مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست تغییر رژیم در ایران است Fevered فانتزی — آن را تنها ترویج هرج و مرج و بی ثباتی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است یک رویا به حقیقت می پیوندند برای جنگ طلبان در واشنگتن — به خصوص کسانی که پناه دادن به توهمات از انتقام و قصاص در برابر ایران است. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده آمریکا به طور یک جانبه از ایران امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما و آغاز یک “حداکثر فشار” سیاست تحریم و انزوای سیاسی هدف قرار دادن ایران است. رویارویی که شروع به افزایش پس از عقب نشینی ایالات متحده از توافق هسته ای بود مربوط در ماه گذشته توسط ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین — حمله بود که علنا ادعا توسط ایالات متحده است.

این معلوم نیست که این همه رهبری است اما برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمار و ارقام وجود دارد به نظر می رسد به عنوان یک نتیجه ایده آل در ذهن: تغییر رژیم. ایالات متحده موفق شده است در دهه های اخیر در استفاده از زور برای سرنگونی دولت در جاهایی مثل عراق و لیبی. ایران این است که یک کشور از 80 میلیون نفر از مردم بسیاری از مقادیر اندازه هر کدام از این نمونه است. و مستقیم آمریکا در مداخله نظامی در ایران به نظر می رسد کردن کارت حتی از ترسناک ترین neoconservative فانتزی.

“اگر شما خواستار تغییر رژیم در ایران شما در واقع فراخوانی برای جنگ داخلی.”

فاقد توانایی برای برنده شدن از طریق آشکار جنگ ایالات متحده در حل و فصل سیاست ساخت ایران به عنوان ungovernable که ممکن است از طریق تحریم ها و دیگر اشکال فشار امیدوار است که این منجر به یک قیام که واژگون دولت و احتمالا ushers در چیزی بهتر است. در عین حال این رویکرد به نظر می رسد به احتمال زیاد به زندگی را به بدبختی که ممکن است به صورت عادی ایرانیان در حالی که عدم ایجاد تغییر سیاسی در کشور خود.

“ایران به وضوح بیشتر شبیه اخیر آمریکا تجربه در خاورمیانه مانند عراق و لیبی از آن اتحاد جماهیر شوروی در سال 1989” گفت: Richard Hanania یک همکار در دانشگاه کلمبیا را Saltzman موسسه جنگ و صلح, مطالعات. “اگر شما خواستار تغییر رژیم در ایران شما در واقع فراخوانی برای جنگ داخلی. همانطور که در کشورهای دیگر حتی اگر رهبری سقوط بقایای رژیم در حال رفتن به قادر به سازماندهی بدون توجه به آنچه.”

به عبارت دیگر هیچ امیدی برای مرتب تغییر رژیم در ایران موجب ایالات متحده آینده است که واشنگتن بازها در حال حاضر در راس سیاست خارجی آمریکا در حال حمایت به نظر می رسد به احتمال زیاد تنها برای رسیدن به هرج و مرج بیشتر و بیشتر درگیری و بی ثباتی بیشتر در خاورمیانه — و این که تنها در خارج از فرصتی که تغییر رژیم موفق در همه.

Young men protest against the government of the current Shah, Mohammed Reza Pahlavi. The Shah's government was overthrown in October in favor of an Islamic government led by Ruhollah Khomeini. (Photo by michel Setboun/Corbis via Getty Images)

در ژانویه 1979, مردان, اعتراض علیه دولت شاه محمد رضا پهلوي.

عکس: میشل Setboun/Corbis via Getty Images

آخرین انقلاب در ایران تبدیل به یک استثنا است که ثابت می کند حکومت. هنگامی که معترضان را به خیابان های ایران در سال 1979 در برابر شاه محمد رضا پهلوي شاه در نهایت تصمیم به رفتن به تبعید به جای مبارزه با مرگ برای حفظ قدرت حتی به عنوان برخی از مشاوران آمریکایی استدلال شد برای قتل عام. رژیم کنونی در تهران از سوی دیگر است evinced هیچ تمایل به عقب نشینی در برابر فشار عمومی. مانند بسیاری از انقلاب دولت جمهوری اسلامی است و مسلما ثابت وحشیانه تر از سلطنت آن جایگزین شده است. حکم روحانیون بارها و بارها قرار دادن تظاهرات بیش از چهار دهه اخیر کشتار و زندانی کردن هزاران نفر در این فرآیند است.

