تاکر کارلسون طوطی دفاع راست دور از طرفدار ترامپ ویژیلاانت که معترضان را کشت

تاکر کارلسون روز چهارشنبه با توصیف یک حامی ۱۷ ساله ترامپ که روز سه شنبه به روی معترضان در کنوشا، ویسکانسین آتش گشود، طوفان آتش انتقادها را به راه اندازد و دو نفر را به عنوان یک بچه خوش معنی که تصمیم گرفت «باید نظم را حفظ کند» در ایالت دموکرات ها به قتل رسید زیرا «هیچ دیگری این کار را نمی کرد.». Tucker Carlson اما میزبان فاکس نیوز فقط در حال رو به رو شدن با ایده ای بود که در حال حاضر به طور گسترده ای در سمت راست دور گسترش یافته بود.

کارلسون به بینندگان گفت: «هرج و مرج که با اولین اعتراضات جورج فلوید در روز یادبود آغاز شد، به نتیجه اجتناب ناپذیر و خونین خود رسیده است.» وی می گوید: «دیشب سه نفر در خیابان های کنوشا، ویسکانسین تیرباران شدند. دو تا از اونا مُردن پلیس می گوید آنها یک جوان ۱۷ ساله را به قتل متهم کرده اند.» کارلسون بدون اینکه فاش کند که مظنون، کایل ریتن هاوس، رادیکال ضد فاشیستی نبوده است که بینندگانش ممکن بود انتظار داشته باشند، بلکه یک شورشی محافظه کار بود که در ماه ژانویه در یک تجمع ترامپ شرکت کرده بود و «BLUE LIVES MATTER» و «ترامپ ۲۰۲۰» را بر روی بیو تیک توس خود نوشته بود.

در گفتن کارلسون، اخلاق داستان این نبود که ریتن هاوس – که از زوایای متعدد به سه مرد عکس برداری و گرفتار ویدئو شده بود- با پاسخ دادن به فراخوان فیس بوک یک گروه شبه نظامی برای «میهن پرستان حاضر به گرفتن اسلحه و دفاع» شهر از «اراذل و اوباش شیطانی» دردسر را برانگیخته بود، بلکه چیزی نزدیک تر به یک قربانی بود که با سوء رفتار شهردار دموکرات شهر، خلاء را پر می کرد. , John Antaramian, and the state’s Democratic governor, Tony Evers.

KENOSHA, WISCONSIN - AUGUST 25: Volunteers clean graffiti from a high school near the Kenosha County Courthouse following another night of unrest on August 25, 2020 in Kenosha, Wisconsin. Rioting as well as clashes between police and protesters began Sunday night after a police officer shot Jacob Blake, an unarmed Black man, seven times in the back in front of his three children. (Photo by Scott Olson/Getty Images)

کایل ریتن هاوس ساعاتی پیش از تیراندازی ها در روز سه شنبه، در میان گروهی از داوطلبان که گرافیتی ضد پلیس را از دبیرستانی در کنوشا تمیز می کردند، عکس برداری شد.

عکس: اسکات اولسون / گتی تصاویر

کارلسون به بینندگان فاکس بی اطلاع گفت: «کنوشا به هرج و مرج تبدیل شده است زیرا مقامات مسئول شهر آن را رها کردند.» کارلسون به بینندگان فاکس بی اطلاع گفت که این شهر در واقع فقط به این دلیل که صحنه های منزوی خشونت را بر روی یک حلقه نشان داده می شدند، به هرج و مرج فرو ریخته است.

“افرادی که مسئول بودند، از فرماندار ویسکانسین به پایین، از اجرای این قانون خودداری کردند. آن ها عقب ایستادند و سوختگی کنوشا را تماشا کردند.» کارلسون ادعا کرد که غافل از این واقعیت که ویدئوی ضبط شده توسط شاهدان رویدادهای روز سه شنبه نشان می دهد ریتنهاوس و دیگر شورشی های جوان به شدت مسلح بیشتر شب را صرف ایستادن نزدیک به خودروهای پلیس زرهی در خارج از کسب و کاری کرده اند که خود را برای نگهبانی منصوب کرده اند.

در یک نقطه از یک پخش زنده در آن شب، یک افسر پلیس شنیده می شد که به شبه نظامیان از جمله ریتن هاوس آب ارائه می داد و به آنها می گفت: «ما از شما بچه ها قدردانی می کنیم، ما واقعاً این کار را می کنیم.»

بعدها در همان شب، پس از اینکه ریتنهاوس در فاصله کوتاهی سرگردان شد و با مردی که به سرش شلیک کرد، رویارویی کرد، ویدئویی که توسط یک طرفدار ترامپ یوتیوبر به نام درو هرناندز ضبط شده بود، به نظر می رسید که ریتن هاوس را نشان می دهد که در حال دویدن به پایین خیابان در جهت خودروهای پلیس است. در حالی که او از صحنه عقب نشینی می کرد، ویدئو به نظر می رسید که ریتن هاوس را می گرفت و به کسی تلفنی می گفت: «من فقط کسی را کشتم.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>