TurboTax و H&R Block استفاده می شود “ناعادلانه و اقدامات توهین آمیز” دولت تنظیم می یابد


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

TurboTax, H&R Block, و سایر مالیات دبستان شرکت های طولانی درگیر در “ناعادلانه و اقدامات توهین آمیز” برای منحرف کردن مصرف کنندگان به محصولات پرداخت و حتی زمانی که آنها واجد شرایط برای فایل به صورت رایگان یک تحقیق جدید توسط نیویورک تنظیم کننده پیدا کرده است.

این تحقیقات توسط وزارت امور خارجه نیویورک از خدمات مالی راه اندازی شد در بهار سال 2019 در پاسخ به Marketplace را گزارش اگاه ساز TurboTax و H&R Block.

این yearlong تحقیقات با تمرکز بر شرکت های مشارکت در رایگان فایل برنامه که تحت آن آنها وعده داده شده دولت فدرال به ارائه رایگان تشکیل پرونده مالیاتی گزینه برای اکثر آمریکایی ها. در تبادل IRS طولانی وعده داده شده خود را برای ایجاد تشکیل پرونده مالیات بر نرم افزار است که در رقابت با صنعت است.

“رایگان فایل برنامه خراب است و بهره برداری تجاری preparer مالیاتی شرکت ها به درایو سود خود را در هزینه کم-درآمد مالیات دهندگان” سرپرست خدمات مالی لیندا Lacewell در بیانیه ای گفت. “مصرف کنندگان که بیشتر مورد نیاز بدون هزینه به معنی ساده به فایل مالیات خود باقی مانده بودند در سرد است.”

تنها در سال گذشته بیش از 14 میلیون آمریکایی در اطراف پرداخت 1 میلیارد دلار به شهود و دیگر شرکت ها برای مالیات دبستان که آنها باید بدست به صورت رایگان با توجه به بازرس کل وزارت خزانه داری گزارش.

این DFS است که اعمال جریمه قابل توجهی در شرکت ها در گذشته را فاش نمی کند هر گونه اقدام اجرایی. اما یک سخنگوی گفت ProPublica بررسی آن در حال انجام است. این DFS تنظیم خدمات مالی در ایالت نیویورک است. Intuit همچنین دارای مجوز از این سازمان به عنوان یک پول فرستنده. این گزارش منتشر شد در مهلت برای تشکیل پرونده مالیاتی است که تمدید شد از آوریل تا ژوئیه به دلیل بیماری همه گیر.

به گزارش انعکاس یافته از سنا دائمی فرعی در تحقیقات منتشر شده که یک گزارش در ماه گذشته assailing IRS برای عدم نظارت بر فایل رایگان برنامه.

این DFS گزارش نشان داد که شرکت “تضعیف [رایگان فایل] برنامه با ایجاد و بازاریابی خود را ‘آزاد’ محصولات که به طور مستقیم در رقابت با این برنامه با هدف upselling مشتریان به پرداخت برای خدمات خود را.”

محققان کشف داخلی اگاه و H&R Block اسناد شعار اثربخشی بازاریابی “رایگان” گزینه برای مشتریان که پس از آن متهم به فایل.

“این نیز مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که ما در حال گسترش ما رایگان ارائه وجود دارد هنوز هم فرصت برای کسب درآمد در رایگان محصول” گفت: یک داخلی H&R Block سند از سال 2017 به نقل از این گزارش. یک سوم از شرکت مشتریان که در آن سال که آغاز شده بود با استفاده از یک “رایگان” محصول در نهایت پرداخت هزینه این گزارش می گوید.

یک اگاه گفت: این شرکت به طور کامل همکاری با این تحقیقات و اعتراض برخی از یافته های آن است.

“با احترام TurboTax مخالف با بسیاری از نظرات بیان شده در DFS گزارش که بر اساس تقریبا به طور انحصاری در خارج از چهار چوب از قطعه های سال, اظهارات عمومی است که منعکس کننده واقعیت ساده است که TurboTax برنامه رایگان نسخه محصول است رایگان برای مالیات دهندگان با ساده بازده و مشتریان که با استفاده از آن رایگان محصول اغلب بازگشت به TurboTax به عنوان مالیات خود را رشد پیچیده تر را انتخاب کنید و یک TurboTax پرداخت محصول در سال های پس از آن” سخنگوی در بیانیه ای گفت. “این چیزی است که ‘کسب درآمد’ به معنی. TurboTax برجسته و شفاف افشا قیمت آن پرداخت شده محصولات است و در همه زمان ها روشن و منصفانه با مشتریان خود است.”

Intuit در مبارزه با پرونده های حقوقی این ادعا آن فریب مصرف کنندگان را به پرداخت برای محصولات آنها می توانند به صورت رایگان ثبت شده توسط Los Angeles, شهرستان شهرستان سانتا کلارا وکلای مدافع و همچنین توسط شاکیان خصوصی خود در دادگاه فدرال. این شرکت تخلف را رد کرده است.

H&R Block نمی بلافاصله ارائه اظهار نظر در مورد گزارش.

در New York Daily News, op-ed چهارشنبه منتشر همراه با گزارش وزارت امور خارجه از پرداخت مالیات کمیسر مایک اشمیت و Lacewell به نام IRS “به نظر یک راه حل گسترده تر — عمومی گزینه است. IRS باید توسعه خود را رایگان مالیاتی-تشکیل پرونده برنامه است.” آنها استدلال چنین برنامه ای به عنوان وجود دارد در بسیاری از دیگر کشورهای ثروتمند “می تواند بشود نسبت به انواع ساده بازده بیشتر شایع در میان کم درآمد و با درآمد متوسط مالیات دهندگان.”

IRS نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

(در اینجا ProPublica راهنمای پر کردن مالیات خود را به صورت رایگان در این سال است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de