانواده از 6 هفته متوقف شده که تنفس در فاحشه خانه خود را. که در آن تماس گیرنده موفق به پاسخ به این خانواده تکرار درخواست برای کمک به اطلاعات نادرست راه اندازی Arditi در yearlong بررسی تایید کرد که نگرانی های رو به رشد در جامعه پزشکی در مورد عام و اورژانس پيش بيمارستانی در دولت است.

سری مستند عواقب ناشی از شکست دولت را قطار 911 تماس داوطلبان به ارائه دستورالعمل CPR بر روی تلفن. او همچنین در معرض چگونه یک نجات بخش ابزار مورد استفاده توسط پرسنل اورژانس در بیماران ایست قلبی می تواند کشنده باشد. این تحقیقات منجر به حذف از رود آیلند اقدام 911, مدیر, افزایش بودجه آموزش و جدید اضطراری آموزش پزشکی برای همه دولت 911 تماس جویند.

راه اندازی در سال 2018 به Marketplace محلی گزارش شبکه پشتیبانی از محلی و منطقه ای اتاق های خبر آنها به عنوان کار مهم تحقیقاتی پروژه های خود را تحت تاثیر قرار جوامع است. شرکت خبرنگاران همکاری با ProPublica ویراستاران ارشد آنها به عنوان سوار در روزنامه نگاری تحقیقی در درون جوامع خود. ProPublica reimburses یک سال حقوق و مزایا برای هر یک از شرکت خبرنگاران و همچنین پشتیبانی از پروژه های با تجربه و تخصص خود را در داده های پژوهش مخاطبان و تعامل عناصر کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>