مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای مدیریت زمین های عمومی دارای چهار دهه سابقه “آشکار نژادپرستی” نسبت به مردم بومی

در پنج کتاب نوشته شده توسط رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای رهبری داخلی وزارت اداره مدیریت زمین ویلیام پری Pendley ریل در برابر “محیط زیست افراط گرایان” گونه های در معرض خطر حمایت مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات و ال گور — همه آنها در نظر خواهد بە حد توسعه خصوصی در اراضی غرب است. او تا به حال یکی دیگر از هدف بیش از حد: سیاست حمایت از بومی ملل معاهده حقوق.

Pendley شده است سرپرست رهبر پل است که مسئول برای مدیریت کشور زمین های عمومی برای بیش از یک سال است. با تایید جلسات انتظار می رود در هفته های آینده خود سابقه حمله به مردم بومی شدن جدید موشکافی.

برای سال Pendley شد سر از کوه متحده حقوقی, پایه یک جناح راست سازمان است که مبارزه های متعدد از موارد بالا مشخصات طرفدار حقوق مالکیت خصوصی در کشورهای غرب می سی سی پی از جمله در سرزمین مادری. در دادگاه و در حجیم نوشته های Pendley اقدام به خنثیسازی برای حمایت از سایت های مقدس در نظر گرفته به قبایل; جنگیدند وزارت دادگستری تلاش برای حمایت از بومی رای دهندگان حقوق; استدلال در حمایت از سرنگونی کلید سوابق حقوقی که رعایت پیمان حقوق و اظهارات در مورد هویت بومی و دین است که بومی علما و وکلای تماس عمیقا توهین آمیز است.

او در سال 2006 کتاب “رزمندگان برای غرب” برای مثال Pendley پیشنهاد کرد که مردم بومی به زودی ممکن است متوقف به وجود داشته باشد. “روز ممکن است به زودی می آیند زمانی که کنگره و دادگاه عالی خواسته خواهد شد را جدی و بسیار سخت در نگاه که وجود دارد باقی می ماند نیاز به دولت فدرال سیاست پدرسالارانه حفاظت” Pendley نوشت: ظاهرا اشاره به دولت آمریکا را موظف به انجام تعهدات پیمان شناخته شده به عنوان “اعتماد مسئولیت است.” این بیانیه ادامه داد: تکان دهنده, “روز ممکن است زودتر از بسیاری از انتظار می رود با توجه به این که با همیشه در حال کاهش خون کوانتومی هر قبیله ای از اعضای قبایل به رسمیت شناخته شده به زودی ممکن است کمی بیش از انجمنهای راحتی مالی.”

Pendley نظرات مردم بومی را موجب مخالفت شدید به نامزدی خود را برای رهبری BLM — با مواضع خود را در “خون کوانتومی” که تنها آخرین به آمده و تحت بررسی.

جیل Doerfler یک درجه اول از نوادگان سفید زمین کشور و استاد دانشگاه آمریکایی مطالعات هند در دانشگاه مینه سوتا, Duluth, نوشته شده گسترده در مورد “خون کوانتومی” یک اصطلاح به معنای توصیف و نسبت به “هندی خون” یک فرد حامل مورد استفاده توسط برخی از قبایل به عنوان یک پیش نیاز برای شهروندی است. Doerfler را در بورس نشان می دهد که خون کوانتومی تحمیل شد توسط اروپایی و آمریکایی اقدام به کاهش تعداد از قبایل شهروندان قادر به دسترسی به زمین. “این به نظر می رسد مانند یک پیر استدلال را به این دلیل دولت فدرال تا کنون سعی به فشار خون کوانتومی به عنوان یک راه برای شناسایی سرخپوستان آمریکایی. که همواره انجام می شود به عنوان یک راه برای دسترسی به منابع” او گفت:. او افزود که خون کوانتومی همواره استفاده می شود “برای کاهش تعداد افرادی که به لحاظ حقوقی و سیاسی وضعیت به عنوان سرخپوستان آمریکایی.”

