TurboTax و دیگران متهم حداقل 14 میلیون آمریکایی برای مالیات دبستان که باید رایگان ممیزی می یابد


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

بیش از 14 میلیون مالیات دهندگان برای پرداخت مالیات دبستان نرم افزار سال گذشته است که آنها می شده اند به صورت رایگان با توجه به یک داغدار ممیزی منتشر شد چهارشنبه توسط بازرس کل وزارت خزانه داری برای دولت مالیات. که مقدار به حدود یک میلیارد دلار درآمد برای TurboTax ساز Intuit, H&R Block, و سایر نرم افزار مالیات شرکت ها با توجه به Marketplace تجزیه و تحلیل مالیات دبستان هزینه.

ممیزی است که راه اندازی شد زیر ProPublica گزارش در سال گذشته به بررسی چرا چند تا مالیات دهندگان با استفاده از رایگان فایل برنامه یک مشارکت عمومی-خصوصی بین نمایندگان و شرکت های مانند اگاه و H&R Block. در میان دلایل ممیزی در بر داشت: این گیج کننده طراحی و پیچیدگی برنامه و مداوم سهل انگاری نظارت توسط IRS.

این برنامه شده است این صنعت تاکتیک به ضرب و شتم هر امکان IRS ایجاد خود را رایگان مالیاتی پر کردن گزینه های. آن را می سازد رایگان مالیات دبستان نرم افزار های موجود برای اکثر آمریکایی ها اما اگاه و دیگر شرکت ها را نیز در بر داشت راه برای هدایت مردم به دور از رایگان فایل و به جای آن به تجاری “رایگان” نسخه های که همیشه رایگان.

“این روند به شرکت در این فایل رایگان برنامه مملو از پیچیدگی و سردرگمی است. IRS مدیریت به نظر می رسد غافل از پیچیدگی و سردرگمی مالیات دهندگان چهره” ممیزی متحده است.

در ماه دسامبر در پاسخ به Marketplace پوشش و انتقاد از مقامات منتخب IRS اصلاح فایل رایگان برنامه. در حال حاضر شرکت ها منع از پنهان کردن خود را رایگان محصولات از موتورهای جستجو مانند گوگل و یک سال ممنوعیت IRS ایجاد خود را آنلاین سیستم پر شده است scrapped. آن باقی مانده است دیده شود که آیا IRS را در واقع ایجاد یک سیستم رایگان.

در سازمان مالیاتی در پاسخ به این گزارش جدید IRS رسمی کن کربین با اشاره به اصلاحات ساخته شده به برنامه و خارج بررسی راه اندازی شده توسط IRS بود که دوستانه به سازمان مدیریت است. “تست منعکس شده در خزانه بازرس کل اداره مالیات گزارش نمی تکراری تحقیقات گسترده انجام شده و گزارش میتر شرکت. ما معتقدیم هر دو گزارش بايد در خارج از خوانندگان به دست آوردن کاملا متعادل و با هدف ارزیابی رایگان فایل برنامه به طور کلی” Corbin نوشت.

در یک بیانیه یک Intuit سخنگوی شرکت “به طور مداوم و علنا پشتیبانی از توصیه ها و تلاش برای تقویت [رایگان فایل] برنامه به عنوان بخشی از تعهد ما به رایگان تهیه مالیاتی و ماموریت ما برای توانمند سازی فردی مالیات دهندگان برای مدیریت امور مالی خود و دریافت هر دلار آنها را به دست آورده و سزاوار است.” او اضافه کرد که “اکثریت واجد شرایط مالیات filers تبادل نظر با استفاده از نرم افزار ثبت و به صورت کاملا رایگان از طریق رایگان فایل برنامه و یا با استفاده از محصولات تجاری است.”

حدود 104 میلیون مالیات دهندگان واجد شرایط بودند به صورت رایگان فایل سال گذشته با توجه به حسابرسی. از کسانی که فقط 2.4% در واقع با استفاده از رایگان برنامه دولت است.