این همه قرار می دهد طرفداران تغییر رژیم در یک موقعیت دشوار است. اگر دولت ایران حاضر است به مبارزه با مرگ برای نگه داشتن بر روی قدرت هر گونه تلاش از خارج به مهندس فروپاشی آن خواهد شد به ناچار منجر به خونریزی به طور بالقوه به نقطه رانندگی کل کشور را به هرج و مرج. بدتر هنوز چنین سیاستی می تواند کشتن صدها نفر از هزاران و شاید میلیون ها نفر از ایرانیان در حالی که هنوز هم عدم تغییر رژیم است.

حتی اگر رهبری ایران شد به نحوی حذف شده از تصویر هنوز هم وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از طرف مقابل باید و پاسداران وفادار به رژیم در سراسر جامعه ایران. این مسلح و به خوبی آموزش دیده مبارزان می تواند یک عامل تعیین کننده در هر آنچه که اتفاق افتاده در این کشور پس از سقوط دولت مرکزی است. حوادث اخیر نشان داده اند که جامعه ایران است که در واقع کاملا تقسیم شده و در عین حال افکار عمومی نمی سنج آنچه که به سرعت در حال تحول سیاست های منتقله از جنگ داخلی ممکن است مانند نگاه.

“به دنبال در دوئل اعتراض ویدئوها در توییتر وحشتناک است راه را امتحان کنید و پیش بینی آنچه اتفاق می افتد در ایران” گفت: Hanania. “اگر دولت می افتد, شما احتمالا نمی توانید لیبرال یا وزش اسلامی دموکرات ها در قدرت همان چیزی است که بسیاری از مردم به احتمال زیاد می خواهد. شما در حال رفتن به افرادی که بهترین در انجام سازماندهی خشونت است.”

یکی دیگر از موانع اصلی برای تغییر رژیم است طبیعت ایران مخالف است. سازمان سیاسی اپوزیسیون در داخل ایران شده است و سرکوب در سال, در حالی که گروه های خارج از کشور ساخته شده اند بی ربط با دهه تبعید. داخلی چالش برای این رژیم به وجود آمد که در طول سال 2009 جنبش سبز قرار گرفت و با زور و رهبران آن هنوز بیحال تحت بازداشت خانگی است. هیچ مهم داخلی گروه های مخالف و یا احزاب امروز مجاز وجود داشته باشد. وضعیت تبعیدیان به نظر می رسد حتی کمتر امیدوار کننده است. پسر آخرین شاه ترویج شده است در سی برای یک آینده ممکن است نقش در ایران اما شواهد حمایت خود را بر روی زمین در آن کشور محدود است. یکی دیگر از مخالفان سازمان در تبعید است که مجاهدین-e-رجوی یک فرقه مانند گروه با سابقه خشونت است که به نظر می رسد حتی کمتر محبوب داخل ایران از دولت است.

این فقدان هر گونه سازمان یافته مخالفان باعث می شود آن را دشوار است به تصور این نوع از جنبش توده ای و سرنگونی رژیم شاه در سال 1979. که جنبش چپ شامل, لیبرال ها و اسلام گرایان معتدل. اما آن نیز لذت می برد قدرتمند نمادین در حمایت از آیت الله خمینی, کسی که محبوب زیر در ایران حتی در طول سال را صرف او تبعید در عراق و فرانسه است. پس از سقوط رژیم و خیابان دعوا درگیری بین انقلابیون مختلف با چشم انداز ایران آینده خميني در بازگشت به کشور به اندازه کافی با مشروعیت ذخیره می شود تا برای به حاشیه راندن مخالفان خود و کنترل اوضاع. رژیم مذهبی که او ایجاد کرده است به مبارزه طلبیده پیش بینی های بسیاری از وفات آن در دهه های پس از. با وجود بهترین تلاش های ایالات متحده در خلیج فارس کشورهای عربی و اسرائیل خمینی جمهوری همچنان به حکومت ایران به این روز است.