“کسی که می خواهم که در مورد مردم باید در هر مکان و موقعیت در دولت است. که فقط آشکار نژادپرستی است.”

متی فلچر مدیر بومی قانون و سیاست های مرکز در دانشگاه ایالتی میشیگان و عضو Grand Traverse گروه از اتاوا و Chippewa سرخپوستان قرار داده و آن را با صراحت. “که فقط یک دیوانه نژادپرستانه درک از آنچه که هستند و آنچه که قبایل هستند,” او گفت:. “کسی که می خواهم که در مورد مردم باید در هر مکان و موقعیت در دولت است. که فقط آشکار نژادپرستی است.”

Pendley که به تازگی آمده زیر آتش خود را برای نمایش در نژادی عدالت برای کار داخلی گروه در سال 1980 به عنوان به خوبی و رکورد خود را وجود دارد بیشتر فراهم می کند شواهدی وجود دارد که او می تواند اولویت بندی توسعه خصوصی بیش از معاهده حقوق. به عنوان سرپرست معاون وزیر انرژی و مواد معدنی تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان در اوایل 1980s Pendley به دنبال تاخیر در صنعت نفت و گاز پرداخت حق امتیاز بدهکار به مردم بومی با توجه به اسناد به اشتراک گذاشته شده با رهگیری توسط غربی ارزش پروژه های اراضی عمومی و پاسخگویی سازمان های غیر انتفاعی.

نه Pendley و نه داخل بخش پاسخ یک لیست مفصل از نمایش داده شد از رهگیری. “بر اساس گمراه کننده و اتهامی سوالات ارسال شده توسط رهگیری آن آشکار است قصد شما این است برای ایجاد ظاهر اختلاف که در آن هیچ وجود دارد و به لام شهرت یک کارمند سابق دریایی است که یکی از مهمترین افراد مجرب تا کنون در نظر گرفته شود برای موقعیت BLM مدیر گفت:” کانر Swanson, داخلی, وزارت, سخنگوی, در یک ایمیل. “این گروه به نظر می رسد به جلو به آقای Pendley را سویفت تایید.”

البته Pendley منتقدان اصرار سناتورها به رد وکیل. “ویلیام Pendley رکورد به طور فعال کار علیه منافع آمریکایی های بومی و قبیله ای دولت در دولت ریگان و در حالی که عنوان جناح راست دعوی کارخانه کوه متحده حقوقی بنیاد باید به عنوان رد صلاحیت خود را به عنوان نژادپرست و متعصب انداز” گفت: Jayson اونیل مدیر غربی ارزش پروژه است. به جای توجه به آنچه اونیل به نام “فرهنگ فساد” ترویج تهمت و وزیر کشور دیوید برنارد “آنها در واقع تلاش برای ترویج او.”

لغو معاهده حقوق

در “رزمندگان برای غرب” Pendley ارائه می دهد نسخه خود را از تاریخ اروپا حمله بومی سرزمین. “در این کشور در اوایل روز و ایالات متحده به دنبال تعادل خود را آشکار سرنوشت’ — به حل و فصل استعمار و استفاده از منابع زمین — با خواسته های مستقل و متنوع مردمان بومی ساکن در آن سرزمین و استفاده از منابع آن و کسی که می خواستم به نگه داشتن هر دو” Pendley نوشت. “تاریخ دولت فدرال درمان سرخپوستان آمریکایی است و نه درگیر آشکار عمدی نفرت نژادی, اما به جای تلاش برای رسیدن به یک Jeffersonian ایده آل از ایالات متحده آمریکا که در آن به تصویب رسید و زبان انگلیسی و دین مسیحی و انگلیس/فرهنگ آمریکایی و زندگی در کنار هم.”

Pendley شد حذف برخی از جزئیات. “در اواسط 1800s به 1900s اولیه فرزندان ما ربوده شد و مجبور به اجباری نظامی و مذهبی اجرا در مدارس شبانه روزی — در برابر پدر و مادر خود خواهد گفت:” آنجلیک EagleWoman مدیر شرکت هندی قانون برنامه در Mitchell ال روزاریو دانشکده حقوق و عضو Sisseton-وپیتون (داکوتا) Oyate. “آنها از نظر جنسی عاطفی و جسمی مورد آزار قرار گرفته. اگر که نیست به صورت آشکار و عمدی نژادپرستی و من مطمئن هستم که چه است. ما هرگز به طور کامل دریافت غرامت و یا تائید آن تاریخ است.”

