دو بروکلین وکیل متهم از پرتاب کوکتل مولوتف به صورت عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را سرکوب مخالفان

کشتن جورج فلوید توسط مینیاپولیس پلیس در اواخر ماه مه مشتعل تظاهرات در شهرهای سراسر ایالات متحده است. این تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات شده اند مربوط توسط اعمال خشونت غالبا متعهد توسط پلیس خود را. اما حوادث دیگر از هر دو خشونت و تخریب اموال نیز گزارش شده است. در میان آنها بود مورد دو جوان بروکلین وکیل متهم سوز داشبورد جدید York Police Department رزمناو — یک مورد که تبدیل به یک flashpoint در مغلوب ساختن پیشی جستن اداره حقوقی و روابط عمومی در پاسخ به اعتراضات.

Urooj رحمان 31 و Colinford Mattis, 32, آیا متهم توسط دولت حول یک کوکتل مولوتف از طریق پنجره های شکسته از خالی رزمناو پلیس در فورت گرین محله بروکلین نیویورک است. ادعایی حادثه گفته شده در ویدئو صورت گرفت در طول ساعات اولیه مارس 30, در میان موجی از تظاهرات.

دولت نه پیشنهاد کرد که رحمان و Mattis هر کسی صدمه و یا در نظر گرفته شده برای انجام این کار است. با توجه به گزارش های خالی رزمناو پلیس قبلا تخریب شده و آسیب دیده در میان شورش در بروکلین است که شب. این دستگاه که موفق به آتش درستی سوخته بخشی از کنسول راننده در خودرو رها.

“اگر شما در نظر این افراد متهم به انجام — پرتاب کوکتل مولوتف به یک در حال حاضر رها وسیله نقلیه پلیس و تخریب آن داشبورد — پتانسیل مجازات ها به وضوح شدید نامتناسب.”

هنوز مجازات بالقوه آنها در حال حاضر چهره برای ریختن آتش زا سرسام آور هستند. پس از یک قایق از اتهامات جدید اعلام شده توسط دادستان فدرال در هفته گذشته دو وکیل — نه از آنها دارای سوابق جنایی قبلی — در حال حاضر به صورت اجباری حداقل از نزدیک به نیم قرن در زندان اگر محکوم از اتهامات عنوان شده علیه. حداکثر مجازات در مورد حبس ابد.

“اگر شما در نظر این افراد متهم به انجام – پرتاب کوکتل مولوتف به یک در حال حاضر رها وسیله نقلیه پلیس و تخریب آن داشبورد — پتانسیل مجازات ها به وضوح شدید نامتناسب گفت:” لارا Bazelon استاد و مدیر جنایی نوجوانان عدالت و نژادی عدالت بالینی برنامه در دانشگاه سان فرانسیسکو مدرسه قانون است. “آنها روبرو هستند اجباری حداقل از 45 سال در زندان اگر محکوم کرد. یک قاضی صدور حکم آنها هیچ چاره ای اما به آنها که مقدار از زمان.”

رحمان و Mattis را از موارد مورد توجه در بخش با توجه به داستان پر شور طبیعت: دو جوان و تحصیل وکلا که ادعا درگیر در یک عمل نمادین انقلاب در برابر یک نشانگر اقتدار پلیس. اما این مورد در حال حاضر به نظر می رسد می تواند تبدیل به چیزی تیره تر: یک ابزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارسال یک پیام به مخالفان سیاسی است. دولت به تازگی در زمان فوق العاده ای مرحله جذاب متهم را با قرار وثیقه شرایط و ارسال آنها را به پیش از محاکمه بازداشت یک تصمیم مشترک بیشتر برای تعقیب خشونت سازمان یافته جرم و جنایت و تروریسم است. این حرکت باعث 56 سابق دادستان فدرال به پرونده کوتاهی amicus در اعتراض.

با دولت ominously تعهد به “تسلط بر خیابان های” حتی نسبتا بی ضرر اعمال شورش مانند صدمه به اموال در حال حاضر ایستاده بود با سخت گیرانه ترین ابزارهای قانونی موجود به دولت فدرال است.

