TurboTax پیشنهاد به خرید رایگان مالیات دبستان رقیب ممکن است نقض قانون ضد تراست کارشناسان می گویند


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

TurboTax های طولانی بازیکن در غالب در مالیات آماده سازی نرم افزار بازار به تازگی با آن مواجه نوپای تهدید به آن پر سود کسب و کار: یک شرکت که متخصص در تبادل آن کاربران محصولات مالی وارد نزاع با یک کاملا رایگان مالیات دبستان خدمات.

این هفته TurboTax پدر و مادر شرکت Intuit پرده برداری از یک راه حل برای این مشکل: هزینه $7.1 میلیارد دلار برای خرید به سرعت در حال رشد تازه بدوران رسیده, Credit Karma, قبل از آن می تواند تبدیل به یک رقیب عمده.

سابق وزارت دادگستری وکلا گفت ProPublica است که ایران باید بررسی شود که ممکن است نقض قانون ضد تراست.

“اجازه می دهد نزدیک به انحصار برای از بین بردن ماوریک رقیب به شمار واضح خطرات ناشی از آسیب” گفت: John Newman سابق DOJ ضد تراست بخش دادگاه وکیل است که در حال حاضر استاد حقوق در دانشگاه میامی است. وزارت دادگستری باید “را بسیار سخت در این معامله” او گفت:. “این سخت است تصور کنید هر دلیل این که چرا باید اجازه داده شود.”

اگر چه اعتباری سرنوشت مالیاتی محصول است فقط چند سال دارد و بریدن از بازار کلی آن تمرکز اصلی نگرانی در Intuit با توجه به عمومی شرکت براده و کارمندان سابق.

“اعتبار خوب بود استناد بارها و بارها” در TurboTax ستاد گفت: یک کارمند سابق. “ترس کرده بود که امتیاز اعتباری را مختل مالیات.”

در خطر است یک جریان عظیمی از سود قابل اعتماد: Intuit TurboTax را واحد تولید 1.7 میلیارد دلاری در درآمد عملیاتی این شرکت در سال گذشته است. TurboTax تا به حال 67 درصد از مالیات دبستان بازار در سال 2019 با توجه به IRS آمار و ارقام و تحليل دادهها توسط ProPublica.

یک اگاه سخنگوی شرکت “است که به شدت متعهد به ارائه به مشتریان با تشکیل پرونده مالیاتی و گزینه های آن را تغییر دهید با این معامله. ما قصد داریم برای اعتبار Karma محصول مالیات به باقی می ماند در دسترس برای کسانی که آن را می خواهم.” یک امتیاز اعتباری سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

در نظرات اگاه مدیر عامل شرکت ساسان گودرزي معتقد است که ادغام در درجه اول در مورد امتیاز اعتباری مالی محصولات کسب و کار و نه “به دلیل مالیات.” بعلاوه او گفت: Intuit برنامه ریزی شده برای حفظ اعتبار خوب را رایگان محصول به عنوان یک جداگانه ارائه دلیل “مشتریان باید یک انتخاب است.” کسب او گفت: “واقعا در مورد ایجاد انتخاب برای مصرف کنندگان و کمک به آنها صرفه جویی در پول است.”

TurboTax به مدت طولانی جلب و جذب مشتریان با صدای بلند تبلیغات خود را “آزاد” تشکیل پرونده مالیات بر محصول و سپس با استفاده از آن کیسه از کلاهبرداری به عنوان بسیاری از مالیات filers که ممکن است پرداخت. آن بوده است بسیار موفق استراتژی و شبیه سازی در برخی از فرم توسط رقبای خود است.

در گذشته وزارت دادگستری عمل کرده است برای جلوگیری از بیشتر تاسیس مالیات دبستان رقیب از gobbling تا کوچکتر رقیب. در سال 2011 آژانس با موفقیت شکایت کرد برای جلوگیری از H&R Block که آنلاین مالیات دبستان کسب و کار است که دور دوم به TurboTax در سهم بازار از خرید TaxAct یک رقیب کوچکتر.

اما کارشناسان می گویند که تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت دادگستری ضد تراست اجرای رشد غیر قابل پیش بینی و آن را اجازه داده است بحث ادغام پس از آن مشخص نیست اگر آژانس به دخالت در این مورد. دولت به طور کلی وکیل نیز گاهی اوقات سو برای جلوگیری از معاملات که به عنوان صدمه زدن به مصرف کنندگان است.

بازار آنلاین مالیات دبستان شده است قابل ملاحظه ای پایدار برای یک دهه با همان پنج شرکت به عنوان قابل توجه بازیکنان. اما در سال 2017, Credit Karma وارد با یک استراتژی جدید. آن خدمات مالیاتی فرمت های اصلی شرکت کسب و کار با استفاده از داده های مشتریان به زمین آنها محصولات مالی. فقط به عنوان شرکت ارائه آن به کاربران رایگان نمرات اعتباری و نظارت بر آن خواهد آنها را ارائه می دهد رایگان مالیات دبستان در ازای داده های خود را.

