مغلوب ساختن پیشی جستن را مسخره سیاسی جلسات در این بیماری همه گیر در حال منحصر به فرد در جهان دموکراتیک

برای به دست آوردن یک حس چقدر آسیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است هر روز با ساخت روزانه کاخ سفید جلسات در coronavirus همه گیر بیشتر در مورد خود و منحرف کردن توجه از به روز رسانی حیاتی در سلامت عمومی اورژانس تحویل داده شده توسط دانشمندان کمک می کند تا به نگاه بسیار متفاوت از این است که به کار گرفته شده در دیگر دموکراسی.

در یونان به عنوان مثال این کشور با همتایان اروپایی خود در 6 p. m. هر شب توسط دکتر Sotirios Tsiodras یک ادعا استاد پزشکی که به مطالعه بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد و در حال حاضر آگهی یونانی دولت coronavirus نیروی کار. Tsiodras اغلب از خواندن یادداشت های خود را اعتبار شده است با کمک به تجمع ملت را به سرعت قبول ملی مستند است که تا کنون موفق تر بوده بیشتر تا حد زیادی با ارائه علم در یک آرامش منطقی صدای اقتدار. در موارد نادر زمانی که خود را در سطح رهبری نما ترک خورده است — مثل لحظه ای در ماه گذشته زمانی که او به دادگاه تجدید نظر به یونانیان برای محافظت از خود و بستگان مسن با ماندن در خانه — تاثیر بوده است همه قدرتمند تر است.

روز جمعه Tsiodras اعلام کرد که 56 مورد جدید از Covid-19 در یونان و چهار مرگ و میر بیشتر آوردن تعداد کل موارد به 2,011 با 90 مرگ و میر. او به پایان رسید سخنان افتتاحیه خود با اعلام همبستگی با این کشور در رم اقلیت. “وجود دارد هیچ جایی برای تبعیض برای نفرت, برای, ترس, به صورت بخش به بخش در جامعه ما و یا در سایر نقاط جهان را در جوامع” Tsiodras گفت. “آنچه که ما نیاز به غلبه بر چه خواهد شد به ما کمک کند غلبه بر این بیماری همه گیر است و مهمتر از همه وحدت و همبستگی بین ما است.”

یونان نخست وزیر, Kyriakos Mitsotakis است با استفاده از توییتر به حمله به مقامات منطقه ای و یا شکایت در مورد مستند و تاثیر آن بر اقتصاد, اما برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو نشان میدهد که چگونه موفق درایو را خالی ملت خیابان ها شده است.

به عبارت دیگر یونانیان در زندگی چیزی است که مانند جهان موازی آمریکایی ها می تواند ساکن اگر تهمت خواهد خودداری از اظهار نظر در مورد او می داند هیچ چیزی در مورد و اجازه Dr. Anthony Fauci تحویل آرام واقع مبتنی بر به روز رسانی در مبارزه با ویروس و گاه به گاه همدلانه نظرات به سلامت نابرابری آن را نشان داده است در جامعه آمریکا است.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی است که هیچ جا دیده می شود زمانی که به روز رسانی روزانه بر گسترش Covid-19 تحویل داده شده است به صورت زنده از تلویزیون توسط دکتر ژروم Salomon, متخصص اپیدمیولوژی است که مشاور ارشد پزشکی کشور وزارت بهداشت ، Salomon نیز طول می کشد سوال از مطبوعات زیرا با توجه به willid فرانسوی, مجله خبری, پاکسازی می خواستم به اطلاع داده می شود توسط یک کارشناس مورد اعتماد و نه یک سیاستمدار.

اگر چه پاکسازی آیا صرف پنج شنبه در مارسی ملاقات با پروفسور دیدیه Raoult یک virologist تحقیق بالقوه استفاده از این دارو هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 بیماران جمهور فرانسه بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به تایید تست نشده درمان به عنوان یک درمان معجزه.

آلمانی ها نیز خود را به روز رسانی روزانه در نبرد به سرعت گسترش ویروس از یک متخصص پزشکی, Lothar Wieler سر از رابرت کخ موسسه آژانس فدرال مسئول کنترل بیماری است.

در ایرلند به روز رسانی در حال تحویل روزانه توسط دکتر تونی Holohan کشور افسر ارشد پزشکی, با وجود این واقعیت است که آن زمان رهبر لئو Varadkar همچنین یک دکتر.

