مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به Antifa در حال توهین به سیاه و سفید آژانس و یک خطر برای همه اعتراض

TOPSHOT - People hold up their fists after protesting near the spot where George Floyd died while in custody of the Minneapolis Police, on May 26, 2020 in Minneapolis, Minnesota. - A video of a handcuffed black man dying while a Minneapolis officer knelt on his neck for more than five minutes sparked a fresh furor in the US over police treatment of African Americans Tuesday. Minneapolis Mayor Jacob Frey fired four police officers following the death in custody of George Floyd on Monday as the suspect was pressed shirtless onto a Minneapolis street, one officer's knee on his neck. (Photo by Kerem Yucel / AFP) (Photo by KEREM YUCEL/AFP via Getty Images)

مردم نگه دارید تا مشت خود را پس از اعتراض در نزدیکی نقطه ای که در آن جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت 26 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

عکس: Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ

روز یکشنبه در میان بزرگترین قیام در حداقل یک دهه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده ترین Trumpian صدای جیر جیر. آن را به نظر می رسد به ترکیب عمیقی جهل یا بی اعتنایی به صورت رسمی مکانیسم های از ایالات متحده آمریکا حکومت ارتباط عمیق به ذهنیت خود را سفید supremacist پایه یک میل برای منحرف کردن اذهان و تحریف و خودکامه (ظالمانه توجیه) اعتماد به نفس در پیامدهای سیاسی خود را مواج آنلاین سیاسی. “ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” او نوشت.

در یک مفهوم تحت اللفظی این توییت به احتمال زیاد اثبات نادرست است. هیچ عملی قانونی اساسنامه تعیین خواهد شد antifa — مخفف از “ضد فاشیست” — یک سازمان تروریستی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است در یک سقوط, صدای جیر جیر, تغییر وضعیت حقوقی ضد فاشیستی فعالیت یا antifa وابستگی. او اما نشان از استراتژی او برنامه ای را برای بی اعتبار ساختن یک قوی سیاه-چراغ آزادی مبارزه در حالی که بیشتر تشویق و مشروعیت بخشیدن به اجرای قانون سرکوب و سفید supremacist vigilantism در برابر swaths گسترده ای از ضد نژادپرستانه چپ مخالفت.

سرزنش antifa یک حرکت به عنوان بدبینانه آن را به عنوان قابل پیش بینی برای رئیس جمهور و bootlickers. در ضمن لیبرال صدای — که مدعی حمایت نژادی عدالت و مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن با قدرت — ارائه شده اند هر دو ضمنی و صریح برای حمایت از این مهلک “خارج همزن” روایت. در حال حاضر این نیز باید به عنوان جای تعجب ندارد.

به صحبت می کنند برای اولین بار به این محدودیت ها از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای قربانی antifa به عنوان یک سازمان تروریستی: برای یک عنوان شده است اعلام آگهی nauseam, antifa است نه یک سازمان بلکه مجموعه ای از شیوه های مستقر توسط فعالان برای نزدیک به یک قرن است که با هدف ایجاد غیر قابل تحمل مواد در نتیجه برای کسانی که درگیر در فاشیستی فعالیت است. گروههایی هستند که با هم در زیر “antifa” بنر است اما صفر متمرکز رهبری و یا عضویت ساختار.

ثانیا آمریکا هیچ اساسنامه که تحت آن گروه تعیین شده داخلی ترور سازمان. دولت ایالات متحده تنها به طور رسمی تعیین گروه های خارجی به عنوان “سازمان های تروریستی”; این واقعیت است که اقدامات صورت گرفته در سطح بین المللی توسط خودمختار تعاونی به نام “antifa” نمی خواهد کافی برای به دست آوردن یک مقام رسمی وزارت امور خارجه ترور برچسب. با اینحال اجرای قانون فدرال با استفاده از تروریسم داخلی دسته بندی برای سازماندهی و توصیف موارد و یک میزبان از مبارزه با تروریسم در دسترس هستند برای استفاده در برابر “افراط گرایان داخلی.” مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به هیچ وجه بی معنی حتی اگر غیر منطقی است.