این تنها بخشی از تاریخ Pendley ممکن است مانند نگاه کنید از سمت چپ. در حالی که قبایل بومی قطعا دچار نژادپرستانه و نقض روابط خود را با ایالات متحده آمریکا شد و در واقع از طریق تاسیس و هنوز هم حکومت-ملت به ملت معاهدات که حمل در قانون اساسی وزن به عنوان “عالی قانون زمین.” بخش گسترده ای از آنچه شناخته شده به عنوان قانون هند وجود دارد برای حمایت ایالات متحده’ سیاسی – و نه نژادی — تعهدات به قبایل که در ازای انصراف از زمین های وسیع و منابع است.

در کتاب خود Pendley اذعان این تاریخ با استناد به این 1974 تصمیم دیوان عالی کشور knowns به عنوان مورتون v. Mancari که تأکید آمریکا تعهدات به مردم بومی تحت قانون اساسی است. اما در اسناد و مدارک حقوقی ماهانه خود را ستون و کتاب معابر Pendley بارها و نادرست استدلال کرد که این تصمیم پشتیبانی از قانون اساسی نژادی تنظیمات.

“چیزی که او گفت به دست آورده هر کشش در قانون است.”

Pendley فشار برای سرنگونی Mancari روابط به گذشته خود تلاش به برهم زدن نژادی عدالت برنامه های. در 1990s Pendley شد وکیل برای یک بزرگراه guardrail شرکت ساخت و ساز است که اعتراض به یک بخش از حمل و نقل برنامه علاقه “افراد اجتماعی و اقتصادی محروم.” مورد ساخته شده راه خود را به دیوان عالی کشور که در سال 1995 صادر حاکم که به شدت محدود اقدام مثبت برنامه اعمال طاقت فرسا بار در نژادی تنظیمات. در پی تصمیم Pendley — دوباره نادیده گرفتن وزن معاهدات — بارها و بارها استدلال کرد که “Mancari است که به احتمال زیاد بر خلاف قانون اساسی.”

“این است که حاشیه تئوری” گفت: EagleWoman. “چیزی که او گفت به دست آورده هر کشش در قانون است.”

که متوقف نشده جناح راست حقوقی گروه از هل دادن استدلال در دادگاه از جمله تلاش های Pendley خود را.

اگر Pendley و این گروه موفق هستند, پیامدهای بسیار زیاد خواهد بود. “اگر Mancari شد لغو آن خواهد بود که بار حقوقی و سیاسی فاجعه” گفت: رابرت کولتر مدیر اجرایی قانون هند مرکز و یک عضو از شهروند Potawatomi ملت است. “تقریبا هیچ چیز خواهد بود. حدود 200 سال از کنگره قانون را به طور ناگهانی خلاف قانون اساسی و نامعتبر است.”

“برخی از جناح راست حقوقی و قانونی هستند مانند این که” Coulter اضافه شده است. “هدف این است که برای ایجاد یک فاجعه است به طوری که چارچوب قانونی به عنوان ما می دانیم که آن را متوقف به وجود داشته باشد و قبایل هند را تقریبا بدون حقوق.”

سلب حمایت از سایت های مقدس

Mancari نیست, تنها هدف از Pendley حملات در بومی حقوق. به عنوان یک وکیل با کوه متحده حقوقی پایه و نوشتن او استدلال در برابر قبایل و مردم بومی در موارد مربوط به حق رای قبیله ای دادگاه صلاحیت قبایل’-مالیات معاف وضعیت و حق مردم بومی به صحبت می کنند زبان خود را در محل کار. اما Pendley شاید اغلب استدلال به انکار برای حمایت از سایت های مقدس در نظر گرفته به قبایل بومی از جمله کسانی که واقع شده و در نزدیکی سرزمین های عمومی است.