هزاران نفر از مردم در سراسر کشور بازداشت شده در میان تظاهرات. اما تعداد بسیار کمی از این موارد آمده اند به شهرت راه که رحمان و Mattis اند. در برخی موارد خود را در پس زمینه ممکن است به نظر می رسد غیر معمول بسیاری از افراد بازداشت شده در هفته های اخیر. Mattis پسر یک جامائیکا مهاجر که در فقیر محله بروکلین در شرق نیویورک رفت و در تمرین شرکت حقوقی در منهتن پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه پرینستون و دانشگاه نیویورک. رحمان از طبقه کارگر مهاجران پاکستانی در بروکلین است که منافع عمومی وکیل در برانکس. (افشای: من مواجه می شوند رحمان در گذشته گردهمایی های اجتماعی در شهر نیویورک هر چند ما هرگز سخن گفته است.)

یک جریان ثابت از تحریک آمیز نشت به محلی تلخیص رسانه های خبری پس از دستگیری به کمک به این جفت ارز به طور گسترده ای شناخته شده است. گزیده ای از ویرایش چهار دقیقه ویدیو مصاحبه رحمان داد به مستقل خروجی اخبار در شب حادثه به اتهام منتشر شده توسط نیویورک دیلی نیوز که در آن رحمان به نظر می رسید به تهدید از آسیب در برابر افسران پلیس. تغییر نیافته نسخه از این مصاحبه که به نظر می رسد بر روی صفحه یوتیوب از سایت خبری LoudLeaks به نظر می رسید برای تنظیم معنای آنچه او گفته بود: به جای آسیب رساندن به افسران رحمان به نظر می رسد با اشاره به صدمه به اموال در برابر اداره پلیس تجهیزات به عنوان یک نتیجه اجتناب ناپذیر از مجازات پلیس سوء استفاده.

به پیروی از عواطف واحساسات از داستان به نظر می رسد به پیشی جستن واقعی ، اگر چه اتهام جنایت جفت متعهد شد در برابر رها شده در حال حاضر تخریب خودرو — به جای مردم بی گناه — breathless گزارش داده مورد نظر غیر قابل درک خشونت افراط گرایی.

هر چند این موارد به نظر می رسد به هیچ اتصال به وزارت دادگستری اعلام کرد اتهامات علیه رحمان و Mattis همراه با بازداشت یک زن دیگر سامانتا Shader که رو جدی تر اتهام پرتاب کوکتل مولوتف در یک NYPD رزمناو در آن چندین افسران در واقع نشسته است. در بیانیه هفته گذشته دولت اعلام کرد که دیگر جدی تر اتهامات در هر سه مورد.

کارشناسان گفت که این اتهامات جدید به ارمغان آورد که همراه شدید اجباری حداقل جملات به طور قابل توجهی تغییر پویایی در این مورد. در مواجهه با اجباری حداقل از دهه در زندان در صورت محکومیت در دادگاه متهمان اغلب احساس تحت فشار برای اعتراف به گناه به حتی بیشتر ناعادلانه به اتهام اگر آن را در نهایت به معنی صرف زمان کمتر در پشت میله های زندان.

“اجباری حداقل اغلب برای انتقاد استفاده می شود توسط دادستان برای ایجاد اهرم برای درخواست چانه زنی و همچنین به این دلیل که اتفاق می افتد به طور نامتناسبی اختیار داشت در برابر اقلیت” گفت: فیونا Doherty, استاد و مدیر جروم N. فرانک خدمات حقوقی سازمان در دانشکده حقوق دانشگاه ییل. “آن را به طور کامل تغییر قدرت پویایی این مورد به دلیل آن اجازه می دهد تا دادستان به طور موثر در تعیین احکام و قدرت از دست یک قاضی که ممکن است وزن اتهامات علیه عوامل دیگر.”

یکی ممکن است گچ تا سخت گیرانه حرکت قانونی در این مورد به عنوان یک پیشنهاد به دوباره “قانون و نظم است.” اما مانند بسیاری از موارد که در آن این عبارت این است که به استناد یک دوز سالم از سیاست به نظر می رسد undergirding دولت در تلاش است. در این مورد به نظر می رسد روابط عمومی حرکت در همراهی با سیاست های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در ژوئن 4 مطبوعاتی دادستان کل لایحه Barr گذاشته یک نشانگر برای چگونگی اداره برنامه ریزی برای پاسخ به جریان ملی ناآرامی. بر بیانیه اذعان آشکار بی عدالتی فلوید کشتن بلکه آینه هشدار داد از “افراطی آشوبگران که در حال ربودن این تظاهرات به دنبال خود جدا و خشونت دستور کار است.” بر بیانیه مطرح شبح خارجی دخالت در, تظاهرات ذکر اتهام نقش antifa یک بی شکل غیر متمرکز حرکت که تهمت و تهدید کرده است که برای تعیین به عنوان یک داخلی گروه های تروریستی است. (پلیس فدرال و ماموران بازجویی از معترضان استناد antifa در خطوط خود را از سوال.)