از باقی مانده 101.5 میلیون و 67 میلیون نیست با استفاده از نرم افزار مالیات (بیشتر رفتن به آجر و ملات مالیات دبستان خدمات). باقی مانده 34.5 میلیون دلار با استفاده از نرم افزار برای انجام مالیات خود را و از آن 14 میلیون برای پرداخت مالیات دبستان می تواند آنها را دریافت کرده اند به صورت رایگان. برای رسیدن به این تعداد بازرس کل انجام یک نظرسنجی در این تلقی معتبر آماری از 200 مالیات دهندگان که می خواهم واجد شرایط به صورت رایگان فایل اما استفاده تجاری محصول آنلاین.

اگاه می گوید در براده که آن را می سازد به طور متوسط $62 برای هر یک از بازگشت اما این رقم شامل بسیاری از افرادی که فایل را به صورت رایگان به طوری که متوسط درآمد برای هر پرداخت مشتری به طور قابل توجهی بالاتر است. شرکت TurboTax واحد تولید 1.6 میلیارد دلار در درآمد عامل در اکثر اخیرا گزارش مالی سال است.

بیشتر واجد شرایط مالیات filers پیدا کردن رایگان فایل می تواند نشان دهنده یک تهدید به سود شرکت را با توجه به ماه دسامبر با توجه به مشتریان از J. P. Morgan تحلیلگر استرلینگ Auty که پوشش Intuit. “ما می خواهیم به اذعان خطر است که ما می توانیم برخی از بخشی از این جمعیت حرکت به رایگان یک بار آنها را متوجه آنچه در دسترس است به آنها,” او نوشت.

ممیزی همچنین از آنجا که بسیاری از مالیات دهندگان در مورد نمی دانم IRS’ رایگان فایل وب سایت آنها به سادگی استفاده از یک موتور جستجو مانند گوگل. که اغلب آنها منجر به سایت های تجاری برای محصولات مانند TurboTax یا H&R بلوک آنلاین.

یک گرافیک از بازرس کل را نشان می دهد پیچیدگی با استفاده از رایگان فایل. (خزانه داری بازرس کل اداره مالیات)

این گزارش خواستار IRS به تعدادی از مراحل را به آدرس فایل رایگان برنامه کاستی. IRS باید افزایش نظارت آن را به مطمئن شوید که شرکت های زیر این برنامه قوانین اضافه کردن یک راه برای مالیات دهندگان برای ارسال شکایات در مورد این برنامه و با دقت بیشتری پیگیری برنامه عملکرد این گزارش گفت:. IRS به طور کلی مورد توافق با توصیه.

برخی از توصیه های بعید به نظر می رسد برای تحقق به زودی با توجه به محدودیت های مستقل بودجه. بازرس کل مثلا خواست IRS به “توسعه جامع اطلاع رسانی و تبلیغات طرح” برای این برنامه است. اما IRS نشده صرف هر گونه پول برای تبلیغ این برنامه از سال 2014 برای یک دلیل واضح: آژانس بوده است gutted با کاهش بودجه.

در پاسخ به پیشنهاد نمایندگان مدیریت گفت: بازرس کل است که آژانس خواهد بود “آغاز گفتگو” با آنلاین مالیات بر آمادگی شرکت های “برای شناسایی فرصت هایی را برای افزایش آگاهی در مورد برنامه” این گزارش می گوید. آن می افزاید: “هیچ رسمی استراتژی توسعه داده شد ترسیم اقدامات خاص گرفته شود.”

در یک بیانیه دیابت Ron Wyden D-سنگ., رتبه بندی اقلیت عضو در کمیته امور مالی مجلس سنا و یک حامی از تشکیل پرونده مالیات بر ارزان تر و آسان تر گفت: بازرس کل یافته ها تایید ProPublica گزارش که “فایل رایگان برنامه ظروف سرباز یا مسافر است.” وی افزود که “اخیر نمایندگان مستقل اصلاحات به برنامه حق انجام شده توسط مالیات دهندگان. … IRS باید مراقب باشند در اجرای این اصلاحات و کنگره باید ارائه IRS منابع به منظور توسعه یک سرویس رایگان عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>