Pendley رویکرد است به خصوص قابل توجه به این که اداره مدیریت زمین نظارت 245 میلیون هکتار از اراضی عمومی — 12 درصد از ایالات متحده — که بسیاری از آنها به مرز قبیله ای زمین. هر گونه آلودگی ساطع شده از پروژه های توسعه می تواند تاثیر قبایل سلامت شهروندان و یا سلامت وحشی گیاهان و جانوران که بر روی آنها تکیه می کنند. واقع در زمین های خود هستند و متعدد فرهنگی منابع از جمله سایت های مقدس است که مهم است به مردم بومی را راه زندگی است.

Native American prayer ties are shown along the walking trail at Devils Tower National Monument in Devils Tower, Wyo. on July 9, 2015.

آمریکایی های بومی نماز روابط نشان داده شده در امتداد پیاده روی دنباله دار بودن در برج شیاطین بنای یادبود ملی در برج شیاطین Wyo. در جولای 9, 2015.

عکس: دن کپدا/The Casper استار تریبیون از طریق AP

در ماه فوریه سال 1995 خدمات پارک های ملی تصمیم گرفت که شیاطین برج butte در وایومینگ خواهد بود به طور داوطلبانه خارج از محدوده به کوهنوردان هر ماه ژوئن به منظور احترام منطقه قبایل’ مذهبی. Pendley شد خشم و مبارزه سیاست در دادگاه. با وجود این واقعیت است که چندین قبایل در ادامه شیوه های معنوی در سایت او ادعا کرد که در یک ستون که “برج شیاطین هرگز یک سایت مقدس برای سرخپوستان آمریکایی!” به عنوان شواهد او اشاره کرد که وجود ندارد “رؤیت” از سرخپوستان آمریکایی در برج شیاطین در اواسط تا اواخر 1800s و با اشاره به یک سند از سال 1934 که ادعا وجود ندارد “شواهد فیزیکی” است که ساختار مهم بود به مردم است.

اخیرا او نماینده یک شهرستان در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش در اندازه خرس گوش بنای یادبود ملی در نظر گرفته است که مقدس به چندین قبایل. و او در مبارزه علیه داخلی وزارت به نمایندگی از شرکت نفت و گاز Solenex که به دنبال مته در بکر گورکن-دو پزشکی منطقه مونتانا مقدس در نظر گرفته به Blackfeet مردم است. (Pendley recused خود را از کار مربوط به خرس گوش و دخالت در Solenex مورد پس از او آمد به عنوان سرپرست پل ، یک دادگاه فدرال تایید لغو انرژی شرکت اجاره در ماه ژوئن.)

به عنوان یک وکیل Pendley همچنین مبارزه یک تصمیم توسط وزارت حمل و نقل آریزونا حاضر به خرید سنگ برای پروژه بزرگراه از یک شرکت است که به استخراج مواد از Woodruff, Butte مقدس در نظر گرفته برای هوپی زونی پوبلوو و نوجو مردم است. و او به مخالفت با دولت فدرال تصمیم به لغو یک چوب فروش در نزدیکی پزشکی کوهستان و دارو چرخ یک اثر تاریخی ملی و یک سایت مقدس به مردم بومی واقع در Bighorn جنگل ملی در ایالت وایومینگ. Pendley نشان داده یک کارخانه اره کشی در نزدیکی که او مدعی بود که مانع از خرید unharvested چوب.

در نوشته های Pendley اغلب در مقایسه با حمایت از سایت های مقدس به موارد قانونی محرومیت از نمادهای مسیحی در فضاهای عمومی مانند عبور حذف شده از اموال عمومی و نماز در مدرسه. او ادعا کرد در “رزمندگان برای غرب” که “قانون زمین مورد فعالیت دولت ‘احترام به استقرار دین است یهودی-مسیحی” نه ” و وحدت وجود, ‘بله.'”