فاقد اهداف روشن به نظر می رسد که دولت ضامندار بر روی صورت رحمان و Mattis برای ساخت یک روایت در مورد کسی است اعتراض و چرا. مغلوب ساختن پیشی جستن پسرش Donald Trump Jr., و جمهوری خواه مارکو روبیو سناتور. باید همه ترویج اخبار در مورد رسانه های اجتماعی و کمک به تقویت سیاسی اهمیت دادستان است. همه حساب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال رفتن به باور نکردنی طول شامل خود را در مورد بالا بردن آن از دولت به سطح فدرال بر اساس تیره و تار استدلال که اداره پلیس نیویورک درگیر در تجارت بین ایالتی با وارد کردن آن موبایل از خارج از نیویورک است.

حقوقی ناظران گفت که برگ برنده دولت است به احتمال زیاد به بازی در نقش دادستان را بسیار تنبیهی رویکرد فشار برای سخت ترین هزینه ممکن جملات و پیش از محاکمه درمان است.

“واقعیت این است که دولت فدرال از خودشون برای پیدا کردن یک فدرال-قضایی قلاب برای چنین مواردی در نظر گرفته شده است برای ارسال یک خنک کننده پیام را به فعالان.”

“هنگامی که شما را در اتهام جرائم علیه خانم رحمان و آقای Mattis, به طور معمول, شما انتظار می رود آنها را به محاکمه می شود تحت قانون دولت در دادگاه دولت” گفت: Ramzi Kassem یک دانشگاه شهر نیویورک دانشکده حقوق استاد و بنیانگذار ایجاد اجرای قانون پاسخگویی و مسئولیت پروژه. “واقعیت این است که دولت فدرال از خودشون برای پیدا کردن یک فدرال-قضایی قلاب برای چنین مواردی در نظر گرفته شده است برای ارسال یک خنک کننده پیام را به فعالان.”

Kassem نیز جلب تضاد بین دولت درمان ضد خشونت پلیس تظاهرات و مجازات پرداخت به پلیس در واقع متهم به قتل. “مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری را رویکرد تهاجمی نسبت به موارد مربوط به معترضان تنها بیشتر برجسته آن بی تفاوتی نسبت به خشونت پلیس” او گفت:. “شما می توانید مقایسه و غیرت که با مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان در حال مبارزه برای نگه داشتن این دو نفر پشت میله های زندان برای اتهام جنایت علیه اموال با ولرم تلاش های آنها نصب شده به بررسی افسران پلیس که به کشته شدن غیر مسلح بودند. که باید به شما بگویم همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سلسله مراتب ارزشها در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

جلسه بعدی در رحمان و Mattis این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23. در عین حال اتهامات علیه آنها ادامه را سیاسی معانی شدید نامتناسب به بیان حقایق مورد. در حالی که دولت ادعا نیست که رحمان و Mattis درگیر شدند و در هر گسترده خارجی و یا داخلی تروریستی جنبش مغلوب ساختن پیشی جستن-تراز افراطی رسانه های اسرائیلی از به نظر می رسد به دست گرفته اند و اشاره به خود ارتباط, دامن زدن به طور فزاینده ای وحشی تئوری های توطئه در مورد متهمان’ اتصالات.

شور ساخت و ساز در اطراف این مورد که در زیر افزایش عمومی دیوانگی باقی می ماند در مورد یک حادثه از اتهام صدمه به اموال — نشان می دهد برای برخی از کارشناسان که سیاست railroading پایه استانداردهای قضایی و انصاف.

“دادستان قرار نیست به مدیون به سیاست اما راهی که در این مورد به کار گرفته نشان می دهد یک رویکرد است که بسیار سیاسی” گفت: Vincent Southerland مدیر اجرایی مرکز در مسابقه نابرابری و قانون در دانشگاه نیویورک مدرسه قانون است. “علاوه بر این بسیار سخت بالقوه جملات آن است که بسیار نادر برای وزارت دادگستری برای رفتن به این حد به تجدید نظر در اعطای وثیقه. در مجموع آن را نشان می دهد که دولت در تلاش است تا یک نمونه از این افراد برای ارسال پیام به عمومی — یک پیام از ترس با احترام به مردم در این تظاهرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>