با توجه به آشکار عدم تطابق بین رویاهای خود را و توانایی های خود را وقتی که می آید به تغییر رژیم این امکان وجود دارد که برگ برنده دولت است که به دنبال یک سیاست زیرکانه نسبت به ایران. بالا مقامات دولت به تازگی شروع به ترویج این ایده از یک توافق جدید با ایران به جای اوباما-عصر ایران. شانس از این پیشنهاد جدی بعید است. ایران پیچیده بود انجام است که در زمان سال مذاکرات به نتیجه گیری. آن را حساس با توجه به سابقه بی اعتمادی بین دو طرف است. به جای جدی پیشنهاد مذاکرات برگ برنده دولت است که به سادگی به دنبال پوشش دیپلماتیک در حالی که ramping تا خود را پنهان و آشکار اقدامات علیه ایران است.

“احساس من این است که افرادی که در حال اجرای این سیاست بیشتر علاقه مند به تضعیف ایران و باعث بی ثباتی و اختلال در کشور است که کاهش تهدید از آن به جای هموار کردن راه برای یک مذاکره کردن سطح شیب دار از طریق دیپلماتیک به معنی” گفت: Ellie Geranmayeh ارشد سیاست همکار در شورای اروپا در روابط خارجی. “واقعیت این است که [وزیر خارجه آمریکا, Mike] Pompeo مانع [وزیر خارجه ایران جواد ظریف از آمدن به نیویورک برای سازمان ملل متحد جلسه بیشتر نشان می دهد که آنها واقعا علاقه مند در هر دیپلماتیک پیگیری است.”

“افرادی که در حال اجرای این سیاست بیشتر علاقه مند به تضعیف ایران و باعث بی ثباتی و اختلال.”

باقی مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت — به عنوان به خوبی به عنوان خود را بعد از مدت اگر مجددا انتخاب — ما می توانیم انتظار یک تشدید اعلام نشده آمریکا در جنگ با ایران. وجود خواهد داشت بیشتر تحریم بیشتر اقدامات نظامی علیه ایران حمایت پروکسی در خاورمیانه و بیشتر فشار سیاسی علیه ایران در مجامع بین المللی. ما همچنین ممکن است تشدید یک مشکل جدید پدیده: قتل های هدفمند با ایران.

به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد شرایط سلیمانی اخیر ترور شده به نور آمده کارشناسان حقوقی در حال جمع آوری هشدار در مورد غیر قانونی از ترور یک مقام عالی رتبه از یک دولت خارجی. خطوط بین که از نظر قانونی می تواند کشته شود در خارج از اعلام رسمی جنگ شده اند بیشتر تاری با بی پروایی نشان دادن قتل به دستور مغلوب ساختن پیشی جستن. این لبخند و شیوه های به اصطلاح جهانی در جنگ با تروریسم مورد استفاده قرار گیرد به دفاع به عنوان راهی برای هدف قرار دادن nonstate اند. با کشتن سلیمانی که جنگ تمدید شده است به ایالات متحده نیز. عواقب ناشی از این تغییرات در یک جهان که در آن هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر وسایل از راه دور به قتل به سرعت در حال تکثیر — ترسناک هستند را در نظر بگیرید.

همه چیز در نظر گرفته که تا چه حد تهمت و دولت در نظر گرفته شده و یا حتی در مورد مراقبت از جمله سوالاتی است که احتمالا محدود است. در پیگیری یک سیاست تهاجمی نسبت به ایران با هیچ آشکار,, هدف, مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گسترش بحث برانگیز ترین شیوه های مبارزه با تروریسم از post-9/11 عصر به خطرناک new frontier. قانون جنگ ممکن است پس از تبدیل شدن به تنها تلفات دیگر در طول راه.

“درخواست نظر از تروریسم به یک کشور بازیگر از بین می برد و مفهوم حاکمیت بین المللی قانون و تمایز بین جنگ و صلح” گفت: Stephen ورتهایم آم ماین معاون مدیر تحقیقات و سیاست در کوئنسی موسسه. “ما حتی نمی توانیم با اطمینان می گویند در حال حاضر اگر ما در جنگ با ایران یا نه. اما ما ممکن است نگاه به آینده و درک کنند که جنگ آغاز شده و با ترور سلیمانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>