فلچر بومی کارشناس حقوقی از دانشگاه ایالتی میشیگان رد این ایده که دولت فدرال بیش از حد اغلب محافظت از سایت های مقدس. “من می گویند که 95 درصد از سایت های مقدس موارد که سرخپوستان و یا قبایل را از دست بدهند گفت:” فلچر. “شیاطین برج چیزی است که به ویژه مسخره است. است که داوطلبانه وجود دارد بالا رفتن بان کی مون برای یک ماه در تابستان. وجود ندارد و برای حفاظت از مردم هند در برج شیاطین و یا واقعا هر جای دیگری.” به همان نسبت تلاش برای حفظ نمادهای مسیحی در فضاهای عمومی موفق تر از موارد برای حفاظت از سایت های مقدس “توسط باور نکردنی حاشیه,” او اضافه شده است.

در یک جلسه در مورد پل حرکت به کلرادو در سپتامبر گذشته تشکر. Deb Haaland, D-N. M. خواسته Pendley در مورد یکی از خود بی اعتنا اظهارات در مورد سایت های مقدس. “من صحبت کردن به عنوان یک عضو از پل. من صحبت کردن به عنوان یک وکیل خصوصی به نمایندگی از مشتریان خصوصی,” Pendley پاسخ داد. “من افتخار می کنم به صحبت می کنند به نمایندگی از اداره مدیریت زمین در حال حاضر و من به خصوص با فرصت های به کار با اداره امور هند و قبایل به ایجاد قبیله ای منابع انرژی موافقت نامه به اجازه قبایل خود را به توسعه منابع انرژی است.”

“من یک مشتری جدید,” او گفت. “مشتری من مردم آمریکا.”

تاخیر در پرداخت به قبایل

در صورت ارزش Pendley دیده می شود می تواند به عنوان یک متحد به قبایل و مردم بومی که به دنبال افزایش استخراج منابع در سرزمین خود. در عین حال او حتی طرفه با شرکت های انرژی در برابر آن بسیار قبایل علاقه مند در استخراجی توسعه است.

تعداد زیادی از مردم بومی تکیه بر حق امتیاز پرداخت شده توسط صنعت نفت و گاز برای استخراج در زمین های خود را. در بسیاری از مکان ها استخراج می گیرد در سرزمین مادری است که برگزار می شود در اعتماد توسط دولت فدرال. اساسا به دلیل سابقه طولانی سلب مالکیت زمین متعلق به یک قبیله و یا یک آمریکایی هندی فرد اما دولت فدرال کنترل اجاره به دامداران معدن و یا نفت و شرکت گاز. حق امتیاز هستند و سپس توزیع شده توسط دولت فدرال به قبیله ای که اعضای خود را به زمین. بسیاری از قبایل و افراد طرح بودجه خود را با حق امتیاز را در ذهن داشته و برای کسانی که زندگی در تیغ نازک حاشیه از لحاظ اقتصادی در مناطق افسرده آنها ضروری تاسیسات.

در دهه منتهی به سال 1980 تولید کنندگان نفت و گاز عامل 21,000 اجاره واقع در زمین برگزار شد در اعتماد شد و ملزم به پرداخت بومی صاحبان حق امتیاز خود را ظرف یک ماه از تولید. اما در سال 1983 در حالی که Pendley خدمت شد و به عنوان دستیار وزیر انرژی و مواد معدنی در ریگان داخلی وزارت آژانس او تغییر سیاست اجازه می دهد شرکت های دو ماه به جای یکی. چند نفر اعتراض بیشتر کومانچی قبیله ای از اعضای Anadarko منطقه اوکلاهما ارسال یک درخواست به اداره امور هند توصیف مشکلات آنان خواهد بود اگر تغییر در حرکت رو به جلو.

پرداخت حق امتیاز در حال حاضر به تاخیر افتاده است در حالی که مواد معدنی خدمات مدیریت که توزیع پرداخت حق امتیاز به روز شده آن در سیستم حسابداری. “ما دچار عدم پرداخت حق امتیاز را برای ماه می باشد. بسیاری از ما از دست ما اتومبیل و اموال دیگر در حالی که دولت شکست خورده برای ماه ها و ماه برای جمع آوری و یا خرج کردن میلیونها دلار حق امتیاز متعلق به ما” دادخواهان نوشت. “در حال حاضر فقط به عنوان ما در حال شروع به گرفتن برخی از این بازگشت حق امتیاز و پرداخت صورت حساب ها و هزینه زندگی در, پیشنهاد دولت برای قطع ما حق امتیاز دوباره.”