امتیاز اعتباری نیز منحصر به فرد بود رقیب برای TurboTax به دلیل دامنه گسترده آن کاربر پایه. آن را در حال حاضر دارای 100 میلیون کاربر و “تقریبا نیمی از همه آمریکایی وای” با توجه به شرکت.

امتیاز اعتباری به صراحت به بازار عرضه شده خود را به عنوان یک جایگزین برای TurboTax. این شرکت افتخار بود که مصرف در صنعت ارائه خدمات اضافی به صورت رایگان است که “می تواند هزینه بیش از $200 در هنگام پر کردن با TurboTax.” یکی از آزادی مطبوعات گفت: “در حالی که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر تبلیغات رایگان مالیاتی تهیه و مصرف کنندگان اغلب پیدا کردن که آنها مجبور به پرداخت را به پایان برساند و یا فایل خود را در حالت بازده آنلاین نیست.”

در آن دو سال اول اعتباری, سرنوشت آماده تحت یک میلیون بازده با توجه به Marketplace را تجزیه و تحلیل IRS تشکیل پرونده الکترونیکی داده ها. اما در سال گذشته از آن شروع به ایجاد یک حرکت رو به 1.5 میلیون. دو ماه پیش این شرکت اعلام کرد که انتظار داشتم هنوز هم بیشتر به “رشد قابل توجهی” را به عنوان آن را همچنان به بهبود مالیاتی آن محصول تماس خود را ارتقا “این شرکت اولین قدم در راستای تحقق آن چشم انداز بلند مدت از خودکار مالیاتی تشکیل پرونده برای آمریکایی ها است.”

در مقایسه با TurboTax که تا به حال ثبت بیش از 39 میلیون بازده در سال گذشته اعتباری سرنوشت مالیاتی کسب و کار هنوز هم کوچک است. اما ورودی آن قطعا Intuit توجه; پس از سال 2017 اگاه شناسایی کرده است امتیاز اعتباری به عنوان یک تهدید رقابتی در آن براده.

این اولین بار نیست که اگاه به اتهام تلاش برای خنثی کردن تهدید از رقیب. در سال 2005 TaxAct باعث بحران در صنعت با ارائه خدمات رایگان برای همه از طریق دولت رایگان فایل برنامه. کوتاه, Intuit تلاش برای به دست آوردن TaxAct و شرکت های دیگر به توافق می کنید برای انجام این کار با توجه به شهادت TaxAct مدیر عامل شرکت که گفت این بود: “احتمالا نه حقوقی” تحت قانون ضد تراست. (اگاه کاهش یافته است به نظر.)

زمانی که H&R Block تلاش برای به دست آوردن TaxAct یک قاضی فدرال حکم داد که معامله نبود قانونی است. ادغام “را در نتیجه از بین بردن یک به خصوص تهاجمی رقیب بسیار متمرکز بازار” نوشت: قاضی بریل هاول و به خصوص نگران کننده به دلیل TaxAct بود bucked “غالب قیمت گذاری هنجارهای.”

از آن زمان مالیات نرم افزار بازار تنها رشد بیشتر متمرکز با TurboTax در حال رشد از 62 درصد سهم به 67% به اشتراک بگذارید. TaxAct در ضمن تصمیم به رها کردن آن maverick وضعیت انتخاب به جای “تمرکز بر مشتریان سودآور” به عنوان پدر و مادر مدیر عامل شرکت آن قرار داده است. سهم بازار خود را کاهش یافته است به عنوان سود افزایش یافته است.

است که در سمت چپ امتیاز اعتباری به عنوان تنها تهدید به upend صنعت است. مارک Remer سابق وزارت دادگستری اقتصاددان که مشغول به کار در H&R بلوک مورد است و در حال حاضر استاد در Swarthmore College گفت: Intuit پیشنهاد به خرید اعتبار خوب می تواند به وزارت دادگستری فرصت “به مجموعه یک سابقه با توجه به اثر ضد رقابتی از خرید نوپای اما به طور بالقوه قابل توجهی از رقبای.”

ضد تراست کارشناسان همچنین گفت: Marketplace که با توجه اگاه و امتیاز اعتباری مربوطه بازار سهام پیشنهادی مقابله می کند وزارت دادگستری ادغام دستورالعمل های مربوط به تمرکز بازار. دیانا خزه از نرم افزار-اجرای آمریکایی ضد تراست موسسه با اشاره به دولت های اخیر طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از ساز شیک ریش تراش از دستیابی به هری یک مخل بازیکن است که تا به حال متزلزل کردن که بازار است.

تحت قانون ضد تراست بررسی روند اگاه و امتیاز اعتباری باید از ارائه مواد مورد معامله با دولت است. که در آن نقطه, وزارت دادگستری می توانید بپرسید برای گسترده تر اسناد و مدارک و در نهایت تصمیم می گیرید که آیا یا نه به دخالت. شرکت کرده اند گفت: آنها انتظار کسب در نیمه دوم این سال در انتظار تصویب قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>