Holohan مانند Tsiodras و Fauci, تبدیل شده است, محلی, افراد مشهور, از زمان شروع این بیماری همه گیر است زیرا او دیده می شود به عنوان یک مرد صداقت است که صحبت می کند به زبان ساده.

کانادایی دریافت دو زبانه به روز رسانی بر روی این ویروس از اخبار کنفرانس رهبری انتخاب سیاستمدار معاون نخست وزیر Chrystia Freeland, اما او تا حد زیادی به عهده کارشناسان پزشکی ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام و معاون دکتر هوارد Njoo.

به جای حمله به مخالفان سیاسی خود را یا ناله در مورد انتقاد از مطبوعات نخست وزیر جاستین ترودو اختصاص داده شده خود را در رسانه ها ظاهر به صورت عمومی برای اقدامات لازم توصیه شده توسط دانشمندان است.

در سطح استانی در کانادا, British Columbia روزانه جلسات به رهبری دکتر بانی هنری یک مکان رسمی و معمولی به اندازه کافی به اعتراف است که بخشی از منطقه موفقیت تا کنون بوده است را به “شانس است.”

در اسپانیا وزیران ارائه به روز رسانی اما در کنار یک متخصص پزشکی دکتر فرناندو سیمن مدیر اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز شد که خود را آلوده به این ویروس در ماه مارس است. دکتر گرفته شده که یک نوع از وضعیت فرقه به تازگی دوباره به جلسات توسط لینک ویدئو از قرنطینه.

حتی در کشورهایی که سیاستمداران پیشتاز در ارائه به روز رسانی مانند اتریش و ژاپن, مقامات, بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن, مدل, عمومی خوب رفتار اجتماعی با رعایت فاصله و با پوشیدن ماسک.

روزانه جلسات در بریتانیا است که رهبری ارشد سیاستمدار انتقاد شده است و توسط برخی از ناظران به عنوان بیش از حد سیاسی — حتی Trumpian “دفاعی نگاه-how-well-ما-انجام دری وری سخن گفتن.” در یک کنفرانس خبری قبل از او آلوده شد با Covid-19 نخست وزیر بوریس جانسون حتی به اشتراک گذاشته مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند به رخ کشیدن که او ادامه داد: برای دست دادن, حتی در حالی که بازدید از یک بیمارستان درمان coronavirus بیماران.

در عین حال در هر جلسه مطبوعاتی در لندن ارشد انتخاب رسمی منجر شده است flanked توسط دو نفر از کارشناسان پزشکی که رایگان به میدان سوالات از روزنامه نگاران پس از سیاستمدار سخنان افتتاحیه.

حتی دو تا از ترین سیاره مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند رهبران رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه و رئیس جمهور Jair Bolsonaro برزیل اجازه داده اند کارشناسان به صحبت می کنند بیشتر بلامانع.

اردوغان انتقاد قرار گرفته بود در ابتدا برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از ویروس اما مجوز خود وزیر بهداشت دکتر Fahrettin Koca به ارائه علم مبتنی بر به روز رسانی روزانه در تلاش برای مبارزه با گسترش آن.

Bolsonaro که محکوم اجتماعی فاصله و تهدید به آتش خود وزیر بهداشت دکتر Luiz Henrique Mandetta, هنوز هم اجازه می دهد تا پزشک منجر به روز رسانی روزانه ، در روز پنج شنبه Mandetta عمومی هشدار داد به مراقب باشید از “پیامبران دروغین” امیدوار کننده درمان و تمسخر ضد vaxxers این ادعا که به عنوان به زودی به عنوان یک واکسن است که توسعه یافته برای Covid-19 آنها خواهد بود که برای اولین بار به آن را.

Mandetta بود که تقریبا از کار اخراج شده توسط Bolsonaro برای حمایت اجتماعی فاصله است بنا به گزارش ها در برابر فشار از سوی رئیس جمهور به تصویب استفاده از داروی هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 بيمار در اولین نشانه های بیماری است. وزیر بهداشت گفت: در اوایل این هفته که پزشک می تواند با تجویز دارو برای بیماران سرپایی اما آنها را به مسئولیت خطرات ناشی از عوارض جانبی ممکن است اگر آنها را انجام دهید. در دو هفته گذشته وجود داشته است 43 مورد از مشکلات قلبی مرتبط با هیدروکسی کلروکین در درمان میان coronavirus بیماران در فرانسه با توجه به که کشور به مواد مخدر آژانس ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>