تهمت ضد antifa اظهارات لفظی مرتکب خشونت و تحریک خشونت فیزیکی در تعدادی از مسیرها. برای یک, آن است که یک تاریخی نژادپرستانه استعاره نشان می دهد که جوامع سیاه نمی تواند افزایش یابد و خود-سازماندهی بزرگ انقلابی عمل است. در هر شهر بزرگ آن است که کاملا روشن است که این قیام هستند که توسط رهبری جوان بودند. این promulgating از خارج همزن اسطوره است توهین به آژانس جوامع سازماندهی در خط مقدم این جنگ است. The divide-and-conquer استراتژی است که به عنوان پیر و خسته که هر “بد تجمع اعتراضی در مقابل خوب می گوید” شماره دو که دوباره و دوباره منحرف از طاعون خشونت پلیس حضور در هر لحظه از زاد نژادپرستی اعتراض. این فقط اتفاق می افتد که آن را یک استراتژی مورد علاقه Ku Klux Klan. در 1930s کلان صادر آگهی در آلاباما با بیان اینکه “پرداخت دهندگان برای کمونیست ها تنها تلاش” به مردم سیاه “دچار مشکل است.” به عنوان جیمز بالدوین نوشت: در سال 1961 “این مفهوم است که شامل یک بلاعوض توهین دلالت بر آن می کند که سیاهان را می توانید بدون حرکت می کند مگر اینکه آنها را دستکاری کرد.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر “رادیکال چپ آنارشیست” در روزهای اخیر در این فرض روشن است که این به اصطلاح نفوذی سفید هستند. شکی نیست که آنارشیست ها در حال بدست گرفتن بخشی در زمان تظاهرات و در زمان مصرف مبارز اکشن. داشتن شده است در درگیر آنارشیست سازماندهی در آمریکا برای یک دهه, من می توانم به شما اطمینان دهم که وجود دارد به سادگی بیش از حد چند چپگرایان رادیکال به حساب وسیع دامنه insurrectionary فعالیت ما در حال دیدن. و بیشتر به نقطه سیاه در افرادی که عمل رادیکال در این حرکت باید بدون نیاز به سفید چپ يک. زمانی که سیاستمداران مانند شهردار نیویورک, بیل د Blasio سرزنش “آنارشیست ها” برای اشوبگرانه تظاهرات در شهرهای خود ضمنی پیشنهاد این است که خشمگین در برابر فوران ثابت خشونت اعمال شده علیه سیاه زندگی است به نحوی نامشروع یا غیر قابل توضیح — که باید آن را از خارج می آیند. نه به ذکر است بسیاری از این ادعا قابل اثبات نادرست است. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: 81 درصد از دستگیرشدگان اعتراض نمی شد و مردم محلی; های متعدد اعلام داشت که بیش از 80 درصد از دستگیرشدگان تا به حال آدرس های محلی.

“سرزنش آنارشیست ها و antifa با مطلقا هیچ مدرکی است که راه را به آنچه اتفاق می افتد به نظر می رسد حاشیه و حاشیه ای که این شورش” گفت: scott کلاغ Austin-بر اساس آنارشیست در بیانیه ای از آنارشیست پلت فرم آژانس. “این یک زمان از توده خشم در یک سیستم ناعادلانه.”

وجود دارد بدون شک قوی اختلافات بین کسانی که در جریان اعتراضات در مورد بهتر و قابل قبول تاکتیک. سوالات بیش از اموال و تخریب و غارت و حتی معنای “خشونت” در این قیام تاریخی به دور از حل و فصل; من به سختی حل و فصل آنها را در اینجا و نه من تکرار استدلال که من و بسیاری دیگر ساخته شده اند مورد خشونت های انجام شده توسط لیبرال تقاضا برای مدنیت. کافی است بگویم که دولت در آن پلیس پایتخت محافظت از آنها علاقه مند هستند در حفظ و احترام به سیاه و سفید زندگی می کند. نامتناسب ویرانگر اثرات مرگبار این بیماری همه گیر کوروناویروس در مردم از رنگ ساخته شده به کار می کنند و از چپ به مرگ ساخته شده است تا کنون واضح تر از آنچه در حال حاضر به خوبی در معرض.

TOPSHOT - A woman is received first-aid after a car accident ran into a crowd of protesters in Charlottesville, VA on August 12, 2017. - A picturesque Virginia city braced Saturday for a flood of white nationalist demonstrators as well as counter-protesters, declaring a local emergency as law enforcement attempted to quell early violent clashes. (Photo by Paul J. RICHARDS / AFP) (Photo credit should read PAUL J. RICHARDS/AFP via Getty Images)

یک زن دریافت کمک های اولیه پس از یک راننده را شخم جمعیت counterprotesters در Charlottesville, Virginia در تاریخ 12 اوت سال 2017.

عکس: Paul J. Richards/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ضمن سفید supremacists و راست را مرتکب شده اند بیش از 70 درصد از افراطی قتل در این کشور در دهه گذشته; نه یک قتل منتسب به ضد فاشیستی فعالیت. اف بی آی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است و همه مراحل را به پنهان کردن آن است که آیا بررسی سفید supremacist سازمان. این که آیا شما موافق یا مخالف با مقابله و تاکتیک های به طور معمول در ارتباط با antifa از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تمرکز بر روی این فعالیت ها است که بدون سوال در دفاع از سفید برتری.

