تلویزیون مدیران جشن بی سابقه سیل بلومبرگ هزینه های کمپین

رادیو فردا میزبان به طور منظم باش سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به عنوان یک globalist عوام فریب قصد تصرف آمریکایی ها سلاح گرم و جرعه سودا است. مدیران سطح بالا در این شرکت بسیار مشتاق در مورد میلیاردر و سیاستمدار دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

ترجمه مرداک رییس اجرایی فاکس Corp. شرکت مادر از فاکس نیوز یکی از رسانه های مختلف مدیران به استقبال مهر بی سابقه ای صرف ولگردی و قانونی شکنی در تبلیغات تلویزیونی. در فوریه 5 جلسه توجیهی برای سرمایه گذاران مرداک اشاره کرد که او شنیده بود “به بلومبرگ کمپین است انتظار می رود به نوعی از تبلیغات خود را صرف در اوایل این هفته است.” میلیاردر ستاد انتخاباتی مرداک اشاره می کند خرید در یک هفته-به-هفته اساس ساخت آن را دشوار است به پروژه نهایی سود برای شرکت است.

“اما بدیهی است که” او افزود: “ما انتظار آن را می شود بسیار قوی و به خصوص همانطور که اشاره کردم در بازارهای ما ایستگاه های تلویزیونی محلی.”

بلومبرگ ، نهم ثروتمندترین فرد در جهان با ثروت تخمین زده می شود در حدود 62 میلیارد دلار به طرح میتوانست دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه با تزریق پول نقد است که شکست از طریق سوابق تاریخی در چند هفته. تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک که آهنگ های کمپین صرف گزارش روز شنبه که بلومبرگ در حال حاضر صرف $363 میلیون در کابل, پخش, رادیو و تبلیغات به تنهایی.

2020 کمپین شکل دادن به یک باور نکردنی مالی فرصت برای شرکت های رسانه ای با یک شرکت تحقیقات بازار به تازگی برآورد که نزدیک به 7 میلیارد دلار از تبلیغات پرداخت شود صرف این سال بیش از 60 درصد از 2016 ریاست جمهوری.

بلومبرگ به تنهایی ترغیب رسانه های مدیران برای دیدن این مسابقه به عنوان یک فرصت طلایی است.

“سیاسی است که بزرگ این سال” افتخار کریستوفر ریپلی رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Sinclair Broadcast Group, یکی از بزرگترین صاحبان ایستگاه های تلویزیونی در کشور صحبت های ماه گذشته در سیتی 2020 جهانی TMT کنفرانس غرب در لاس وگاس. “میزان جمع آوری کمک های مالی که اتفاق افتاده از طریق این سال شکسته است تمام سوابق. و خبر خوب در مورد سیاستمداران این است که آنها هرگز بازگشت پول آنها را صرف آن” ریپلی پکتیا میباشد.

سینکلر گفت: ریپلی است که “در حال حاضر با بهره گیری فوق العاده از که و ورودی بازیکنان مانند بلومبرگ.”

Meredith Corporation — که دارای ایستگاه های تلویزیونی در چندین ایالت از جمله اورگان, آلاباما, گرجستان, میسوری و آریزونا — همچنین در گزارش سه ماهه خود را نتایج این ماه است. “بلومبرگ است که قطعا داشتن یک تاثیر در سراسر بسیاری از ما رد پای” مخابره پاتریک McCreery های اجرایی با مردیت در تماس با سرمایه گذاران است.

“اگر این عناوین به باور” گفت: McCreery, “او به دو بخش صرف و مفید خواهد بود که قطعا.”

پس از بلومبرگ اعلام در ماه نوامبر گذشته سهام داد و ستد عمومی شرکت های رسانه ای از جمله Nexstar گروه رسانه ای و خاکستری و تلویزیون شده اند در حال افزایش است.

“هنگامی که سیاستمداران رفتن به جنگ خود اسلحه نمایندگی مجاز و فروش” استیون Cahall یک تحلیلگر با ولز فارگو نوشت: در گزارش اخیر ذکر شده توسط CNBC. پخش شرکت های Cahall اشاره کرد: “در حال jazzed به بلومبرگ در نزاع است.” میلیاردر مغول در حال حاضر باعث “معنی دار سربازان ارتش در Q4 سیاسی درآمد در مقابل شرکت قصد دارد.”

استفاده از منابع مالی خصوصی برای هزینه های کمپین یک عمل ممنوع و یا به شدت محدود شده است در بسیاری از کشورهای صنعتی — ایجاد ذاتی تنش با خصوصی برای سود رسانه های ایالات متحده در بازار است. همان رسانه شرکت رای دهندگان به نوبه خود برای کمک به ایجاد متفکر تصمیم گیری در مورد نامزد تکیه به شدت در کمپین تبلیغات طراحی شده برای دستکاری بینندگان با تحریک کم اطلاعات عاطفی تجدید نظر و سایر اشکال فریبنده انتخاباتی.

انجمن ملی رسانههای یک گروه تجاری است که لابی برای پخش به مدت طولانی مبارزه برای حفظ وضع موجود مخالفت با تلاش های در طول سال نیاز به تلویزیون و رادیو به رایگان ارائه زمان برای نامزدها. این گروه با موفقیت لابی برای جلوگیری از هر دو کمیسیون ارتباطات فدرال و کنگره از تصویب قوانین است که ارائه شده اند حتی دو ساعت از زمان به نامزد.

در ماه های اخیر دستگیر کرده است تحت فشار قرار دادند در برابر FCC تلاش برای افزایش اجرای نسبتا جزئی افشای الزامات مورد نیاز برای television broadcasters به انتشار فاکتورها از گروه یا نامزدهای صرف پول در تبلیغات سیاسی.

دیوانگی برای انتخابات ریاست جمهوری چرخه سود به احتمال زیاد به شکل رسانه ای محیط زیست برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

در روزهای اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی, رسانه, مدیران آشکارا جشن ورود خود را به امید یک ثروت باد اورده در رتبه بندی های سیاسی و تبلیغ-خرید. “بیشتر آنها صرف بهتر آن است که برای ما و: رفتن دونالد! نگه داشتن در خارج وجود دارد” گفت: Les Moonves سابق رییس اجرایی فردا شرکت است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان ViacomCBS.

Moonves که بعدها پا را بیش متعددی از اتهامات آزار و اذیت جنسی خلاصه تا افکار خود را در مورد تهمت در جلسه ای در سان فرانسیسکو هتل قصر در طول مبارزات انتخاباتی 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین “سیرک” او گفت: “ممکن است خوب برای امریکا اما این لعنتی خوب برای فردا که همه به من می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>