“پل می تواند تاثیر بزرگی بر اقوام و قبایل منابع است. این امر می تواند هولناک به دیدن او واقعا مسئول است.”

“اگر شما اجازه این مقررات جدید ما حق امتیاز قطع خواهد شد در وسط زمستان” آنها ادامه داد. “چگونه پرداخت خواهد شد ما برای ما غذا و مسکن و سوخت ؟ آیا شما فکر می کنید آقای وزیر که ما طلبکاران هستند و به عنوان ملایم با ما به شما پیشنهاد می شود با شرکت های نفتی? هیچ! ما وام مسکن و خودرو پرداخت شده و با توجه هر ماه. ما باید به پرداخت برای ما مواد غذایی که ما آنها را خرید — و نه شصت تا نود روز بعد.”

این حرکت بود و حتی مخالف با دیگر مقامات در ریگان داخلی بخش. “این بسیار دشوار خواهد بود برای به توضیح این تغییر رضایت بخش به مردم” Ken Smith, یک عضو از واسکو قبیله اورگان بود که در آن خدمت به عنوان دستیار وزیر امور هند نوشت: در یک سال 1983 یادداشتی به Pendley. “به حالت تعلیق حق امتیاز را برای یک ماه دیگر و احتمالا در اواسط زمستان هنگامی که تغییر در قوانین و مقررات صورت می گیرد که کار فوق العاده سختی و ایجاد ایجاد یک معامله بزرگ از انتقاد.”

Pendley کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا او توجه قبیله ای اعضای نگرانی. مقررات جاری نشان می دهد که پرداخت حق امتیاز به دلیل یک ماه پس از ماه از تولید.

پژواک Pendley شکست به درستی مشورت با قبایل در طول دوران ریگان در حال حاضر قابل مشاهده در طول تصدی خود به عنوان پل اقدام مدیر. منطقه اطراف Chaco فرهنگ پارک تاریخی ملی در نیومکزیکو به عنوان مثال در نظر گرفته شده است مقدس برای بسیاری از مردم بومی. به عنوان منطقه شد سر چشمه برای Covid-19 نفر در ایالات متحده Pendley را BLM نهایی مدیریت منابع برنامه ریزی برای این منطقه است. به جای تغییر زمان جلسات عمومی در خصوص برنامه های این اداره منتقل و آنها را آنلاین به محل در حالی که بسیاری از کسانی که بیشترین نهفته در تقلا بودند به مدیریت بهداشت و درمان اضطراری wreaking ویران در جامعه است.

“وزیر برنارد و سرپرست Pendley با استفاده از این بحران به دست ما زمین های عمومی به صنعت نفت و گاز و خاموش کردن جوامع در فرایند” Rep. رائول Grijalva D-Ariz., گفت: در آن زمان در بیانیه ای. “آمریکایی های بومی در حال ابتلا و مرگ ناشی از کروناویروس در نرخ هشدار دهنده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید کار را به مطمئن شوید که آنها را به منابع آنها نیاز به جلوگیری از مرگ و میر را حفظ حفاری در رکورد سرعت.”

“بسیاری از مردمی در نزدیکی Chaco در منطقه زندگی می کنند در مناطق بدون دسترسی به اینترنت” Haaland اضافه شده است. “با حرکت رو به جلو در این بخش است که عدم تحقق آن اعتماد و تعهدات به آمریکایی های بومی است و عدم محافظت از یک گنجینه ملی است.”

در نهایت یک نظر عمومی دوره تمدید شد اما حالات مشابه را بازی کرده اند را در سراسر جوامع بومی در سراسر ایالات متحده

“پل می تواند تاثیر بزرگی بر اقوام و قبایل منابع” گفت: Coulter. “این امر می تواند هولناک به دیدن او واقعا مسئول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de