از آنجا که هیچ رسمی antifa, سازمان, برچسب نیز به اندازه کافی گسترده به ارائه پوشش برای طیف گسترده ای از سرکوب و روابط برابر هر تعداد از معترضان. تهمت و سرزنش کرده “ANTIFA” و دادستان کل لایحه بر پيگيری با بیان این که وزارت دادگستری را با استفاده از شبکه خود را از 56 منطقه ای FBI مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه به شناسایی “جنایی سازمان و محرکین” در حالی که به طور خاص نامگذاری “antifa و دیگر گروه های مشابه.” در همان زمان که با اشاره انگشت در “antifa” می فصاحت انکار سیاه و سفید آژانس همچنین می تواند یک ابزار برای از بند باز کردن وزن از اجرای قانون فدرال در برابر سیاه معترضان به عنوان و زمانی که دولت تصمیم می گیرد به درخواست به طور بالقوه وسیع antifa برچسب. و گروه های چپ که آشکارا سازمان تحت پرچم ضد فاشیسم را بیشتر تهدید از اجرای قانون که در حال حاضر تشدید تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از یک روز از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری خود را راست رژیم هدفمند ضد فاشیستی فعالیت است. در روز افتتاح بیش از 200 ضد فاشیستی معترضان توده دستگیر و با ضربه سنگین جنایت ضد شورش اتهامات را که بعد از اخراج و یا کاهش یافته است. در پی مرگبار سفید supremacist خشونت در Charlottesville, Virginia در سال 2017 تهمت اخراج کردن جمعیت در غرور تظاهرات با خروش condemnations از “anteeefa!” در سال 2019 او توییتی یک تهدید به اعلام “ANTIFA” یک “عمده سازمان ترور است.” نوکران او در کنگره قرار داده و سپس جلو یک nonbinding قطعنامه که می تواند دقیقا صفر قانونی نتیجه را به نام “antifa” داخلی گروه تروریستی. ده ها تن از سرکوب ضد اعتراض به قوانین اضافه شده اند توسط قانونگذاران ایالتی که در آن همه شیوه ای از جمعی مخالفت تعیین شده است غیر قانونی و شورش.

آن است که کمی روی بینی: ریاست جمهوری متعهد به سیاست و سیاست fascistic نژادپرستی در حالی که به صراحت نامگذاری ضد فاشیسم به عنوان دشمن خود را. در عین حال لیبرال ها از به اصطلاح مقاومت شده اند مایل توانمندسازها ضد ضد فاشیستی روایت است. همانطور که من اشاره کرده اند آن باقی مانده است یک واقعیت قابل توجه از میانه به جناح راست همگرایی که در این ماه که به دنبال حوادث غیر قابل تحمل در شارلوتس ویل امریکا شش broadsheet روزنامه زد بیشتر نظر قطعات محکوم ضد فاشیستی عمل از قطعات محکوم سفید supremacists و مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و به رد آنها. و در حال حاضر هم رئیس جمهور خطرناک رجزخوانی در مورد antifa تولید کرده است مخالفان لیبرال; از MSNBC صاحب نظران به نیویورک شهردار بیماران Trumpian روایت در این لحظه تاریخی است که در تأیید. یک بار دیگر به مارتین لوتر کینگ جونیور مشاهده شده در سال 1963 “نامه ای از زندان بیرمنگام,” “سفید متوسط است که بیشتر اختصاص داده شده به” نظم “نسبت به عدالت” فراهم می کند به عنوان بزرگ یک “سد” به آزادی به عنوان صریح سفید supremacist.

این امری غیر معمول نیست اما در ادامه یک هنجار است که طولانی predates مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال که با کشنده و شدید خشونت های انجام شده توسط پلیس ضد شورش در خیابان های شهر در این هفته ما در حال مشاهده یک خطرناک و fascistic تشدید توسط دولت است. در روز دوشنبه تهمت ساخته شده شاید بیشتر به طور رسمی فاشیستی بیانیه ای به تاریخ. پس از تظاهرکنندگان در خارج از سنت جان کلیسای اسقفی در واشنگتن دی سی شد و اشک با گاز کشته به اتاق را برای عکس خود را-op تهمت و تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده در برابر معترضان. “اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را” او گفت:.

امروز بی سابقه شورش نشستن بصورتی پایدار و محکم در میراث سیاه رادیکال سنت; “ضد فاشیست” را به عنوان یک برچسب باید اعمال نمی شود. در عین حال به عنوان یک شرح آن را باید واگذار به Trumpian سولفات. در هر شهر بزرگ که در آن خیابان ها شده اند حمله می شد پلیس ضد شورش مواجه شده و آتش سوزی تبحر ما می بینیم ضد نژادپرستانه و ضد فاشیسم در محل کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>